18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Nikloon666 2012-12-23, 14:08 1
Jak wy myślicie że death metal to darcie japy to spoko(każdy lubi co innego),tak samo z black metalem, ale mniejsza o to bo najbardziej mnie wkurwia gimbiarnia która podpina się pod metal,robią z siebie mroków i pseudointelektualistów (ostatnio na koncercie typ mi dojebał że jest ateistą ale wierzy w to że jest coś po śmierci).
Chodzą ubrani jak na Castle party w ciągu dnia,i starają się wmówić że jakimi to oni cwaniakami nie są, a kończy się z reguły na tym że wyłapują wpierdol (ewentualnie 2) i się kończy ich cwaniakowanie i wtedy przechodzą do sieci i tu wylewają swe smutki jakie to dresy złe itp. Żeby nie było ja sam posłucham cięższej muzyki (deeds of flesh, fleshgod apocalypse,suffocation,decrepit birth,daath,hypocrisy,converge itp. itd.),ale wkurwia mnie ten najazd na muzykę elektroniczną. Jakbyście ruszyli tępymi mózgownicami to sami byście doszli do wniosku że instrumenty też są samplowane w metalu i zawsze będą(z wyjątkiem produkcji podziemnych,bo zwyczajnie nie mają sprzętu),i nieraz pół kawałka (nawet na koncercie) to sample,tak samo growling przez efekty itp.
Trzeba rozejrzeć się wokół a nie pierdolić piąte przez dziesiąte na kogoś kto słucha czegoś innego.
Zgłoś
Avatar
marna 2012-12-23, 14:30 4
brylant1412 napisał/a:

margaryna jest lepsza od zapinania od tyłu



fajnie, że z partnerem jakoś sobie radzicie

jednak doznania smakowe płynące ze swojskiej osełki masła, na świeżutkim chlebku, oprószonym delikatnie solą.. eh. kto nie jadł nie zrozumie
Zgłoś
Avatar
meme2 2012-12-23, 14:50
A może jakieś źródło??? Jedno z miejsc autora obrazka: facebook.com/pages/Galeria-Widgeta/232266876875319?fref=ts
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-12-23, 15:37
@rockface123

uspokoj drzenie lydek, krolu komercyjnych dziwek
Zgłoś
Avatar
eteryk 2012-12-23, 15:55 2
rockgej123 odpierdol się od death metalu. Skoro mówisz, że słuchasz "metalu" i odrzucasz taki podgatunek, to widać w dupie byłeś i gówno widziałeś
Zgłoś
Avatar
Bila 2012-12-23, 18:32
Jak tam lubię boysbandy.

Zgłoś
Avatar
slaweklop 2012-12-23, 22:20
staree kurwyy
Zgłoś
Avatar
BoriSS 2012-12-27, 2:17
Drażnią mnie ludzie jeżdżący po sobie jak po gównie. Ci dresiarze i inne 'niemetale' nazywają ogółem cięższy gatunek muzyki jako 'darcie ryja' choć sami tego lepiej nie zrobią. Od dawna (naprawdę) słucham Manowar'a. Tu nie ukrywam że staję po stronie metali samemu nim będąc. Na Manowar'ze się nie kończy bo lecą dalej Satanakozel, Vader i tak dalej ale nie do tego zmierzam. Wkurwia mnie fakt że grupa debili w busie słucha muzyki na 'Full'... Szanuję tych co słuchają innej muzyki. Niech sobie słuchają tego Peji czy Pezet'a (albo kuli ) ale niech nie jeżdżą po innych jak po gównie. Ile można iść przez miasto i słyszeć pytanie ' czy jesteś satanem?' ....Mówię tu do WSZYSTKICH którzy w podobny sposób postępują: OGARNIJCIE SWE JAŚNIE OŚWIECONE DUPY! To czego kto słucha to JEGO sprawa. Okażcie kuźwa szacunek innej osobie. To czy to dres, metal, rastaman czy chuj wie co to jego wybór. Tak kurwa ciężko to uszanować? Inną sprawą jest ta 'wspaniała gimbaza' w Behemoth'a, Metallicę i Nirvanę wsłuchana. Spotkałem ostatnio 'gimbusa' z koszulką Nirvany i zaczepiłem go. Tak tępego gimbusa, choć dla wielu sadoli zniżenie się do poziomu gimbazy to kara i hańba. Gość 'chodząca wikipedia'. Znał (chyba, czasem słucham Nirvany ale fanatykiem nie jestem) datę każdego koncertu, śmierci Curt'a i inne ciekawostki. Został zjechany przez 3 dresiarzy. Mam na 'ripostę' jeden tekst: 'Po co słuchać Manowar'a śpiewającego o chwale zdobytej na polu bitwy? Po co słuchać darcia papy? No tak, lepiej słuchać Pejii który 'śpiewa' o pierdoleniu'. Teraz piszcie co chcecie wasza wola, ale kurwa przestańcie się gnębić wzajemnie...
Dzięki za uwagę.
Zgłoś