18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:14
Kobiety na parkingu
p................a • 2013-05-15, 16:36
Niedawne autentyczne zdarzenie.Wrzucam do kawałów bo wszystkich to,i prawidłowo ,bawi.

Na parkingu pewnego dużego lubelskiego sklepu doszło do czołowego zderzenia samochodów, gdy kierujące próbowały zaparkować. Niby nic takiego ale uwaga:
-było to ok. 5 rano
-więc parking był pusty
Monitoring wszystko widział więc obie poszkodowane poprosiły o udostępnienie nagrania w celu sprawdzenia, która zawiniła.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-05-16, 10:16
wojtek9313 napisał/a:

Macie wszyscy po browarze, nic tak z rana humoru nie poprawia jak nieudolne poprawianie się nawzajem


Przecinek przed "jak", jeśli rozpoczynasz nim zdanie podrzędne lub warunkowe!!! Ja Was nauczę pisać poprawnie, a co! Swoją drogą nie wiem, co mi się wcześniej nie udało, ale dzięki za browara, humor poprawiony
Zgłoś
Avatar
Taumantis 2013-05-16, 10:29 7
A.J.K.S napisał/a:



Po chuj stawiać przecinek przed spójnikiem "i"?

Spacja po przecinku, a nie przed.



Ty kurwa geniusz, zdanie wtrącone może zawierać spójnik "i" po przecinku, weźcie kurwa to zapiwujcie, bo jeszcze gimbaza się źle polskiego nauczy.

Nihilista napisał/a:


Przecinek przed "jak", jeśli rozpoczynasz nim zdanie podrzędne lub warunkowe!!! Ja Was nauczę pisać poprawnie, a co! Swoją drogą nie wiem, co mi się wcześniej nie udało, ale dzięki za browara, humor poprawiony



Kiedy coś porównujesz, to nie stawiasz przecinka przed "jak".

Bye bye

______________

translator taumantis'a
#ziemniak# - wypi***alaj
#malina# - Ch ci w D
#rzeżączka# - Twoja stara to K
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-05-16, 10:37 1
Nihilista napisał/a:

Swoją drogą nie wiem, co mi się wcześniej nie udało


Nihilista napisał/a:

ja Was proszę, mam nadciśnienie. Idioci pouczają idiotów


Zaimki osobowe piszemy wielką literą jako zwrot grzecznościowy, aby wyrazić szacunek do adresata. Idioci budzą w tobie szacunek? Cóż, sam bym nie wymyślił lepszej obelgi gdybym chciał cię obrazić.

EDIT:
@down: Przepraszam, już poprawiłem błąd.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-05-16, 10:52
Taumantis napisał/a:



Kiedy coś porównujesz, to nie stawiasz przecinka przed "jak".

Bye bye


Kolejny geniusz! Do książek hołoto! Porównanie wyglądałoby tak - głupi jak kozojebca. Widzisz różnicę?

isitsaturday napisał/a:



zaimki osobowe piszemy wielką literą jako zwrot grzecznościowy, aby wyrazić szacunek do adresata. Idioci budzą w tobie szacunek? Cóż, sam bym nie wymyślił lepszej obelgi gdybym chciał cię obrazić.


Mogę pieszczotliwie nazwać innego forumowicza idiotą, ale nie zapominam, że tworzymy tu jedną społeczność, a szacunek w stadzie musi być. Wielką literą to rozpoczynamy zdanie, panie spostrzegawczy!

isitsaturday napisał/a:



Zaimki osobowe piszemy wielką literą jako zwrot grzecznościowy, aby wyrazić szacunek do adresata. Idioci budzą w tobie szacunek? Cóż, sam bym nie wymyślił lepszej obelgi gdybym chciał cię obrazić.

EDIT:
@down: Przepraszam, już poprawiłem błąd.


Bezcenne, zobaczyć słowo "przepraszam" na sadisticu Masz u mnie wielkie, zimne piwo ;]
Zgłoś
Avatar
petek12 2013-05-16, 10:56
A.J.K.S napisał/a:



Po chuj stawiać przecinek przed spójnikiem "i"?

Spacja po przecinku, a nie przed.



Cytat:

Gdy bezpośrednio przed wyrazem i występuje wtrącenie, to mimo że – zgodnie z ogólnymi zasadami – przecinka przed i nie umieszczamy, ten znak się tam pojawia, bo jest wymagany przez to wtrącenie.


Czytaj

Po ch*j się plujesz?

______________

[img width=400 height=150]http://img3.imageshack.us/img3/3723/own3dnuk3r.gif[/img]
Zgłoś
Avatar
Nashi 2013-05-16, 10:56 1
Ja pierdolę, komentarz (gimbo)pseudointelektualisty ma najwięcej piw. Błagam, weźcie zapiwujcie te komentarze, gdzie wyjaśniają dlaczego jest przecinek przed "i", bo kurwa tracę już wiarę w ten naród.
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-05-16, 11:01
@Nihilista: A za "dziękuję" dostanę drugie?

Tak tylko żartowałem. Piję twoje zdrowie.
Zgłoś
Avatar
black88 2013-05-16, 11:31
A.J.K.S napisał/a:



Po chuj stawiać przecinek przed spójnikiem "i"?

Spacja po przecinku, a nie przed.



Widzę, że znasz j.polski i jego zasady tylko z lekcji w szkole, przecinek przed "i" jest jak najbardziej dopuszczalny prymitywie językowy.

TY oczywiście musiałeś się przyjebać.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
troflix 2013-05-16, 12:05
boże, ale wy pierdolicie
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-05-16, 12:09
Super combo!
Przecinek może, ba, musi! oddzielać wtrącone zdanie. Spacja PO przecinku, nie przed. Język polski, nie język Polski, to przymiotnik i nie w nazwie własnej.
Zgłoś
Avatar
kropka 2013-05-16, 12:13
A.J.K.S napisał/a:



Po chuj stawiać przecinek przed spójnikiem "i"?

Spacja po przecinku, a nie przed.



Słowo i może rozpoczynać dopowiedzenie lub wtrącenie. Wówczas przecinek należy przed nim postawić. Następnym razem radzę zorientować się w temacie, a później krytykować.
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-05-16, 15:12 1
Ja pierdole Niech jeszcze ze trzy osoby wyjaśnią

btw.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich spinających się ponurych polaczków
Zgłoś
Avatar
minusator 2013-05-16, 18:57
Widzę ze ~A.J.K.S został zjechany jak szmata za swoją ignorancję językową i próbę bycia zajebistym zatem mi nic nie pozostaje jak odesłać wielce oświeconego do lektury: polonistyka.fil.ug.edu.pl/?id_cat=289&id_art=1062
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-05-16, 21:32
No może i się myliłem. Jestem tylko człowiekiem i mam do tego prawo

Rozbawił mnie po prostu ten "bul" dupy ludzi poprawiających mnie, siebie wzajemnie
Zgłoś