18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Ofiara pijaka



Kobieta za kurs miała zapłacić 520 rubli, dała dwa banknoty - 500 i 100 rubli, na jej nieszczęście, drugi banknot był lekko rozdarty..



Zwróciła mu uwagę, żeby nie palił

Zgłoś
Avatar
Rak_od_bytu 2023-12-04, 15:32 2
Maculata napisał/a:

Urkry to ta sama kultura co Ruskie


Już nie.
Zgłoś
Avatar
ktos-666 2023-12-04, 16:19 4
Maculata napisał/a:

Urkry to ta sama kultura co Ruskie, bo od nich się wywodzi,i dokładnie tak samo nas wyzwalali, jebana amebo.



Jebana amebo, Kijów jest kilkaset lat starszy od Moskwy. Ciężko, żeby to Ukraińcy się wywodzili od Rosjan. A Ruscy niszczyli polski naród przez kilka ostatnich stuleci. Zabory, rusyfikacja, wywózki na Sybir - coś ci to mówi?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-12-04, 19:56 4
ktos-666 napisał/a:

Jebana amebo, Kijów jest kilkaset lat starszy od Moskwy. Ciężko, żeby to Ukraińcy się wywodzili od Rosjan. A Ruscy niszczyli polski naród przez kilka ostatnich stuleci. Zabory, rusyfikacja, wywózki na Sybir - coś ci to mówi?



Te proruSSkie młotki nie mają najmniejszego pojęcia o historii, więc daruj tym prostakom. Coś tam usłyszeli o "riezaniu Lachiw", ale gówno wiedzą o co chodziło
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2023-12-04, 20:45
Akurat środkowy film to typowa najebana damulka z dużego miasta co pewnie pyszczyła, bluzgała i jeszcze drzwiami ostentacyjnie trzaskała. Bardzo słuszny liść.

Pozostałych dwóch nie wiemy, ale pamiętajmy że nigdy nie ma kontrreakcji bez akcji.
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-12-04, 22:09
ibrahim napisał/a:

"Co do księży.... Ciekawe co z nimi będzie jak nas zislamizują."
Zislamizują tylko tchórzy. Ja będę do nich napierdalał z kalibru .50, i będę dzielił kulki równo i sprawiedliwie, jak prawdziwy Chrześcijanin., a ty, to jak tam chcesz.



Czekaj, czekaj...Ty masz na imię Ibrahim i zadajesz takie pytanie...?

darek1234 napisał/a:

W jaki sposób "nas zislamizują"? Wytłumacz geniuszu



Prosto. Jak Niemców czy innych Francuzów albo Norwegow. Zobacz sobie listę najczęściej nadawanych tam imion i dawaj dawaj, wykaz mi błąd w rozumowaniu.

Jak wyżej.
Zgłoś
Avatar
modified1 2023-12-04, 23:03
chuj nas te ruskie szmule obchodzą ;d
Zgłoś
Avatar
kasiarz 2023-12-05, 1:44
Ja się pytam gdzie jest KOD ?
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-12-05, 11:06
Juzef_Rzelazin napisał/a:

Ale to, ze dla was jest to bulwersujące, nic nie znaczy, to po prostu inna kultura.
Czy ktos sie oburza, jak afrykanie chodzą z nagimi pindolami czy piersiami? Albo ze od tysięcy lat budują chatki z błota i kijków? Nie. Dlaczego? Bo to INNA KULTURA.
Na wschodzie silny agresywny mężczyzna jest atrakcyjny - to inna kultura.
Problem w tym, ze ktos wmawia wydawałoby się normalnym ludziom ( a oni w to wierzą), że mają dzikich przyjmowac pod swoj dach i sie z nimi bratac. Wtedy sceny jak wyzej mamy u siebie.



Rzadko tutaj mądrości takie jak te padają.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-12-05, 17:09
sothis napisał/a:

Prosto. Jak Niemców czy innych Francuzów albo Norwegow. Zobacz sobie listę najczęściej nadawanych tam imion i dawaj dawaj, wykaz mi błąd w rozumowaniu.



