18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Fragless 2012-06-26, 21:02 2
@Wdr Nie wiem czego twój nick jest skrótem, ale zgaduje, że "W dupkę ruchany". Wchodzę w temat by poczytać sobie jakieś komentarze na poziome odnośnie tematu, a w większości widzę wypowiedzi jakiegoś przyjeba próbującego robić sobie z sadola pompkę do fujary. Weź zamach i porządnie pierdolnij się w pysk, poczym zamknij przeglądarkę, wyłącz komputer i najlepiej wyrzuć przez okno lub oddaj do domu dziecka (przynajmniej jakiś pożytek by był). Aż IQ spada jak się czyta te wypociny.
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-06-26, 21:52
I wyszło na jaw, że Jackson wpierdał koty i przegryzał lekarzami
Zgłoś
Avatar
specodhec341 2012-06-26, 21:58
Może raz na zawsze - FEJK JAK CHOLERA! KTO MA WĄTPLIWOŚCI, PISZE MI NA PW, z chęcią wyjaśnię, gdzie są nieścisłości w historii, bo mam dosyć patrzenia na dyskusję prowadzącą do okalecznia ludzkich uczuć.

@Wdr
Twoje wypowiedzi są straszniejsze niż ta creepypasta. Bo są prawdziwe. I prawdziwie opisują "mondrość" pewnego rzeczywiście istniejącego człowieka, który rzeczywiście tak myśli, rzeczywiście obraża publicznie nieznajome mu osoby, nie mówiąc o jak najprawdziwszym poziomie stylistycznym i językowym wypowiedzi.
Wstyd
Wstyd
Wstyd
Ale co to zmieni?
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-06-26, 22:50 2
Wdr napisał/a:


nie obrażaj wojska cwelu bo jak przyjdzie wojna bedę miał obowiązek bronić takich cwelich studencikow jak Ty



Będziesz miał taki obowiązek, bo cywile ci płacą za to, czaisz? PŁACĄ! więc skończ pisać smuty, bo aż żal jak się czyta takie wypociny... A jak ci z tym źle to zrezygnuj z wojska jak facet, zamiast się użalać na swój los, kogo to nie będziesz bronić. Tak się składa, że studiuję na jednej z uczelni wojskowych i 90% moich ćwiczeniowców/ wykładowców to wojskowi i ci ludzie w przeciwieństwie do ciebie to zupełnie inny poziom i klasa... Także wnioskuję, że albo robisz z siebie wielkiego wojaka, bo grasz w jakieść CoD, czy inne Battlefieldy, albo jesteś jakimś szeregowcem, który przez swoje marne wykształcenie nie może awansować i wylewa swoje żale na tym forum.
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2012-06-27, 0:00 1
Kilka osób zwróciło uwagę na nieprawdziwość zdjęcia. Nie przyszło wam do głowy, że historyjka mogła zostać dorobiona do znalezionej gdzieś, w najczarniejszych czeluściach internetu, fotki dwóch ludzi w kitlach, układających manekina w łóżku? Mam wrażenie, że to znacznie łatwiejsze, niż wymyślenie fałszywej postaci i fabrykowanie przekonywujących zdjęć w następnej kolejności.

A propos Wdr - to indywiduum, określając nieznajome sobie osoby jako frajer czy cwel, dowodzi tylko własnej głupoty i kompletnego braku świadomości znaczenia wyrazów, którymi tak nieudolnie się posługuje. Pierwsze słowo, jakie nasunęło mi się na myśl po przeczytaniu postów tego jegomościa, to pajac. Takich pajaców nasz kochany kraj bierze do wojska i uczy jak skutecznie zabijać innych ludzi. Jeśli tak niezrównoważone emocjonalnie jednostki, z karabinem w ręku mają mnie bronić przed najeźdźcą, to ja serdecznie dziękuję. Poczułby taki odrobinę władzy nad cywilem i nawet nie chcę wiedzieć jakimi nadużyciami by się to skończyło.
Zgłoś
Avatar
Dopek 2012-06-27, 1:07
pieto90 napisał/a:



Będziesz miał taki obowiązek, bo cywile ci płacą za to, czaisz? PŁACĄ! więc skończ pisać smuty, bo aż żal jak się czyta takie wypociny... A jak ci z tym źle to zrezygnuj z wojska jak facet, zamiast się użalać na swój los, kogo to nie będziesz bronić. Tak się składa, że studiuję na jednej z uczelni wojskowych i 90% moich ćwiczeniowców/ wykładowców to wojskowi i ci ludzie w przeciwieństwie do ciebie to zupełnie inny poziom i klasa... Także wnioskuję, że albo robisz z siebie wielkiego wojaka, bo grasz w jakieść CoD, czy inne Battlefieldy, albo jesteś jakimś szeregowcem, który przez swoje marne wykształcenie nie może awansować i wylewa swoje żale na tym forum.



