18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Kolejne dziecko odebrane Romom! Policjanci odebrali romskiej parze siedmioletnią blondwłosą dziewczynkę. Tym razem miało to miejsce w Irlandii. Dziecko, które jak wykazały testy DNA, nie jest potomkiem pary, z którą żyło, jest teraz pod specjalistyczną opieką - informuje polskieradio.pl.


Zaniepokojeni "członkowie rodziny" dziewczynki czekają na wieści w Dublinie

W Tallaght we wschodniej części kraju, policjanci rozmawiali z miejscową romską rodziną. Gdy pośród gromady dzieci zobaczyli jasnowłosą, niebieskooką dziewczynkę, poprosili o wyjaśnienia. Para oświadczyła, że to ich córka, jednak policjanci poprosili o dokumenty, które by to potwierdzały i po ich obejrzeniu doszli do wniosku, że są one fałszywe. Dziecko zostało zabrane od rodziny, z którą dotąd żyło, i trafiło do ośrodka w Dublinie.Podobny przypadek, w którym w cygańskiej rodzinie znaleziono jasnowłose dziecko, nie będące dzieckiem osób, podających się za jego rodziców miał miejsce w Grecji. Tam, w romskim obozie, odnaleziono kilkuletnią dziewczynkę o blond włosach i niebieskich oczach. Wywołało to reakcję tysięcy osób, które twierdzą, że są rodzicami odnalezionego dziecka, bądź chcą pomóc w ich odnalezieniu. W poniedziałek para greckich Romów została oskarżona o porwanie dziecka. Kobiecie i mężczyźnie grozi więzienie.

Więcej informacji: independent.ie/irish-news/hse-apply-for-order-over-blonde-girl-7-taken...
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-10-24, 18:02
Moja wiedza o genetyce została właśnie wywrócona do góry nogami. Białe dziecko potomkiem brązowych?
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-10-24, 18:09 1
pietras_ja napisał/a:

Moja wiedza o genetyce została właśnie wywrócona do góry nogami. Białe dziecko potomkiem brązowych?


To możliwe tak jak i na przykład czarne dziecko białych. Ba był nawet przypadek bliźniaczek dwujajowych o różnym kolorze skóry.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-377839/Black-white-twins.html
Odpowiedni miks genów i wszystko możliwe. Ba prawdopodobnie około 90% użytkowników tego portalu posiada geny zarówno romskie jak i populacji z korzeniami arabskimi.
P.S. Co to robi kurwa jego mać na głównej skoro okazało się że to nieprawda ?? Tak to jest jak debile próbują zgrywać znawców.
Zgłoś
Avatar
Vindigo 2013-10-24, 18:35
Ludzie, nazwa "Rom" w języku polskim jest totalnie niepoprawna i śmieszna! Wyobraźcie sobie mówienie na Anglika "Ingliszmen", na Niemca "Dojcz", na Francuza "Le Frącajs" (nie uczyłam się francuskiego, umiem go tak jak większość polaków, czyli dodając do rzeczowników przedrostek "le" i wplatając ę/ą do co drugiego wyrazu - więc wybaczcie) czy jeszcze inaczej. Nie, Anglik to Anglik, Niemiec to Niemiec, Francuz to Francuz.

A Cygan to Cygan. Używając określenia "Rom" tylko awansujemy tych ludzi w hierarchii społecznej, bo przyznajemy im rację że są tymi "prawdziwymi ludźmi" (Rom=człowiek po cygańsku). A My zaprzeczamy, że jesteśmy Romami - czyli jesteśmy Gadziami, podludźmi których można okraść, pobić, wykorzystywać na różne sposoby i po to właśnie jesteśmy, by służyć tym brudasom i dawać im środki na egzystencję. A chyba tak nie jest, co nie?

Nie jest wstydem przypadkiem wdepnąć w gówno - wstydem jest chodzenie tak by celowo co nóż w któreś wdeptywać.
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2013-10-24, 19:17
podejrzewać, że blond dziecko o jasnej karnacji nie może mieć należeć do rodziców o śniadej cerze... toż to jawny rasizm!
Zgłoś
Avatar
mateuszmatel 2013-10-24, 19:19
@vass peniseusz McMenel

Temat był dodany 2 dni temu a wasz artykuł dzisiaj. To, że coś znalazło się na głównej dzisiaj nie znaczy, że zostało dodane dzisiaj. Fakt artykuł ze strony faktu ale nie chciało mi się tłumaczyć tekstu z irl strony więc poszukałem informacji na ten temat na polskiej stronie.
Zgłoś
Avatar
ZetarXenil 2013-10-24, 19:40
Nie rom... cygan kurwa! cygan!
Zgłoś
Avatar
przemello 2013-10-24, 20:30
up mów im po imieniu, brudasy
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-10-24, 22:42
Już hitler nie uważał tych brudasów za ludzi i zamykał w obozach a kobiety kazał wysterylizować - niestety kurwa nie powiodło mu się;/ i dalej przeżyli tak samo jak pejsaci i karaluchy.

Poza tym jeden chuj czy to ich dziecko czy nie,policja wyświadczyła temu dziecku ogromną przysługę zabierając ją nawet na te 2 dni czy tam 1 z tego kurwidołka który oni nazywają domem chociaż je odwszawili i umyli i pewnie wykarmili a skoro ją zabrali to widocznie jeszcze nie wyglądało jak małe zwierze także brudasy wysterylizować i na wysypisko śmieci wysłać tam gdzie jest ich naturalne środowisko
Zgłoś
Avatar
KvrwaMac 2013-10-24, 23:10
Kurwa te złodziejsie nasienie nawet dzieci kradna
Zgłoś
Avatar
p................n 2013-10-24, 23:33
Co ciekawe, cyganów bez problemów obsmarowują w mediach za porwanie dzieci, ale lewackie media ciapatych bronią jak cnoty, nawet jak w biały dzień mordują ludzi w centrum Londynu.
Zgłoś
Avatar
Zyragon 2013-10-25, 0:12
Jak miałem ze 4 lata to szedłem z dziadkiem przez ulice. Oddaliłem sie od niego by pobiegać po murku aż mnie zawołał bym wrócił. Przeszło dwóch starszych cyganów, którzy się spojrzeli na mnie jak bym im pokazał mydło. Po chwili dziadek mi tłumaczył bym uważał na nich, bo oni kradną dzieci.
Teraz dopiero zobaczyłem to naprawde...
Zgłoś
Avatar
Asteroth 2013-10-25, 0:31
Za nazywanie smierdzacych cyganow romami - nie ma piwa
Zgłoś