18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Crowell 2013-01-24, 18:43
haha faktycznie śmieszne, przecież używa się olej z frytkownicy ze zaznajomionego baru zamiast nowego i nie do wlewu oleju ale do baku.

Mało przedsiębiorcza
Zgłoś
Avatar
.Piotrek 2013-01-24, 18:45 1
Podejrzewam że temu antykowi nic się nie stanie
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-01-24, 18:45
Co na tym portalu robi taka marna fotoszopka? Zdaję sobie sprawę, że są kretynki, które lałyby zwykły olej, ale bez przesady. Dajcie fotę, a nie nieudaną przeróbkę.
Zgłoś
Avatar
thez 2013-01-24, 18:59
Znalazła korek do wlania oleju, a wy się jeszcze czepiacie.
Zgłoś
Avatar
mecenaz 2013-01-24, 19:06
Widzę że nikt nie napisał więc , Ruchałbym
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2013-01-24, 19:13 1
rusofil napisał/a:

Co na tym portalu robi taka marna fotoszopka? Zdaję sobie sprawę, że są kretynki, które lałyby zwykły olej, ale bez przesady. Dajcie fotę, a nie nieudaną przeróbkę.



Też to zauważyłem. Butelki oleju i baba mają zupełnie inny kontrast od reszty. Poza tym ta stojąca butelka jakoś dziwnie prosto stoi chuj wie na czym, i po chuj jednego dolała tylko połowę i zaczęła lać drugi? Czyżby po prostu ktoś chciał aby tam stał olej, żeby było widać, że to drugie to też olej?

To jest spisek tvn pewnie to robił manipulatory jebane!
Tuuuuuskk!!!
- Co?
- Ty ...
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-01-24, 19:24 1
lepszy taki olej, niz brak oleju
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-01-24, 19:34
Powiem tak, Jeżdżą na oleju takim, tylko najpierw przefiltrować trzeba(jak używany był) i zamontować nagrzewnicę pod bakiem, bo jest troszkę zbyt gęsty, a jak się nagrzeje to staje się płynniejszy niż jest....
Zgłoś
Avatar
ZoruniD 2013-01-24, 20:07
Czy na zdjęciu nie jest nasz skarb narodowy - Doda?
Zgłoś
Avatar
kamuha 2013-01-24, 21:03
są takie stronki gdzie odpicowane laski stylizowane są na puste dzidy przy samochodach.
Tylko takie mam wytłumaczenie na ten obrazek.
Jeden pies czy wlewałaby ten olej do silnika czy do baku - Łada samara występowała tylko z silnikiem benzynowym.
Zgłoś