18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Kapse1229 2024-08-16, 22:27
@zajac1190: jak Ty tak samo jedziesz jak ten gość co muli lewy pas to jbać Cię .
Zgłoś
Avatar
Guciu 2024-08-16, 22:29 2
A więc to jest to całe wyprzedzanie na trzeciego!
Zgłoś
Avatar
EL_Loco77 2024-08-16, 22:34 1
Co za ameba jebana xd
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2024-08-16, 22:36 2
Kapse1229 napisał/a:

@: jak Ty tak samo jedziesz jak ten gość co muli lewy pas to jbać Cię .



Panie najmądrzejszy zapomniałeś że droga publiczna to nie tor la mans. Każdy ma prawo korzystać z lewego pasa nie przekraczając dopuszczalnej prędkości. Kolejny Sebastian z BMW co myśli że lewy pas jest tylko dla najlepszych samochodów.( sam mam BMW i mam na imię Sebastian) to jest droga dla wszystkich. A jebana była twoja matka na tyle tego vana i dlatego kierowca jechał wolno.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-08-16, 22:50 1
gucio_gu napisał/a:

Nic nie widać,czemu jechał lewym a nagrywający prawym.tamten się qkurwił że mu drogę zajechał to go marginesem wyprzedzał ale nie poszło



Dokładnie, szkoda że uszedł cało. Żeby chociaż jakimś fragmentem z uszkodzonego dostał chuj jebany, blokujący lewy pas.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-16, 22:56
wojtekpwse napisał/a:

Widzę kolega ma udar przed monitorem. Upośledzony przepisowy pedał? Wsiadasz za kółko to stajesz się niebezpiecznym renegatem odizolowanym od możliwości przetrącenia Ci łba a jak wysiadasz to wracasz do postaci zwykłej pizdy?



Jak wysiadam to wracam do postaci pogromcy helupiarzy.

Zesrałeś się w gacie, czyli nie muszę pytać, czy też wolałbyś się rozjebać w rowie, niż wyprzedzić z prawej...
Zgłoś
Avatar
durabo2 2024-08-16, 23:05 1
I to nie BMW
Zgłoś
Avatar
homorek 2024-08-17, 0:16 1
dżonyłojlker napisał/a:

Idealny przykład upośledzonego przepisowego pedała - prawy wolny, ale przecież z prawej nie wolno wyprzedzać. Ja mu dam nauczkę, wjadę do rowu i się rozpierdolę, ale mu pokażę...
Na sadolu jest od chuja takich przepisowych pizdeczek, zapewne któraś zaraz obsra gacie



Prawka chyba nie masz... Wolno wyprzedzać z prawej strony ;D w razie jak byś chciał się do edukować to proszę : Wyprzedzanie z prawej strony jest dozwolone w kilku przypadkach: na jezdni jednokierunkowej z wytyczonymi pasami ruchu, na autostradzie i drodze ekspresowej (dwujezdniowej w jednym kierunku w terenie zabudowanym i trzyjezdniowej w terenie niezabudowanym).
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-08-17, 0:25
Skąd pomysł że to kobieta?
Za bardzo coś atakuje jak na babę.
Zgłoś
Avatar
Don_cziczi 2024-08-17, 0:32 1
Prawidłowo głupie kurwisko zaliczyło dzwona
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-08-17, 8:15
homorek napisał/a:

Prawka chyba nie masz... Wolno wyprzedzać z prawej strony ;D w razie jak byś chciał się do edukować to proszę : Wyprzedzanie z prawej strony jest dozwolone w kilku przypadkach: na jezdni jednokierunkowej z wytyczonymi pasami ruchu, na autostradzie i drodze ekspresowej (dwujezdniowej w jednym kierunku w terenie zabudowanym i trzyjezdniowej w terenie niezabudowanym).



Ale masz humorek. Wiadomo że można ale nie na tej drodze. Na tej drodze winnym wypadku jest chuj z czarnej Kia więc nie rozumiem dlaczego wszyscy jadą po debilu z terenowki. Umyślne blokowanie i utrudnianie wyprzedzania jest zabronione, gdyż stwarza zagrożenie na drodze.
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-08-17, 10:14
dżonyłojlker napisał/a:

Jak wysiadam to wracam do postaci pogromcy helupiarzy.
Zesrałeś się w gacie, czyli nie muszę pytać, czy też wolałbyś się rozjebać w rowie, niż wyprzedzić z prawej...



Okej już nic nie musisz dodawać miałem rację.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-17, 11:13
dżonyłojlker napisał/a:

Idealny przykład upośledzonego przepisowego pedała - prawy wolny, ale przecież z prawej nie wolno wyprzedzać. Ja mu dam nauczkę, wjadę do rowu i się rozpierdolę, ale mu pokażę...
Na sadolu jest od chuja takich przepisowych pizdeczek, zapewne któraś zaraz obsra gacie



Można wyprzedzać z prawej strony
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-17, 12:07
homorek napisał/a:

Prawka chyba nie masz... Wolno wyprzedzać z prawej strony ;D w razie jak byś chciał się do edukować to proszę : Wyprzedzanie z prawej strony jest dozwolone w kilku przypadkach: na jezdni jednokierunkowej z wytyczonymi pasami ruchu, na autostradzie i drodze ekspresowej (dwujezdniowej w jednym kierunku w terenie zabudowanym i trzyjezdniowej w terenie niezabudowanym).



Mam, przeszło ćwierć wieku (zrobiłem gdy miałem 16 lat), chyba nie zrozumiałeś do końca co napisałem.
Zgłoś
Avatar
Dragonix 2024-08-17, 14:05
Moim zdaniem była tu szansa na wyjście z twarzą z tego manewru
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie