18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
ProVVe 2012-01-08, 13:38
L3gion92 napisał/a:

"anarchistka" - podziękował...



No nie powiesz w bani to ma anarchie... Jakos nie czaje tego moj rocznik nie posiadal takich tepych szpar... Omineła mnie jakas rewolucja czy ch*j wie co??
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-01-08, 13:38
Cytat:

@UP- dla mnie jedno i drugie to dno intelektualne.


Nie zdziwię się jak jesteś dnem dna Jolanty R.

Ciekawe czy indywidualny tok nauczania bardziej nadaje się do:

Hard->Erotyka, nagość, humor erotyczny.

Czy też, co jest wielce prawdopodobne:

Hard->Sex, dewiacje i fetysze.

No, zaiste...
Zgłoś
Avatar
D................i 2012-01-08, 13:55
kurwa ... wlasnie stracilem wszelka wiare w ludzkosc
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-01-08, 15:15
@Poroniony Płód- nie wiem o chuj ci chodzi, ale jeśli uraziłem w ten sposób twoją idolkę to wiedz, że gówno mnie ona i ty obchodzicie
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-01-08, 16:59
zaistny to bylby moj wielce czcigodny chuj rozjebujacy ci te struny glosowe abys nigdy przenigdy wiecej glupot nie gadala
btw. gdzie to sie kurwa chowa nie wiem i nigdy tego kurwa nie bede wiedzial bo nikt mi nie jest w stanie tego powiedziec chociaz stworca powinien to wiedziec i sie na pewno o to spytam pytaniem "wielce" znanym i lubianym "co to kurwa jest !?"
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-01-08, 19:28
pieto90 napisał/a:

@Poroniony Płód- nie wiem o chuj ci chodzi, ale jeśli uraziłem w ten sposób twoją idolkę to wiedz, że gówno mnie ona i ty obchodzicie



sadistic.pl/jolanta-rutowicz-wychujala-wszystkich-vt94124.htm
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-01-08, 20:58
Obejrzałem pokrótce. Skąd mam wiedzieć, czy to nie "cudowna zmiana wizerunku przez piarowca" kiedy to już nikogo jej tępota nie podniecała? Tak jak w przypadku frytki. Nawet jeśli ona sama od początku ze swoim menago to wymyśliła to i tak jest dla mnie bardzo płytka mi duma by nie pozwoliła robić z siebie idioty za kase, no ale każdy ma inny system wartości jak stwierdza Zimbardo...
Zgłoś
Avatar
O................l 2012-02-28, 20:31
wielce tepa szmata...
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-02-28, 20:56
Jak ona pierdoli się tak jak wysławia, to bym wolał konia walić do końca życia, niż ją kilka razy.
Bystra jest jak woda w Wiśle.
Zgłoś
Avatar
Qwertyliusz 2013-01-23, 4:12
Znalem goscia, ktory co i roz powtarzal, ze jest tylko prostym chlopem spod Grojca.
BARDZO prosci ludzie...
Zgłoś