Że się wtrącę w kwestii wyjaśnienia kilku spraw
W czasie "W" cywile też zostaną powołani, po drugie nie płaca a przysięga po trzecie znam wielu szeregowych z wykształceniem wyższym i po czwarte w wojsku nie jest wcale łatwo awansować, to tyle ode mnie
Zgłoś
Avatar
Zwiastun 2012-06-27, 13:00
Ano... było na srejku, gdzie temat zjechałem otrzymując ponad 150 okejek! HAHAHA! Nie, ale serio ;p Zainteresowałem się na 15min tematem i jest nieco materiałów na ten temat. Parodią jest tłumaczenie, ktoś chciał być fajny i dodał te teksty typu ,,jestem bogiem" i ,,czym ty do diabła jesteś" czego w eng wersjach nie widziałem. Wogle skoro 2 lekarzy zmarło a pielęgniarka wcześniej uciekła, to skąd kto by wiedział co ona im szeptała? Audiowizualne kamery w każdej sali w 72? No nie ważne. W sumie sytuacja ma jakąś szanse prawdopodobieństwa, jako wersje podaje się zaawansowaną schizofrenię albo kobiete, z której ktoś zrobił sobie ,,zwierzątko", spiłował zęby, trzymał jak jakiego dzikiego stwora i mu po prostu.. spierdoliła Ciekawa sprawa w każdym razie.
Zgłoś
Avatar
glodnymaciek 2012-06-27, 13:40
OMG. Niszczą mnie posty, które w ogóle - omg omg - zastanawiają się, czy TO MOGŁO SIĘ WYDARZYĆ, szukają po internecie więcej informacji ?! To chore.
Jak można ten temat poddawać wątpliwościom ? Przecież jest tam zdjęcie, to musiało się wydarzyć na prawdę. Co za gimbusy
Zgłoś
Avatar
saf6 2012-06-27, 14:07
Wdr napisał/a:

co to kurwa jest:D



Jest to menekin do nauki zabiegów pielęgnacyjnych stosowany w szpitalach.

[img:d7b0a14a3f]http://www.sklep.medline.pl/product/image/416/273_634140054717031250.jpg[/img:d7b0a14a3f]

Podobno ta kobieta zamieniła się w plastik i studentkli pielęgniarstwa trenują na niej zabiegi !!!
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-06-27, 15:08
Cytat:

Będziesz miał taki obowiązek, bo cywile ci płacą za to, czaisz? PŁACĄ! więc skończ pisać smuty, bo aż żal jak się czyta takie wypociny... A jak ci z tym źle to zrezygnuj z wojska jak facet, zamiast się użalać na swój los, kogo to nie będziesz bronić. Tak się składa, że studiuję na jednej z uczelni wojskowych i 90% moich ćwiczeniowców/ wykładowców to wojskowi i ci ludzie w przeciwieństwie do ciebie to zupełnie inny poziom i klasa... Także wnioskuję, że albo robisz z siebie wielkiego wojaka, bo grasz w jakieść CoD, czy inne Battlefieldy, albo jesteś jakimś szeregowcem, który przez swoje marne wykształcenie nie może awansować i wylewa swoje żale na tym forum.



tak się składa że ja też skończyłem szkołę wojskową i wiem jaki poziom pokazują ale czego się można spodziewać jeśli jakieś 95% ludzi tam pierdzi całą służbę na katedrze pole bitwy widzą na poligonie:D? człowieku wez się odpierdol od mojej osoby bo się nie napinam a nawet jeśli to nie napinanie ale duma którą mi wpojono w wojsku i zamknij mordę bo w dupie byłeś i komuś pierdolisz że się napina spoko pojedz sobie na misje wróć i zobaczymy jakie będziesz miał podjeście do życia do wairy itp:) i skończyłem już z wojskiem bo nie chce uczestniczyć w przestępczych procederach których jest od chuja

Cytat:

@Wdr Nie wiem czego twój nick jest skrótem, ale zgaduje, że "W dupkę ruchany". Wchodzę w temat by poczytać sobie jakieś komentarze na poziome odnośnie tematu, a w większości widzę wypowiedzi jakiegoś przyjeba próbującego robić sobie z sadola pompkę do fujary. Weź zamach i porządnie pierdolnij się w pysk, poczym zamknij przeglądarkę, wyłącz komputer i najlepiej wyrzuć przez okno lub oddaj do domu dziecka (przynajmniej jakiś pożytek by był). Aż IQ spada jak się czyta te wypociny.



