18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
Avatar
P................a 2019-05-28, 20:49 1
Dzieciaka szkoda, ale mordą powinien jej o podłogę zakurwić.
Zgłoś
Avatar
krathen 2019-05-28, 20:51
jej wycie przypomina pogrzeb kim dzam dzunga czy jak on tam miał tam wszyscy tak wyli jak psy do księżyca
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-05-28, 20:55
Wszystko fajnie, spoko, ale kurwa nie przy dziecku!!!
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2019-05-28, 21:27
Mors_Nigra napisał/a:

Wszystko fajnie, spoko, ale kurwa nie przy dziecku!!!



mnie się wydaje, że ten mały człowiek to nie dziecko lecz jej kochanek
a pan się zdenerwował, bo nakrył kochanków
Zgłoś
Avatar
Polewcz 2019-05-28, 21:32
Przecież odklepała przytomnie jak Nejman w 15s...
Zgłoś
Avatar
kmiecioslaw 2019-05-28, 21:35 1
poligon6 napisał/a:

Chuj nie facet.:
Po pierwsze zmywarka go nagrała.
Po drugie juz dawno powinien ja tak zaprogramowac by powinna juz ie tylko na werbalne komendy reagowac ale np na pstrykniecie palcami. Kto zna metode tresyry psa na klucz ten wie o co chodzi.
I najważniejsze napierdalał tak by zostały slady, a tego sie nie robi. Teraz materiał wideo, obdukcja i jest pozamiatany. Nie mógł jej raz porzadnie wyjebać w splot sloneczny?



Dokładnie stary! Stawiam Ci kurwę którą będziesz mógł napierdalać i na nią srać
Zgłoś
Avatar
wiskas 2019-05-28, 22:38 1
Wcześniej już takie akcje musiały mieć miejsce. Wiedziała co robi odpalając kamerkę. Dostała taki materiał dowodowy że koleś będzie miał przejebane i się nie wypłaci , a ona se znajdzie nowego fagasa który będzie ją tak samo napierdalał i tak w kółko
Zgłoś
Avatar
jbone 2019-05-28, 22:51 3
pierdolone zwyrole,skurwiele w tych komentarzach się wypowiadają.dobra nie wiadomo co się stało może zawiniła.Ale co ma dziecko do tego. Stawiał bym was pod ścianą i strzelał w tył głowy za te wpisy.I nie obchodzi mnie czy macie rodziny czy nie.Jak jesteś nieczułu na krzywdę ludzką to nie zasługujesz u mnie na to by żyć.
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2019-05-28, 22:53
takiego skurwysyna to bym wypatroszył gołymi rękoma
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-05-28, 23:53
Cytat:

pierdolone zwyrole,skurwiele w tych komentarzach się wypowiadają.dobra nie wiadomo co się stało może zawiniła.Ale co ma dziecko do tego. Stawiał bym was pod ścianą i strzelał w tył głowy za te wpisy.I nie obchodzi mnie czy macie rodziny czy nie.Jak jesteś nieczułu na krzywdę ludzką to nie zasługujesz u mnie na to by żyć.



Nie zesraj się napinaczu. Bachor był tam i darł ryja, więc też załapał się na bęcki.

Cytat:

takiego skurwysyna to bym wypatroszył gołymi rękoma



Nie przesadzaj. Bachor jest wkurwiający, ale patroszenie to lekka przesada. Dobre lanie wystarczy.
Zgłoś
Avatar
FralTral 2019-05-29, 0:39
Sadiscitc pełen błędnych rycerzy gotowych walczyć z wiatrakami.
Zgłoś
Avatar
eNeRgOo 2019-05-29, 1:15
Komentarze pokazuja tylko jakie bydlo przyszlo na ten portal przez lata.
Zgłoś
Avatar
jazeck 2019-05-29, 1:49
Z drugiej strony okulary całe... No i pamięć by powyć do kamery zamiast dzieciaka uspokoić... 500+?

dmnunited napisał/a:

takiego skurwysyna to bym wypatroszył gołymi rękoma



Pisze się "rencamy"
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2019-05-29, 3:05 2
Nie rozumiem. Po co on leje tego maszkarona? Ładniejsza od tego nie będzie. Nie mógłby kupić jakiejś piły łańcuchowej czy chociażby maczety i zrobić materiały na harda? I jeszcze debil pozwala, żeby dzieciak na to patrzył. Dzieciakowi powinien zapierdolić na początku.
Zgłoś
Avatar
ManiacGregor 2019-05-29, 5:36
'wara od NASZYCH dzieci' 'myślę jednak, ze geje lepiej dzieci wychowaja
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie