18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Oluśka 2013-09-25, 19:51
ale ona ma wielkie zęby
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2013-09-25, 19:57
Coś ci ciapaci mało angielski znają. Pod koniec im się pomylił napis...

A, tak, to robiła kobieta.
Zgłoś
Avatar
bartousz 2013-09-25, 20:06
Brzydka jak noc...
Zgłoś
Avatar
rozyk 2013-09-25, 20:12
ale ma krzywe nogi pewnie pizde tez ma krzywa
Zgłoś
Avatar
zzupex 2013-09-25, 20:24 1
Okej, gwałt jest zły i obarczanie winą ofiary też jest złe (szczerze mówię, bez ironii) ale wkurza mnie branie z automatu każdego faceta jako potencjalnego gwałciciela. Takie mam zwykle wrażenie gdy oglądam tego typu akcje. Jestem 100% za polepszeniem praw i postrzegania kobiet w powiedzmy takich Indiach ale dlaczego ja mam czuć się winny bo mały % idiotów nie może nad sobą zapanować. Normalnie "mam penisa i nie zawaham się go użyć".

To moje subiektywne odczucie w tym całym syfie.

I uj.
Zgłoś
Avatar
yogi 2013-09-25, 21:06
Zasadniczo babki z sondy na końcu na pewno nie są niczemu winne.
Jeśli któraś z nich została zgwałcona to winny był alkohol...
Zgłoś
Avatar
macu66 2013-09-25, 21:10
zawsze wiedziałem że to ich wina...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-09-25, 21:27
@Ptoon masz 100% racji, ale trzeba wziasc jedno pod uwage, czapa za 100% udowodnienie winy. zlapanie na goracym uczynku. zeby nie trafialy sie przypadki ze jakaz zazdrosna kurewka majac focha powie "on mnie wczoraj zgwalcil ajk u niego bylam" i zeby niewinnego kolesia nie odstrzelili za to
Zgłoś
Avatar
vladislav 2013-09-25, 21:45
Pierwszy raz słyszę tak rozsądne kobiety. Chyba przeniosę się do Indii.
Zgłoś
Avatar
derevil 2013-09-25, 21:53
jebać szmaty, tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-09-25, 22:01
3:21 gwałt, to jedyna opcja dla nie by mieć jeszcze jakiś seks. Powinna się modlić o gwałt
Zgłoś
Avatar
Entheus 2013-09-25, 23:42
wreszcie sie przyznały, że to ich wina.
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-09-26, 0:10
Ja pierdole! Gwałt jest zły! Tak, zajebał bym osobiście każdego skurwysyna, który zgwałci kobietę. Ale nie oszukujmy się do chuja Pana! Nieraz idąc obok gimnazjum (które de facto jest zaraz obok Tesco, więc bywam tam często) widzę lalunie w miniówach, z cyckami na wierzchu, na szpilkach, wymalowane... od samego patrzenia mi staje! Nie można też całkowicie pomijać faktu, że kobiecy wygląd i seksapil STYMULUJE faceta. Kobiety mają prawo ubierać się ładnie, ale jeżeli idą tak wyuzdane koło kolesia z trudnym życiem, jeszcze trudniejszym dzieciństwem, samotnym, z lekkimi zaburzeniami społecznymi bądź emocjonalnymi, to gwałt jest po prostu gotowy. Najgorsza wydaje mi się chyba świadomość tego kolesia, że ze swoim nieudanym życiem nigdy takiej laski miał nie będzie.

I tak drogie panie, to całkowita szczerość. Jeżeli nie wyglądacie seksownie i stymulująco, to będziecie ssały pałę pół godziny, zanim nam stanie i będziemy gotowi do ruchania. Powie wam to każda koleżanka, która ma męża.

Co więcej, gwałty na tle religijnym oraz gwałty wyjątkowo brutalne i bez podstaw, powinny być karane śmiercią, albo kastracją. Albo najpierw kastracją, a potem śmiercią.
Zgłoś
Avatar
blackey 2013-09-26, 13:22 1
Za wykopem: " Chyba wszystkie te kampanie są bezsensowne (przynajmniej w krajach cywilizowanych) bo zamiast dotykać sedna problemu to kierują się stereotypami.
To o czym ty mówisz odnośnie biegania; tak jak ty masz prawo robić to w nocy, tak paradoksalnie bandyta ma takie samo "prawo" cię napaść. Najpewniej poniesie za to później konsekwencje ale ile szkód zdąży ci wcześniej wyrządzić to jego. W takiej Ameryce (bo z braku odpowiednich danych dla Polski to do niej będę się w tym komentarzu odnosił) na przykład, przeciętny mężczyzna ma 3 razy większą szansę że zostanie na ulicy zamordowany/bardzo poważnie pobity/zgwałcony niż przeciętna kobieta (jakiś wpływ na to ma na pewno prawo do posiadania broni), czy tego się chce czy nie nocą zawsze bezpieczeństwo maleje, nieważne kim jesteś. Jak mieszkasz w jakimś większym mieście to zapewne znasz takie miejsca że po ciemku nawet najbardziej napakowane koksy się tam nie zapuszczają. Jak ktoś tam pójdzie i dostanie łomot to nie jest on oczywiście współwinnym zaistniałej sytuacji ale jednak powinien wcześniej pomyśleć, bo co z tego że on był "na prawie" i przed sądem sprawiedliwości stanie się za dość jak połamali mu kilka kości. Czy naprawdę satysfakcja ze swojej racji jest warta więcej niż własne mienie, zdrowie czy nawet życie?
Teraz kilka słów o tym dlaczego kampanie takie jak ta zamieszczona w znalezisku są tak żałosne (przynajmniej w odniesieniu do cywilizowanego świata, w Indiach te proporcje mogą się różnić). Dane które tutaj za chwilę przytoczę pochodzą z (chyba największego tego typu) raportu NISVS za 2010 rok. Otóż w tymże roku mężczyźni byli ofiarami ponad połowy gwałtów (więzienia dołożyły do tego swoją cegiełkę) a kobiety były odpowiedzialne za prawie 40% z nich. Co więcej, stereotypowy gwałt dokonywany przez nieznajomego zboczeńca, nocą na jakimś odludnym miejscu to... margines. Tego typu gwałty stanowią 5-8% całości podczas gdy 90% odbywa się we względnie komfortowych warunkach i w miejscach dobrze znanych ofiarom/napastnikom takich jak mieszkania, pokojowe hotele czy akademiki. Teraz będzie chyba najgorsza część raportu. Wiecie kto i jak często dopuszcza się gwałtów heteroseksualnych? Otóż pozwolę sobie zamieścić tylko jedną statystykę gdyż dla obydwu płci wygląda ona właściwie identycznie. 10% gwałtów dokonywane jest przez nieznajomych podczas gdy 90% przez osoby które ofiara znała! W 40% napastnikiem jest kolega/koleżanka, przyjaciel/przyjaciółka, członek rodziny, sąsiad/sąsiadka, współpracownik/współpracownic(zk?)a itp. Po przeczytaniu tego domyślacie się już chyba kogo w tej wyliczance zabrakło i kto jest odpowiedzialny za połowę gwałtów? Tak, w 50% gwałtów napastnikiem jest partner/partnerka ofiary! Widzicie teraz działanie tego typu kampanii? To jak strzelanie z armaty do much. Nakręca się taką spiralę niepotrzebnego strachu jakby za każdym rogiem miał się czaić gwałciciel, przy okazji przeoczając połowę ofiar i 2/5 napastników, podczas gdy dobre 8 razy częściej gwałciciel/gwałcicielka (ciekawe dlaczego podkreśla na czerwono, co nie?) leży po drugiej stronie łóżka! To jest miejsce gdzie trzeba działać. Właściwie głównym sposobem aby zapobiec gwałtowi jest unikanie sytuacji w których mógłby zaistnieć a nikt nie będzie miał przecież oczy dookoła głowy przez cały czas (tym bardziej kiedy gwałciciel(ka) codzienne leży koło nas przez kilka godzin). W przypadku stereotypowego gwałtu pozostaje obrona przed napastnikiem która często nie zdaje skutku. Zapobiec gwałtom ze strony znajomych też będzie trudno, gdyż po pierwsze, mogą one mieć miejsce gdy ofiara jest jeszcze zbyt młoda aby zrozumieć co się dzieje, a po drugie sporej części ze znajomych (rodzina, sąsiedzi, koledzy ze szkoły/pracy) się nie wybiera więc często nie mamy wpływu na to z kim się zadajemy. Dlatego tak ważna powinna być ostatnia grupa gdyż akurat chłopaka/dziewczynę, męża/żonę się wybiera osobiście i spędza z nim przedtem sporo czasu. To tutaj powinny być prowadzone profilaktyczne kampanie uświadamiające jak ważny jest to wybór i jakie konsekwencje może mieć złe jego podjęcie. Niechby liczba gwałtów w związkach spadła nawet o te "marne" kilkanaście procent, będzie oznaczać to nie tylko że odniesiono większy sukces niż przez lata bezsensownego straszenia kobiet, ale będzie to także równoznaczne ze spadkiem bezwzględnej liczby gwałtów rocznie o ilość większą niż liczba "stereotypowych gwałtów" z którymi to tak zaciekle walczy cały świat. "
Zgłoś