po 1 skrót to oznaczenie wojskowe pierdolony debilu a to Twoj stary ze starym bo tak masz 2 starych ruchają Cię w dupę po 2 nie robie sobie z sadola pompki do kutasa jebany debilu bo gdyby nie sadol nie widział byś że istnieje cos takiego jak pompka do kutasa więc morda po 3 mój komp jest własnością Państwową więc nie mogę go oddac do domu dziecka:) po 4 może Ty coś zrób jebany flecie zamiast mnie obrażac zapisz się do Alberta albo gdzieś gdzie można pomagać po 5 jak kozak taki jesteś to możemy się ustawić i zobaczymy czy na żywo mi to powiesz w oczy nie napinam się po prostu jak jesteś taki twardy to dawaj nie muszę Cię bić bo gówna się nie tyka bo smierdzi

Cytat:

A propos Wdr - to indywiduum, określając nieznajome sobie osoby jako frajer czy cwel, dowodzi tylko własnej głupoty i kompletnego braku świadomości znaczenia wyrazów, którymi tak nieudolnie się posługuje. Pierwsze słowo, jakie nasunęło mi się na myśl po przeczytaniu postów tego jegomościa, to pajac. Takich pajaców nasz kochany kraj bierze do wojska i uczy jak skutecznie zabijać innych ludzi. Jeśli tak niezrównoważone emocjonalnie jednostki, z karabinem w ręku mają mnie bronić przed najeźdźcą, to ja serdecznie dziękuję. Poczułby taki odrobinę władzy nad cywilem i nawet nie chcę wiedzieć jakimi nadużyciami by się to skończyło.



ja pierdole gościu w przeciwieństwie do Ciebie znam genezę i znaczenie słów którymi się posługuję więc się odpierdol ja poszedłem sam do wojska dostałem dobrą kategorie czyli A+ po czym przeszedłem testy po których nie stwierdzono u mnie choroby psychicznej więc też się pierdol nie wypowiadaj się w ironiczny sposób o Polsce bo ten kraj daje Ci żreć daje Ci prace więc troche szacunku...i następnie znając życie i podejście właśnie takich ludzi jak Ty to w razie wojny pospierdalacie jak szczury z tonącego statku tam gdzie można i chuja będziecie bronić kraju bo przed monitorem to wszyscy kurwa możecie zabijać itp a w realu po 10 minutach wymiany ognia byś się chłopie zesrał i nie pierdol że nie bo znam takich co sikali w portki na samą myśl że zaraz wpierdoli się na mine na patrolu...
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2012-06-27, 16:02 2
Wdr napisał/a:


1. wez się odpierdol od mojej osoby bo się nie napinam

2. zamknij mordę bo w dupie byłeś i komuś pierdolisz że się napina

3. po 1 skrót to oznaczenie wojskowe pierdolony debilu a to Twoj stary ze starym bo tak masz 2 starych ruchają Cię w dupę po 2 nie robie sobie z sadola pompki do kutasa jebany debilu

4. może Ty coś zrób jebany flecie zamiast mnie obrażac

5. jak kozak taki jesteś to możemy się ustawić i zobaczymy czy na żywo mi to powiesz w oczy nie napinam się

6. jak jesteś taki twardy to dawaj nie muszę Cię bić bo gówna się nie tyka bo smierdzi

7. więc się odpierdol

8. więc też się pierdol

9. nie pierdol



Punkty od 1. do 6. - czy ty w ogóle czytasz co piszesz? Hipokryzja to mało powiedziane.
Punkty od 7. do 9. - sam się pierdol trepie.

Wdr napisał/a:


nie wypowiadaj się w ironiczny sposób o Polsce bo ten kraj daje Ci żreć daje Ci prace więc troche szacunku



Kocham Polskę, a to że wypowiadam się w ironiczny sposób na temat doboru odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska, świadczyć miało o moim niezadowoleniu ze sposobu administrowania naszym krajem. Przyznaję, że wyraziłem się nieprecyzyjnie.

Wdr napisał/a:


znając życie i podejście właśnie takich ludzi jak Ty to w razie wojny pospierdalacie jak szczury z tonącego statku tam gdzie można i chuja będziecie bronić kraju bo przed monitorem to wszyscy kurwa możecie zabijać itp a w realu po 10 minutach wymiany ognia byś się chłopie zesrał i nie pierdol że nie bo znam takich co sikali w portki na samą myśl że zaraz wpierdoli się na mine na patrolu



Widzę, że znasz takich jak ja aż za dobrze. Mnie natomiast wydaje się, że jakby dać siłę ognia w ręce takich jak ty, to najpierw rozpierdoliliby połowę okolicznych wiosek zabijając i gwałcąc kobiety tych, którzy kiedykolwiek nadepnęli im na odcisk. Wnioskuję to z tonu twoich wypowiedzi, które świadczą o kompletnym braku kontroli nad własnym gniewem, nie mówiąc o innych emocjach. Proszę. Powiedziałem wprost to, co delikatnie zasugerowałem w pierwszym poście, ale co najwidoczniej nie przemówiło do twojej ograniczonej wyobraźni.

