18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Kobiece piersi
antek025 • 2013-05-14, 7:48
Niedawno naszła mnie pewne refleksją, którą postanowiłem się z wami podzielić.

Czytałem na pewnym portalu informacyjnym o "gangu kobiet" w we Francji. Owe damy okradały mężczyzn w pewien osobliwy sposób. Kiedy mężczyza wyciągał pieniądze z bankomatu pochodziła młoda kobieta z uniesioną do góry koszulką. Oczarowany widokiem cudów natury mężczyzna patrząc na kobiece piersi nie zuważał drugiej kobiety, która zabierała pieniądze, któr włśnie wyszły z bnkomatu po czym obie wbiegały do samochodu i odjeżdżały. Poszkodowany nie był w stanie określić jakiego koloru włosów kobieta go okradła.

Tu przychodzi czas na ową refleksję. Skoro mężczyzna widzący piękne, młode piersi nie myśli o pieniądzach, to z pewnością nie myśli o niczym innym radując się pięknym widokiem. Nie myśli o psie swoim, podatkach ani o wojnie.
Czy na Florydzie czy jakiś krajach, gdzie kobiety chodzą niemal topless są wojny?
No raczej nie ma.
A gdzie jest najwięcej wojen?
U Ciaptych brudasów.
Jak tam kobiety chodzą ubrane?
Nawet oczu nie widać, a co dopiero cycuniów.

Z tego wniosek nsuwa się sam: Gdyby wszystkie młode kobiety na świecie chodziły toples, nie było by wojen.
Kobieto, zrzuć bluzkę i pokaż to, co masz najpiękniejszego!
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-05-14, 14:40
@up: Kurwa, żeby wyłapać moją grę słów popełnioną z przyzwyczajenia, machinalnie, tak, że sam tego nie zauważyłem. 2 minuty obczajałem własnego posta, co z nim nie tak. Krata!
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-05-14, 15:18
w sumie wstydliwość jest pojęciem względnym i totalnie wymyślnolym, jeśli warunki atmosferyczne na to pozwalają to po chuj latac w gaciach
Jak po maturze spedzilem trzy tydzie w palącym słacu to jedyne co mnie wkurwiało przez ponad pół roku to to, że miałem wszędzie cere jak mudżyn, tylko gacie białe jak syn młynarza
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-05-14, 15:40
antek025 napisał/a:

Niedawno naszła mnie pewne refleksją, którą postanowiłem się z wami podzielić.

Z tego wniosek nsuwa się sam: Gdyby wszystkie młode kobiety na świecie chodziły toples, nie było by wojen.
Kobieto, zrzuć bluzkę i pokaż to, co masz najpiękniejszego!



Jakby wszystkie latały tak to by ci się tak opatrzyło, że nie byłoby nic kręcącego w tym. Świat już przeszedł taki test. Raz było tak z ramionami potem z kolanami u kobiet. Po za tym u dzikich chodzą ciągle z cycami na wierzchu i raz, że ich facetów już to nie kręci, dwa, że ciągle się walczą na dzidy i maczugi.

I sprostowałbym "młode kobiety" na "kobiety z fajnymi cyckami"
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-14, 16:04
Niedlugo zjeby na internecie beda pisac, zeby dziewczyny chodzily calkiem gole i jebaly sie z kazdym kto popadnie, przeciez to jest takie mile.
Do gazu z wami i waszymi rodzinami, zeby wiecej takich debili sie nie rodzilo na swiecie.
Zgłoś
Avatar
fantazja 2013-05-14, 16:14
Co Ty nie powiesz?!
Zgłoś
Avatar
LouisCyphre 2013-05-14, 17:26
Floryda to stan USA, żaden kraj nie prowadzi obecnie więcej wojen niż USA. Sama idea mi się podoba, tak że rozmyślaj dalej !
Zgłoś
Avatar
qnis 2013-05-14, 18:33
@K-Paxian - One nie mają cycków
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-05-14, 22:02
@topic

Wyczyść klawiaturę pod literą "a", pewnie Ci się tam sperma zeschła
Zgłoś
Avatar
gracii 2013-05-14, 23:03
refleksja zajebana z generation of kill odcinek 1, minuty nie pamiętam.
Zgłoś
Avatar
kajojeq 2013-05-15, 14:26 1
a ja słyszałem owe refleksje w postaci muzyki.
sadistic.pl/piosenka-o-piersiach-vt47325.htm

są cycki jakby co
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-05-16, 20:24
grzechu5444 napisał/a:

j***ly sie z kazdym kto popadnie, przeciez to jest takie mile.

Do gazu z wami i waszymi rodzinami, zeby wiecej takich debili sie nie rodzilo na swiecie.

masz traume bo pół dzielnicy obraca Twoją lalę?
Zgłoś