18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
camson 2020-01-24, 0:10
Wilku bez zębów kilku
Zgłoś
Avatar
mrfreak16 2020-01-24, 0:11
I klasycznie, kornik mu zęby wpierdala
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2020-01-24, 0:36
Nie zszedł, nie ma piwa.
Zgłoś
Avatar
Vrox 2020-01-24, 9:45 1
barni123pl napisał/a:

Pierdolone narkusy i mordercy do pieca z kurwami



Pierdolisz jak te stare baby. O narkotykach tyle wiesz co pewnie o kobiecie w łóżku. Zapewne jesteś pedałem z podwiniętymi nogawkami i białe buciki. Jebana pizda a nie chłop z Ciebie tak jak reszta pedałów i pizdzielcow w białych bucikach. I jebie mnie wasz ból dupy. Tylko pizdy noszą białe buciki.
Zgłoś
Avatar
Tekos 2020-01-24, 16:17
kampton napisał/a:

UP Jest wyjebany jak bezpiecznik.



Wystrzelony jak sputnik
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2020-01-24, 20:57 3
Ćpało się z dwa lata praktycznie dzień w dzień, koko, speed, lsd, mdma, nawet dopalacze, chuj potem w wawie chemik dwa mieszkania wyżej robił nam specjalne tabsy na zamówienie, ćpaliśmy z dziennikarzami z Faktu , no i człowiek doszedł do punktu w którym leżał sobie w łóżku a z sufitu na pajęczynie zjeżdżał biały pająk, lądował na pościeli i powolutku szedł w stronę głowy, zamykało się oczy i znikał, tzn od początku zaczynał zjeżdżać i znowu iść, straszne to było, ale najgorsze przyszło z czasem, zamykało się oczy, otwierało a on był przy samej twarzy, zawał z miejsca. Jestem czysty już z 8 lat, przestałem po tym gdy siedziałem sam naćpany w lesie w środku nocy a drzewa szeptały do mnie "zesrałeś się, zesrałeś się" Sprawdziłem z 100 razy ale się nie zesrałem, ale od tego czasu nawet po maleńkiej kresce miałem w głowie że się zesrałem, było to tak kurewsko wkurwiające, psychodeliczne że przestałem ćpać. Po tylu latach patrząc jak ludzie po kresce się zachowują, myśląc że nabrali tylko energii i są rozgadani, stwierdzam że nie ma nic gorszego od ćpania, każdy co ćpie jest na swój sposób zjebany. Więc w sumie jebać ćpunów!!!
Zgłoś
Avatar
degenerator83 2020-01-24, 22:57
Vrox:chuj Ci w dupe krasnoludzie sfrustrowany!Nosze biale buty i chuj Ci w leb;p
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2020-01-25, 2:51
Bawi mnie to wyzywanie od ćpunów, znaczy ten gość to fakt przegina, ale odnoszenie się do każdego kto bierze dragi per ćpun to hipokryzja. Idźcie ze szwagrami i kumplami łoić wódę do odcinki cwaniaczki, przecież weekend nie? A wóda to nie narkotyk nie? Nawet mi Was nie żal, jak się wie jak obchodzić się z dragami to zajebista sprawa i mega zdrowsza niż alko. Ja se machnę kwasa dzisiaj i jebnę na syntach jamm z kumplem A Wam życzę zajebistej skacowanej niedzieli skurwysyny!
Zgłoś
Avatar
Makster_26 2020-01-25, 11:56
Byku35 napisał/a:

jebać ćpunów



Co kto lubi...
Zgłoś
Avatar
pat0s18 2020-01-26, 12:56
DEADmanPL napisał/a:

Bawi mnie to wyzywanie od ćpunów, znaczy ten gość to fakt przegina, ale odnoszenie się do każdego kto bierze dragi per ćpun to hipokryzja. Idźcie ze szwagrami i kumplami łoić wódę do odcinki cwaniaczki, przecież weekend nie? A wóda to nie narkotyk nie? Nawet mi Was nie żal, jak się wie jak obchodzić się z dragami to zajebista sprawa i mega zdrowsza niż alko. Ja se machnę kwasa dzisiaj i jebnę na syntach jamm z kumplem A Wam życzę zajebistej skacowanej niedzieli skurwysyny!



tylko winni się tłumaczą



Zgłoś