18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Blezzer 2014-01-17, 12:15
Pomijając już jazdę lewym pasem i zapierdalanie po zaśnieżonej drodze...

Kurwa, tyle razy się mówi: "nie dawaj kobiecie auta", to kurwa wszystko jak krew w piach. Kurwa rozumiem jakby jechała matizem czy innym piździkiem, fakt - im mniejsze tym lepsze dla kobiety (hehe Sadole, nie róbcie sobie tej nadziei, bo nie ma tu żadnej analogii ), no ale to mercedes, kobieta nie ogarnie już samego auta tej klasy, a co dopiero tej mocy (przyjmijmy, że to zdrowy i rozsądny merc). Kurwa, jebane kułaki-nuworysze.

A z resztą chuj z nimi.
Zgłoś
Avatar
A................t 2014-01-17, 12:21
Z przodu gwiazda- chuj nie jazda
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-01-17, 12:21
Sajgonski napisał/a:

Obrazek


Piwko za Ricky'ego Gervaisa
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2014-01-17, 12:36
Jak się nie potrafi jeździć zimą, to jeździ się wolniej.
Zgłoś
Avatar
lubiegolfy 2014-01-17, 13:10
Golfem tak nie zrobisz
Zgłoś
Avatar
MrZet 2014-01-17, 14:28
Rosjanie chyba nie rozumieją zasady dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze.
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-01-17, 14:45
jebac to ! Lece bokiem , hamulec! Chuj, ze rozjebie auto, zatrzymam sie! < tak mysla kobiety...
A nie koniecznie to byl naped na tyl, ja osttnio (na przod) - ponad 90kmh oblodzona droga i zakret.. lecialem bokiem, na szczescie ogarnalem sytuacje gazem, i kreceniem kierwonicy (jak kubica) i tylko blotem ujebalem furke.
Zgłoś
Avatar
Siwielec 2014-01-17, 15:03
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
miskolargol 2014-01-17, 15:19
Same tempe chuje tutaj
Zgłoś
Avatar
adrion321 2014-01-17, 15:28
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
KingOfDarkness 2014-01-17, 16:22
@MaczoJuh: Tutaj na pewno był napęd na tył. Tak na oko to jest to przynajmniej E klasa, a może nawet Ska W220. Jak tylko zobaczyłem, że zaczyna zmieniać pas to wiedziałem, że tak sie skończy
Zgłoś
Avatar
Sova30 2014-01-17, 21:55 1
Cytat:

jebac to ! Lece bokiem , hamulec! Chuj, ze rozjebie auto, zatrzymam sie! < tak mysla kobiety...



Kobiety jeżdżą tak, jak je nauczysz imbecylu! Jeśli kobieta ma za "instruktora" takiego samego głąba jak ty, to nie ma co się dziwić, że jeździ jak ostatnia pizda. Zrozum debilu, że samo prawko w kobiecym portfelu nie oznacza, że potrafi ona jeździć! Jeśli masz prawo jazdy i jeździsz na co dzień powiedzmy 50 km to pewnie potrafisz ogarnąć furę w ekstremalnej sytuacji (w co wątpię).

Cytat:

A nie koniecznie to byl naped na tyl, ja osttnio (na przod) - ponad 90kmh oblodzona droga i zakret.. lecialem bokiem, na szczescie ogarnalem sytuacje gazem, i kreceniem kierwonicy (jak kubica)



No właśnie napęd na przód! Ale i tak mi się wierzyć nie chcę, że leciałeś 90 km/h na oblodzonej drodze w zakręcie i dałeś radę wyprowadzić auto gazem i kierownicą. Gdyby na drodze faktycznie był LÓD to po prostu skończyłbyś w rowie czy chuj wie co tam było na poboczu!

To co ty prawisz człowieku nadaje się do "śmiechu warte"

Rok temu jechałem po prawdziwym lodzie ( a robię rocznie 80 000 km) i uwierz mi, nie dało się ruszyć dieslem na samym sprzęgle, po prostu koła buksowały w miejscu. Odcinek 2 km gdzie zazwyczaj przejeżdżam w 2 minuty przejechałem w pół godziny, nigdy nie byłem bardziej zesrany niż podczas tamtej jazdy.
Zgłoś