18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kolano od Lewandowskiego
NikoLative • 2014-03-20, 10:34
[color=white][b]Nie wiem, czy ktoś już tego nie wstawiał, ale tak wyglądał Tomas Hubocan po starciu z Robertem Lewandowskim:



A tutaj jest nagranie z całego zajścia:

FIlm usunięty z YT. Jak ktoś znajdzie proszę wkleić w komentarzu.
Zgłoś
Avatar
petent 2014-03-20, 22:40
Zawsze jak takie cos widze to sie zastanawiam, czy te pilkarzyki to faktycznie takie pizdy czy udaja bo im za to placa. Sam trenuje sztuki walki i nie raz dostalem po ryju, a cieknaca krew to nic nowego i nigdy nie myslalem nawet zeby z tego powodu plakac albo zwijac sie z bolu i pokazowke robic co to mi sie nie stalo.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-03-20, 22:55
petent napisał/a:

Zawsze jak takie cos widze to sie zastanawiam, czy te pilkarzyki to faktycznie takie pizdy czy udaja bo im za to placa. Sam trenuje sztuki walki i nie raz dostalem po ryju, a cieknaca krew to nic nowego i nigdy nie myslalem nawet zeby z tego powodu plakac albo zwijac sie z bolu i pokazowke robic co to mi sie nie stalo.



Może dlatego, że Ty jesteś przyzwyczajony do dostawania w mordę a oni nie?
Zgłoś
Avatar
petent 2014-03-20, 23:00
EdmundKemper napisał/a:



Może dlatego, że Ty jesteś przyzwyczajony do dostawania w mordę a oni nie?



I to usprawiedliwia go do zachowywania sie jak typowy gimbusowy rurkowiec i ostatnia pizda?Twardym trzeba byc a nie mientkim, szczegolnei ze to teoretycznie facet jest a nie baba co zza gara wyszla i nie zna swiata. Rozumiem, niech wstanie, zawola sedziego, poprosi o pomoc, chyba faktycznie im placa za najlepsza pokazowke.
Zgłoś
Avatar
proncislaw 2014-03-21, 1:53
Szpakowski przy każdym dotknięciu piłki przez lewego miał orgazm, na jego szczęście ten grał jak zwykle cienko, chłopina by sie odwodnił...
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-03-21, 12:10
petent napisał/a:



I to usprawiedliwia go do zachowywania sie jak typowy gimbusowy rurkowiec i ostatnia pizda?Twardym trzeba byc a nie mientkim, szczegolnei ze to teoretycznie facet jest a nie baba co zza gara wyszla i nie zna swiata. Rozumiem, niech wstanie, zawola sedziego, poprosi o pomoc, chyba faktycznie im placa za najlepsza pokazowke.



ze niby czemu zachował się jak typowy gimbusowy rurkowiec i ostatnia pizda? Bo czekał na lekarzy leżąc na murawie? Zalał się chłop krwią, a później chciał jeszcze na boisko wejść po opatrzeniu.
Zgłoś