Jeszcze mała ciekawostka: w całej swojej wypowiedzi użyłeś tylko 3 znaków przestankowych (nie liczę emotikon) z czego 2 to nieuzasadnione wielokropki
Zgłoś
Avatar
Schaiba 2012-06-27, 16:09 2
Kolego Wdr - jesteś w stanie napisać choć jednego posta, który zaprzeczyłby twierdzeniu, że wojskowi to trepy?
Nie imponuje mi A+, nie imponują mi badania psychologiczne, też jestem mundurowym i wiem jak takie badania wyglądają. Różne osoby to przechodzą.
Nie imponuje mi to, że byłeś na misji. Nie widzę tu żadnych sensownych korzyści dla Polski. Popraw mnie, jeżeli się mylę. Wojo zryło Ci beret, tak to wygląda na pierwszy rzut oka. Jeżel masz mnie zamiar cytować to więcej przekazu, mniej wulgaryzmów, bo słabo się Ciebie rozumie.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-06-28, 9:16
Dopek napisał/a:



Że się wtrącę w kwestii wyjaśnienia kilku spraw
W czasie "W" cywile też zostaną powołani, po drugie nie płaca a przysięga po trzecie znam wielu szeregowych z wykształceniem wyższym i po czwarte w wojsku nie jest wcale łatwo awansować, to tyle ode mnie



1. Nikt nie mówi, że cywile nie zostaną powołani, to się zgadza.
2. Płacą, płacą, wojsko nie jest instytucją zarobkową... Przysięga swoją drogą, ona ich nie wykarmi.
3. Nigdzie nie napisałem, że szeregowy to "głupi trep" i nigdy też tak nie generalizowałem. Odnoszę się tylko do Wdr.

Wdr napisał/a:



tak się składa że ja też skończyłem szkołę wojskową i wiem jaki poziom pokazują ale czego się można spodziewać jeśli jakieś 95% ludzi tam pierdzi całą służbę na katedrze pole bitwy widzą na poligonie:D? człowieku wez się odpierdol od mojej osoby bo się nie napinam a nawet jeśli to nie napinanie ale duma którą mi wpojono w wojsku i zamknij mordę bo w dupie byłeś i komuś pierdolisz że się napina spoko pojedz sobie na misje wróć i zobaczymy jakie będziesz miał podjeście do życia do wairy itp:) i skończyłem już z wojskiem bo nie chce uczestniczyć w przestępczych procederach których jest od chuja



" jeśli jakieś 95% ludzi tam pierdzi całą służbę na katedrze pole bitwy widzą na poligonie:D?"- nie generalizuj, to że u ciebie się wykładowcy obijali, nie oznacza, że musi tak być u mnie czy gdzie indziej. Fakt, że i u mnie się tacy trafiają, ale nie są w przewadze.

"odpierdol od mojej osoby"- masz jakąś osobę tutaj? Bo ja odnoszę się tylko co ciebie... Ten zwrot jest nie poprawny, używają go ludzie, którzy chcą się dowartościować, pokazać, że są lepsi. Niestety najczęściej, jak widać są niedouczeni, że jest to błąd logiczny.

"zamknij mordę"- tak to możesz do swojej matki powiedzieć... Co raz bardziej mnie utwierdzasz w tym, że żaden z ciebie wojak, a tylko jakiś internetowy napinacz.

"zamknij mordę bo w dupie byłeś i komuś pierdolisz że się napina spoko pojedz sobie na misje wróć i zobaczymy jakie będziesz miał podjeście do życia do wairy itp:)"- Kurna... Gdzie ja się odniosłem w poprzednim poście do życia i wiary? Dopisujesz jakieś ideologie teraz... Jeśli mierzysz wartość człowieka po tym, ile razy był na misjach to gratuluję (odnosiłeś się do tego wiele razy).

Jak chcesz prowadzić tę konwersację to trzymaj jakiś poziom, trochę ogłady, a nie utwierdzasz wszystkich, jaki to nie jesteś. Na razie wszyscy tu widzę cię wyśmiali, no i chyba mieli racje.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-06-30, 15:31
Jak dla mnie to wu-de-er to wojsko widział jedynie w "Czterech pancernych", a te jego obrażanie wszystkich to dlatego, że jest zwykłym polaczkiem.
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-07-08, 3:18
pieto90 no widze ładnego pierdolenia was tera uczą w tej szkole wojskowej do reszty się nie odniosę ponieważ hm no szczerze to mam wyjebane nie będę się wdawał w potyczki słowne z ludzmi z internetu

SQT no pewnie tak było odjeb się od Polaczków bo sam też jesteś Polakiem pało
Zgłoś