I to świadczy o islamizacji?!
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-12-05, 17:42
darek1234 napisał/a:

I to świadczy o islamizacji?!



Nie, to że Twoją córke, matkę czy kochankę wyrucha ciapatych a dziecko nazwie Mohamad o niczym nie świadczy. A w żadnym wypadku o islamizacji.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-12-05, 20:42 1
sothis napisał/a:

Nie, to że Twoją córke, matkę czy kochankę wyrucha ciapatych a dziecko nazwie Mohamad o niczym nie świadczy. A w żadnym wypadku o islamizacji.



To się popisałeś
Zgłoś
Avatar
łopatolog 2023-12-05, 21:52 3
darek1234 napisał/a:

Te proruSSkie młotki nie mają najmniejszego pojęcia o historii, więc daruj tym prostakom. Coś tam usłyszeli o "riezaniu Lachiw", ale gówno wiedzą o co chodziło



Haha, post gościa który pisze "proruSSkie". Te, historyk! A o SS Galizien słyszałeś? A może o narodowości najokrutniejszych kapo w niemieckich obozach zagłady? Vide Gross-Rosen i budowa kompleksu Riese, takie pierwsze z rzędu. Człowieczku, daj se spokój, bo się kompromitujesz albo po prostu jesteś trollem.Ciężko mi uwierzyć, że można być takim ignorantem z IQ na poziomie numeru buta.

A nie, czekaj. Czego ja oczekuję? Że poszukasz jakichkolwiek informacji na ten temat? Że nie wyprzesz tego bo zakłóca to twój wewnętrzny światopogląd? Że w ogóle jesteś w stanie łączyć fakty i czytać ze zrozumieniem? Możesz już wracać do swojego kółeczka wzajemnej masturbacji pt. "jebać Putina, polaków trochę mniej, kocham UA".
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-12-05, 22:06 1
darek1234 napisał/a:

To się popisałeś



Na dwie merytoryczne wypowiedzi nie byłeś w stanie nic odpisać...nie wiem czy dobrze czy źle w sumie.
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-12-05, 23:55 1
łopatolog napisał/a:

.


sothis napisał/a:

.



darek1234 to upadliniec ewentualnie fajno uapdliniec. Zasadniczo bez różnicy i od takich śmieci nie ma co oczekiwać merytorycznej i konstruktywnej dyskusji.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-12-06, 9:33
łopatolog napisał/a:

Haha, post gościa który pisze "proruSSkie". Te, historyk! A o SS Galizien słyszałeś? A może o narodowości najokrutniejszych kapo w niemieckich obozach zagłady? Vide Gross-Rosen i budowa kompleksu Riese, takie pierwsze z rzędu. Człowieczku, daj se spokój, bo się kompromitujesz albo po prostu jesteś trollem.Ciężko mi uwierzyć, że można być takim ignorantem z IQ na poziomie numeru buta.
A nie, czekaj. Czego ja oczekuję? Że poszukasz jakichkolwiek informacji na ten temat? Że nie wyprzesz tego bo zakłóca to twój wewnętrzny światopogląd? Że w ogóle jesteś w stanie łączyć fakty i czytać ze zrozumieniem? Możesz już wracać do swojego kółeczka wzajemnej masturbacji pt. "jebać Putina, polaków trochę mniej, kocham UA".



Synek, gówno wiesz o historii, choć sam podajesz fakty, i to prawdziwe, ale może skupmy się tylko na Katyniu i morderstwie polskich oficerów? Wtedy każdy Rusek to jest ruSSek. Kumasz aluzję?

neo001 napisał/a:

darek1234 to upadliniec ewentualnie fajno uapdliniec. Zasadniczo bez różnicy i od takich śmieci nie ma co oczekiwać merytorycznej i konstruktywnej dyskusji.



Twoje wypociny może komentować co najwyżej motylek w dupie i Siriuz. Jesteście z jednej kacapskiej chlewni
Zgłoś