18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kobieta w Siłach powietrznych
limon • 2013-10-19, 13:43
W Siłach Powietrznych jest 17 kobiet wśród personelu latającego. Ale ta "pilotka" wykonując loty na MiG-29 przeciera szlak dla innych. I robi to bardzo dobrze! Reportaż o ppor. Katarzynie Tomiak z 22.Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku. Autor: Marta Buchla.
Niestety Dzień Dobry TVN...

Osobiście jestem dumny z tej Pani. Pokazała, że kobieta też może wyjść z kuchni i wykonywać prawdziwie męski zawód. Myślę że ta kobieta ma dużo większe jaja niż wielu pederastów w rurkach... pedro dżondro ma chore kutas ma po sam pas. Życzę jej powodzenia

Uwaga brak cycków!!!
Zgłoś
Avatar
r................o 2013-10-19, 18:45
Hejtujecie TVN a co jest lepsze? TV Trwam?
Zgłoś
Avatar
Młynarz2033 2013-10-19, 19:10
robertico napisał/a:

Hejtujecie TVN a co jest lepsze? TV Trwam?

Jak już mam wybierać z tych wszystkich żydowskich telewizji to wybieram Polsat
Zgłoś
Avatar
tonieja 2013-10-19, 19:20 1
ciekawe ilu ma "opiekunów" na kompanii i jak często jeździ na nocne przestrzeliwanie broni?
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-10-20, 10:06 8
kolejny program zrobiony w celu poprawności politycznej
niech się baby lepiej nie zajmują tym, do czego nie są przystosowane ewolucyjnie
Zgłoś
Avatar
Splifcior 2013-10-20, 15:42
Jeżeli robi to dobrze i nie zje jej stres w akcji to niech lata. Jak by sie tak np. ruscy dowiedzieli, że im baba zestrzeliła myśliwiec to by im morale pięknie spadło
Zgłoś
Avatar
spoqs 2013-10-20, 15:52
Jak facet kurwa sie zachowuje jak baba to pedał a jak baba sie zachowuje jak facet to kurwa wszyscy dumni... Kompleks Grodzkiej ...
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2013-10-20, 16:24
Kobiety nawet nie potrafią zaparkować na parkingu, a teraz zabierają się za takie maszyny. Armagedon.
Zgłoś
Avatar
maszwirusa 2013-10-20, 16:32
Już chyba wystarczy 15 pompek zrobić.
To jest dopiero kryzys w wojsku....
Zgłoś
Avatar
Champion 2013-10-20, 16:33
jestem ciekaw czy będzie potrafiła wyłączyć swoje sumienie i napierdalać ciapasów jak bedzie trzeba.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-10-20, 16:40
Żeby trafić do Lotnictwa w PL trzeba być superzajebistym i mieć często plecy, a żeby w British Army latać helikopterem Lynx czy później Apachem to wystarczy mieć mniej niż 25 lat, Brytyjski paszport i przejść 13 miesięczne szkolenie.

Ah te różnice...
Zgłoś
Avatar
Wiercik102 2013-10-20, 16:47
"(...)Pokazała, że kobieta też może wyjść z kuchni (...)"

Że co kurwa ?! Że kurwa ktoś to na sadolu napisał ? Chuj prawda !
Zgłoś
Avatar
marsello22 2013-10-20, 17:14
Po usłyszeniu dwóch pierwszych zdań myślałem że dmucha tam każdego
Zgłoś
Avatar
Szerokikarq 2013-10-20, 17:21 1
Żadnych parytetów, żadnych udogodnień. W siłach powietrznych powinni służyć najlepsi piloci znad Wisły. Jeżeli Pani przeszła tą samą drogę, co wszyscy to proszę bardzo niech lata.

Swoją drogą ta Pani jest przykładem na brak znaku równości pomiędzy płciami (gwoli ścisłości, płcie są dwie!) skoro jako jedyna z wielu kobiet dorównała swoimi umiejętnościami mężczyznom.
Zgłoś
Avatar
Tamq 2013-10-20, 17:35
wasiuu napisał/a:

Kobieta i siła powietrzna? Mnie się to tylko z odkurzaczem kojarzy.


Widzę, że nie masz dużych wymagań, skoro odkurzacz Ci wystarcza..
Mnie kojarzy się to z kobiecymi ustami i ssaniem
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2013-10-20, 18:05
Co was tak boli, że ładna, fajna babka spełnia swoje marzenia ? Chyba tylko to, że wielu z was tak naprawdę nie miałoby odwagi robić to co ona i nigdy tak daleko byście nie zaszli jak owa Pani Obawiacie się takich kobiet tego że gdy one będą mogły robić to samo co faceci wyjdzie na to że wielu z was jest jebanymi napinaczami którzy są życiowymi pizdami .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie