18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kochający synek
phrontch • 2020-05-12, 0:48
Były matki znęcające się nad dziećmi, to teraz macie syna niezbyt miło traktującego matkę

Zgłoś
Avatar
Kepeszek 2020-05-12, 10:25
Patologia rodzi patologię
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2020-05-12, 14:01 1
Zupełnie tak samo jak w polskim DPS-ie
Zgłoś
Avatar
YooHoo 2020-05-12, 17:22 2
Mój dziadek miał zaawansowanego alzheimera. W ostatnich latach swojego życia zapomniał nawet słów i nie potrafił z siebie nic wydobyć, oprócz darcia się, bo denerwował się na to, że nie pamięta jak się mówi. Oprócz słów zapomniał oczywiście, że istnieje coś takiego jak prysznic i musieliśmy go na siłę myć przy czym wyglądało to tak jakby miał jakąś alergie na wodę. Krzyczał i bił byle go nie myć. Są różne sytuacje, może typ z filmiku nie miał tyle cierpliwości do swojej matki co my mieliśmy do dziadka
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-05-12, 18:09 1
Myslalem zw będzie ruchal
Zgłoś
Avatar
Szangti 2020-05-12, 18:36
To jak bierdoń swoja matkę.
Zgłoś
Avatar
TheExitest 2020-05-12, 19:38 1
ta pani jest stara, jest mozliwe ze ma zaawansowaną demencje jak pisze yoohoo, z takimi osobami jest naprawde ciężko, często zapominają podstawowych rzeczy ktore sie robi w zyciu, sraja pod siebie, nie chce sie myc, cofają się w rozowoju do wieku +/- 3 lat
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2020-05-13, 7:50
Mam nadzieję że mu kutas uschnie i będzie umierał długi i w cierpieniach. Dla ludzi znecajacych się nad rodzicami (i w drugą stronę) należało by przywrócić średniowieczne kary ku uciesze sadoli
Zgłoś
Avatar
Sadijan 2020-05-13, 8:29
@ProVe - Właśnie oceniłeś
Zgłoś
Avatar
wirtuozkakofonii 2020-05-13, 13:28
ProVVe napisał/a:

Albo jest chora albo jest tylko stara albo.... Trzaskała go za dzieciaka za bylę gówno, znęcała się, gasiła papierosy na nim to się odpłaca... Nie znam sytuacji całej nie oceniam



Albo po prostu - paliła papierosy, a on wiedział, że palenie bierne szkodzi.
Jeżeli tak, to trudno mu się dziwić
Zgłoś