18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
neoniasty 2011-08-18, 8:31
Stara kurwa pewnie wraca z porannej mszy na której klęczała od początku do końca ...
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-08-18, 9:29 2
Jebana moherowa babcia ! Przyczaiłbym się na szmatę, wjebał do tego samochodu do bagażnika, wywiózł do lasu i kazał kopać...
Po godzinie kopania i wielu tentegowaniach o życiu i jego końcu nauczyła by się 1.szacunku 2.dbać o własne życie 3.przewidywać najprostsze i najoczywistsze potencjalne skutki swoich czynów.
Zgłoś
Avatar
boskiroman999 2011-08-18, 9:40
jak można podrapać Skorpionka??? To naprawdę wyraz największej nienawiści
Zgłoś
Avatar
c................i 2011-08-18, 9:49
Jak jakiś kretyn zastawia pół chodnika to się jej nie dziwię i ją popieram ;]
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-08-18, 9:58 1
Ja tam w bloku nie mieszkam, więc mogę się mylić, ale z tego co jeżdżę po rodzinie i znajomych, to raczej dużo miejsca do parkowania nie ma na tych blokowiskach. Szczęściarze wykupią jakiś garaż w pobliżu, jeszcze inni miejsce parkingowe pod blokiem, a reszta co ma robić?
Wkurwia mnie jak w mieście ktoś na ruchliwym chodniku postawi samochód, bo się zatrzymywać trzeba, a na ulicę nie wyjdziesz, ale tutaj stara pizda ma całą uliczkę, a po tym chodniku i tak by uszła max 5m, bo później się kończy.

Koleś wszystko nagrał, więc stara szmata będzie bulić za lakiernika.
Zgłoś
Avatar
plugnplay 2011-08-18, 10:25 1
nie widac zeby tam stal zakaz, a chodnik nie ma 1,5 metra, pozatym konczy sie zaraz przed samochodem
Zgłoś
Avatar
sedroo 2011-08-18, 10:25 3
po co odrazu mazać farbą, łamać wycieraczki czy rysować lakier?... nie prościej wydać te pare zł i w razie wątpliwości w umiejętności parkowania kierowcy podarować takie cos?.
Zgłoś
Avatar
Dalione 2011-08-18, 11:19
@up
No nie pierdol że to ty zamazałeś "chujowe".
Zgłoś
Avatar
sedroo 2011-08-18, 11:41
Dalione napisał/a:

@up
No nie pierdol że to ty zamazałeś "chujowe".



no chyba Cie pojebalo ze ja bym to zrobil ;x
Zgłoś
Avatar
Czeczeszko 2011-08-18, 11:51 3
Pierdolony staruch ze skoliozą na czole kurwa. Takich to tylko wjebać do worka i wpierdolić do wulkanu.
Zgłoś
Avatar
s................r 2011-08-18, 13:18 2
Zawsze myślałem, że to młodzież takie rzeczy robi, a tu proszę starsza nobliwa pani, pewnie gorliwa katoliczka i ... ciach po boku - dziwka!
Zgłoś
Avatar
bastion111 2011-08-18, 14:44 1
A w niedzielę do Kościoła i taka święta że jęzor po Komunię wystawia!!!! Pójdzie pewnie do nieba moher bandit
Zgłoś
Avatar
peru90 2011-08-18, 16:17
sadistic.pl/ratunku-vt79934.htm?highlight=pis

tak jakos mi sie z tą babą skojarzyło
Zgłoś
Avatar
Gabini 2011-08-18, 16:20 1
@Fumar
Bez znaczenia jaki samochód, oddałbym sprawę na psy. Jakby ona zadzwoniła zamiast rysować, koszty by wyniosły 100 zł i 1 punkt karny. Usunięcie rysy przez cały samochód wyjdzie drożej nawet na malczanie, jeśli ma to być ładnie zrobione. A tak poza tym, to głupia kurwa mogła go obejść nawet gdyby skleił do tej barierki i nic by się świętej krowie nie stało. Życzę całej jej rodzinie rys za parkowanie pod jej blokiem. Chyba, że nikt starej suki nie odwiedza, bo to suka.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2011-08-18, 18:28 1
Pener666 napisał/a:

łazi środkiem uliczek a chodnik pusty Lezie taka kwoka z wózkiem, zatrąbisz żeby wtoczyła się na chodnik, to afera bo się bachor obudził....


To jeszcze nie tak źle jak się toczy po tej ulicy... U mnie to potrafią se stare kurwiszony zrobić pogaduchę na środku ulicy i choćbyś czołgiem jechał, nichuja nie zejdzie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie