18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
isiu77 2023-09-11, 21:40 3
Bezwzględny, dożywotni zakaz poruszania się pojazdami lądowymi. Jeżeli chodzi o powietrzne, to dałbym jej szanse - więcej lepszego materiału na sadolu
Zgłoś
Avatar
Cudak 2023-09-11, 21:42 3
motylekwbrzuchu napisał/a:

Żeby czasem samo nie zjechało z górki na ulicę, bo mogłoby być niebezpiecznie
Tak na serio, to raczej zostawiła na biegu, ale ważne, że efekt ten sam.



Teraz to ją przeceniasz
Zgłoś
Avatar
Marcinzursusa 2023-09-11, 21:42 1
A ja czekałem ,aż z prawej strony zapierdoli
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2023-09-11, 22:06 1
Bardzo dobrze zrobiła. Skoro nie była w stanie wyjechać i była zdenerwowana, to opuszczenie pojazdu w jej sytuacji było bardzo dobrym rozwiązaniem. Tak naprawdę nic się nie stało wielkiego. Ot, kawał szmelcu się rozjebał, bana żyje.

Ile razy widziałem tutaj, jak różni specjaliści jeżdżą tam i z powrotem, jak próbują manewrować, zjechać, pchać i kończą pod pociągiem. Jak się nie potrafi dać w pedał i rozjebać szlabanu, to się właśnie spierdala.I zmywarka bardzo dobrze zrobiła.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2023-09-11, 22:17
Moim zdaniem zrobiła to specjalnie.
Zgłoś
Avatar
lesku73 2023-09-11, 22:27 3
a w środku były dzieci?
Zgłoś
Avatar
Butla666 2023-09-11, 22:36 4
lesku73 napisał/a:

a w środku były dzieci?



chyba tak skoro zostawiła auto na torach
Zgłoś
Avatar
BękartProboszcza 2023-09-11, 22:46 10
kulawiec napisał/a:

Bardzo dobrze zrobiła. Skoro nie była w stanie wyjechać i była zdenerwowana, to opuszczenie pojazdu w jej sytuacji było bardzo dobrym rozwiązaniem. Tak naprawdę nic się nie stało wielkiego. Ot, kawał szmelcu się rozjebał, bana żyje.
Ile razy widziałem tutaj, jak różni specjaliści jeżdżą tam i z powrotem, jak próbują manewrować, zjechać, pchać i kończą pod pociągiem. Jak się nie potrafi dać w pedał i rozjebać szlabanu, to się właśnie spierdala.I zmywarka bardzo dobrze zrobiła.

o jakim ty szlabanie pierdolisz , na luzie by bez problemu zjechala . Tępa cipa i tyle.
Zgłoś
Avatar
rafaloss 2023-09-11, 23:20 7
Szlabany połówki, mnóstwo miejsca z przodu, wystarczyło podjechać jakiś 1m skręcając lekko w prawo i po krzyku. VW Caddy to nie Kamaz. Po prostu spanikowała widząc opadający szlaban i odcięło jej dopływ tlenu. To jest jakaś kolej w Serbii, co widać po napisie na boku lokomotywy.
Zgłoś
Avatar
krzylo 2023-09-12, 0:42 5
Ten filmik powini wyswietlac w kinach przed kazda wspolczesna produkcja w ktorej glowna role meska gra kobieta. Czyli przed zdecydowana wiekszoscia. Zeby dziurawcom dobitnie uzmyslowic, ze zycie to nie film.
Zgłoś
Avatar
A................a 2023-09-12, 4:27
Ja pierdole, co za ameba umysłowa, serio to już jest dno.
Zgłoś
Avatar
Sadzone 2023-09-12, 15:53 1
Czasem oglądając takie filmiki mówię sobie: nie można być tak głupim. No i wielokrotnie widzę że jednak można.
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2023-09-12, 16:33 1
Gdybym tam był i widział to na własne oczy to, nie pomógłbym.
Zgłoś
Avatar
gall-kg 2023-09-12, 21:15
zabrać lejce do końca swiata i jeden dzień dłużej!!!
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-09-13, 5:57
To odstrzelić od razu, bo komuś krzywdę zrobi. To jakieś niedojebanie mózgowe czy coś?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie