18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Koci zamachowiec
Lubie Cycki • 2012-11-23, 9:39
hłe hłę

Małopolska policja poszukuje snajpera-zwyrodnialca, który ponad 30 razy postrzelił śrutem kota. Zwierzę w ciężkim stanie trafiło do weterynarza w podkrakowskim Zabierzowie. Lekarzowi udało się uratować mu życie ( ) .

Weterynarz wyciągnął z ciała kota 25 śrutów, kilka utkwiło jednak w głowie zwierzęcia.



Który sadol się ukrywa ?


(żródło rmf24.pl )
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2012-11-23, 13:34 3
dobrze zrobil piwo
Zgłoś
Avatar
Neuf 2012-11-23, 14:28 19
dirty_pig napisał/a:

dobrze zrobil piwo



Dostajesz piwo za odwagę pisania takich bzdur ... Życzę Ci abyś kiedyś dostał 30 razy śrutem w mazak bez możliwości obrony. Wtedy wypiję piwko chętnie oglądając jak byś wyglądał.
Tylko cipy ostateczne pokazują "klasę" pastwiąc się nad zwierzęciem które nie może się obronić.
Zgłoś
Avatar
B................g 2012-11-23, 14:41 27
BongMan napisał/a:

Zapłacę za POTWIERDZONE informacje gdzie ten gość mieszka i jak się nazywa. Policja i tak gówno zrobi, nawet jak go znajdą...



A co zakatujesz go sucharami?
Zgłoś
Avatar
vincenzo 2012-11-23, 16:17
To on strzelał z wiatrówki czy dmuchał w rurkę w której był śrut że ten kot jeszcze żyje 16 J wiatrówka (tak jak jest dopuszczone w polsce) powinna mu główkę z łatwością rozłupać
Zgłoś
Avatar
dzysta 2012-11-23, 16:18 2
Nie rozumiem...kto chciałby jeść kebab ze śrutem?
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-11-23, 20:14
Kurde jakim ciotkiem musi być stary tego snajpera i jaką nieudolną frajerką musi być jego matka.
Zgłoś
Avatar
SrogiSrom 2012-11-23, 23:04
Kurwa a myślałem że dostał tylko 29 razy
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2012-11-24, 1:44
30 raz ze śrutu, 25 wyciągnął weterynarz a na x-rau jest ich trochę więcej niż 5

Wiem, czepiam się..
Zgłoś
Avatar
ppp909 2012-11-24, 1:47
patrz! a mi zawsze mówili że kota z wiatrówki trafisz tylko raz, bo potem ucieka na sam widok człowieka z wiatrówką
Zgłoś
Avatar
idzek95 2012-11-24, 1:52
Zajebistego miał cela, ciężko raz trafić biegającego kota, a co dopiero 30 razy!
Pff po 2 trafieniu w leb przestał się aż tak miotać.
Zgłoś
Avatar
P................a 2012-11-24, 2:06 1
Bardzo dobrze...u mnie biega duzo tych siersciuchow kurwica bierze jak sie napierdalaja pod oknami w nocy. Nienawidze tego bardziej chyba niz cyganow

Wszyscy ktorzy zachwycaja sie takim gownem jakim sa koty to poprostu cipy. Dziekuje dobranoc.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-11-24, 2:22 6
O ja pierdolę, jakie to kurwa straszne, gość strzelał do kota.. jest zwyrodnialcem i nikt go nie kocha, każdy go bije.. a chuja. Po prostu znalazł bardzo ciekawą rozrywkę (kto był choć raz na strzelnicy a później w terenie ten wie, że walenie do dykty jest nudne). Człowiek jest największym potworem na ziemi.. to prawda, ale nie dlatego, że zabija jakieś zjebane gówno typu kot dachowiec, potworem go czyni to jak traktuje innych ludzi. To, że człowiek zabija zwierzęta to jebane prawo natury którego zjebane matoły nie potrafią zrozumieć. Większy zawsze zjada mniejszego, lew też by was, zjebani obrońcy zajebał, dachowiec gdyby był większy też by to zrobił. Małpa dłubie w mrowisku patykiem. Gekon też bawi się w snajpera. Anakonda dusi cię i miażdży kości gdy jeszcze czujesz, że żyjesz. A człowiek po prostu przez przypadek ewoluował (a nie dostał móżdżek od boga, jebane katole) i teraz sobie wali z takiej wiatrówki do chujowego kota, ot co. Nie ma żadnych okrucieństw ani wyżywania się. Naturalna kolej rzeczy, zawsze tak było i będzie bo tak już na tej planecie jest.
Zgłoś
Avatar
C................a 2012-11-24, 2:50 1

Gościu strzelał do kota w celach konsumpcyjnych? Bo tak mniej-więcej wynika z Twojego wywodu.
Zgłoś
Avatar
M................i 2012-11-24, 4:16
@ziuny- Ale ty jesteś niedoświadczony w te sprawy. Pierwszy strzał kota otumanił, i ciężko nie trafić :o
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-11-24, 4:39 1
Jeszcze parę sztuk śrutu i kot zostałby uprowadzony przez złomiarzy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie