18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Wiewór 2018-12-12, 10:27 1
YebaneDigidongi napisał/a:

Śmieszą mnie te pojazdy na Airsoftowców, głównie są one od osób które same nie mają hobby i jedyne co robią to oglądają biegających homoseksualistów po boisku którzy stukają się końcówkami... butów.


Sam się w to bawiłem a teraz się z nich śmieję bo wiem jak to wygląda od środka.
Banda pierdolonych snobków.
Teraz sobie strzelam z ostrej na strzelnicy i sram na asg.
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2018-12-12, 11:06
Nie dosyć, że nie wrzucił flashbang'a przez okienko to jeszcze wpierdolił się koledze na linię strzału- w ogólnym rozrachunku chłop nie żyje...
Zgłoś
Avatar
konował 2018-12-13, 16:01 1
Powiem tak hobby jak hobby. Jak cię to bawi to fajnie. Ale problemem tego środowiska są ludzie którzy pozują na chuj wie kogo. Udają wielkich komandosów co to kurwa vietnam afganistan i koree przeżył wozi się jak taczki gnoju. Bo na szpej wyjebał wartość dobrego samochodu i poucza innych bo on taki "znafca" to kurwa śmiać się chce i wcale się nie dziwie że przybrnęła do nich łatka asgejów. Za gimbusa latało się z pistoletami z bazaru i z kumplami też się napierdalało po krzakach bo to w gruncie rzeczy dobra zabawa. Ale żeby myśleć że to coś więcej. No to już trzeba być niedojebany i cierpieć na kompleks fiuta.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-18, 8:04
Przeżywacie. Przecież to asgeje. To są partyzanci z wyciętego lasu. Komandosi z gumi kałachami.
Zgłoś