18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Jebac_pedalarzy 2021-01-13, 20:21
Janusz_k napisał/a:

Tyle że kolarze byli tutaj w prawie, jechali na wydzielonej ścieżce rowerowej, więc kierowca do ukarania.



Januszku a skąd pewność że to jest wydzielona droga dla rowerów?
Może to jest drogowy pas awaryjny?
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2021-01-13, 20:23

z0neee napisał/a:

ale samochód nie przekrocził linii



Zobacz jakie to pojebane...
Tak samo jest zjebane prawo odnośnie obrysu pojazdu.
Niby obrys kończy się na złożonych lusterkach, a kapcie spod nadkoli jak wystają to są poza obrysem.
A chuj że chlapie innych... prawo jest prawo ale w Polsce nie wolno bo są poza obrysem. Jak chcesz szerokie kapcie, poszerz nadkola, nawet poza lusterka, wtedy obrys się nie liczy i tak w kółko
A chuj z tym prawem drogowym
Mogli w obrys auta się nie wpierdalać
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-01-13, 20:37
ewidentna wina białej linii
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2021-01-13, 20:47 3
ale chujoza wredny, jedzie kolumna a tem po złości. Typowy cebulion z sadola.
Zgłoś
Avatar
Zajebany 2021-01-14, 1:57 4
Spasione sadole wylewają swoje frustracje na kolarzy Reszcie te swoje tłuste dupska lepiej, wsiądźcie na rowerek i zrzućcie trochę tuszy
Zgłoś
Avatar
e................s 2021-01-14, 4:23
Ten kierowca to jakiś debil. Skuteczność na poziomie Sasina w organizowaniu wyborów. Precyzja niczym Olo strzelający do podporucznika Morawca w Psach na wysypisku
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2021-01-14, 9:17 1
Zajebany napisał/a:

Spasione sadole wylewają swoje frustracje na kolarzy Reszcie te swoje tłuste dupska lepiej, wsiądźcie na rowerek i zrzućcie trochę tuszy



Zjebani pseudo kolarze skaczą jak małpy choć nie znają zasad i przepisów ruchu drogowego.
Zgłoś
Avatar
Smokw 2021-01-14, 9:38 1
z0neee napisał/a:

ale samochód nie przekrocził linii



I co z tego? Kiedyś będziesz prowadził to zrozumiesz co to obrys samochodu, a jak kupisz lepsze bryle to zobaczysz, że gościu ścina, a kamera jest za blisko.

tigerqaz napisał/a:

Zobacz jakie to pojebane...
Tak samo jest zjebane prawo odnośnie obrysu pojazdu.
Niby obrys kończy się na złożonych lusterkach, a kapcie spod nadkoli jak wystają to są poza obrysem.
A chuj że chlapie innych... prawo jest prawo ale w Polsce nie wolno bo są poza obrysem. Jak chcesz szerokie kapcie, poszerz nadkola, nawet poza lusterka, wtedy obrys się nie liczy i tak w kółko
A chuj z tym prawem drogowym
Mogli w obrys auta się nie wpierdalać



Ty się lepiej podstaw kodeksu naucz bo się zdziwisz kiedyś za granicą jak Cię dupną za zbyt mały odstęp od rowerzysty. nikt się tu w żadne obrysy nie będzie bawił.
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2021-01-14, 12:10
pazuzu napisał/a:

Co za j***ny ch*j... Jak bym go dorwał to bym mu nogi z dupy powyrywał a potem kazał zapłacić za urwane lusterko



Wstawaj. Zesrałeś się.
Zgłoś
Avatar
Kukiełka 2021-01-14, 13:29
tyle w temacie bezpieczenstwa pedalarzy
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2021-01-19, 18:16
Smokw napisał/a:

Ty się lepiej podstaw kodeksu naucz bo się zdziwisz kiedyś za granicą jak Cię dupną za zbyt mały odstęp od rowerzysty. nikt się tu w żadne obrysy nie będzie bawił.



No właśnie o tych inteligentnych podstawach kodeksu napisałem...
Przede wszystkim pisałem o polskim prawie bezsensownym i skupionym na karaniu w każdy możliwy sposób kierowców.
Co mnie interesuje jakieś inne prawo, w innym kraju, skoro z takimi zjebanymi przepisami mogę nie dotrzeć nawet do granicy .
Jakbyś trochę pomyślał po przeczytaniu komentarza, to byś nie musiał pisać żadnych uwag.
Jebać prawo o ruchu drogowym, jebać tych co je ustalają i jebać pedalarzy !!!
Zgłoś