18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Kickarse 2013-11-04, 11:35
Też oglądałem ten mecz, jebany Lukaku mógł przewidzieć sytuację, odstawić nogę albo przeskoczyć, od początku było widać, że nie zdąży. Ale poszedł za piłką bo właśnie na to liczył, że wybije Llorisowi piłkę z rąk, a skończyło się jak widać. Jak dla mnie to przynajmniej żółta kartka dla Lukaku, czerwona też by mnie wcale nie zdziwiła.
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-11-04, 11:37 2
Co to za pierdolenie o czerwonej kartce dla bambusa?

Nic specjalnego nie zrobił, nie mogł przewidzieć że bramkarz wjebie się głową w jego nogi, żadnego ruchu z jego strony nie było.
Zwyczajna sytuacja boiskowa.
Zgłoś
Avatar
SadolEm 2013-11-04, 11:55
Bo bramkarze to jedyni prawdziwi piłkarze, w słupek jebną to zaraz wstają, żeby dalej bronić bramki, a nie leżą i kwiczą na murawie coby się popisać..
Zgłoś
Avatar
WoZniaK 2013-11-04, 12:20 1
Cytat:

mecz mimo iż lekarze byli innego zdania



Czyli on został a oni myśleli że zszedł czy jak ?
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2013-11-04, 12:50 1
chyba głową w kolano
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-11-04, 13:25
Zle sie zlozyl. Zamiast sie calkiem na flacie polozyc to wjezdza kolanami jak na scenie.
Zgłoś
Avatar
lukasz634 2013-11-04, 14:16 2
@sard W polu karnym bramkarz nie ma pełnego "immunitetu", dopiero w polu bramkowym (które się znajduje wewnątrz pola karnego) jest w tzw. swojej strefie, gdzie byle tyrpnięcie bramkarza, albo niedopuszczenie go do wyskoku lub też innych rzeczy interpretowane jest jako faul na bramkarzu. Często można zauważyć przy rzutach rożnych w/w sytuację.

W tej sytuacji nie było faulu gdyż bramkarz interweniując rzutem na piłkę musi liczyć się z tym, że np. dostanie kolanem w skroń.
Zgłoś
Avatar
kANks 2013-11-04, 15:02 1
WoZniaK napisał/a:



Czyli on został a oni myśleli że zszedł czy jak ?



Omg, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Wyjaśnię Ci to na twój rozum. Gdy bramkarz ten w czerwonym stroju dostał kolanem od zawodnika w niebieskim stroju na boisko wbiegli lekarze żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Po oględzinach stwierdzili że bramkarz powinien zejść z boiska ale on został i dokończył mecz.

Teraz rozumiesz ? Czy dalej mam Ci to tłumaczyć ?
Zgłoś
Avatar
wormarder 2013-11-04, 15:08
kurwa też w takiej sytuacji byście biegli do piłki jak najdłużej można więc nie pierdolcie że mógł sobie odpuścić czy coś
Zgłoś
Avatar
torqmark 2013-11-04, 15:24 2
Czyli lekarze byli zdania ze nie kontynuuje meczu. Potem klops, koncowy gwizdek a tu jednak zaskoczenie, patrza a on schodzi z boiska, bo okazuje sie ze gral.. nosz urrrrwaa!!! Kilku letnie dziecko lepiej sie wyslawia...
Zgłoś
Avatar
Runej 2013-11-04, 15:31
Dlaczego Cech nosi kask? A no dlatego: (0:22)



Bardzo podobne zdarzenie. Tyle że Cech'a ledwo uratowali, nie wiem co z tym.
Zgłoś
Avatar
Precz_z_Preczem 2013-11-04, 16:42
A pierdol się lamusie z tą całą pedalską grą dla ciot. JEBAĆ piłkę nożną!
Zgłoś