18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24


Wybrałem się w tłusty czwartek na pączki w 18 smakach Powyższy widok sprawił że ledwo utrzymałem kierownice ze śmiechu
Lecz chwile później naszła mnie refleksja... że to bezmózgowie mogło prawie rozjechać biednych podatników...
(choć hard byłby niezły )

Do ku**y nędzy spermochłony zacznijcie myśleć za kierownicą!
Zgłoś
Avatar
cojestt 2014-03-04, 16:26
Kobieta, powinna co najwyżej kierować wałkiem po stolnicy a nie samochodem
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2014-03-04, 17:55
Cytat:

w wawie...



to to samo miasto, za które cała Polska się wstydzi?
Zgłoś
Avatar
johnyMiost 2014-03-04, 18:36 3
pierdolenie, nie ważne czy facet czy kobieta, ludzie z gównem zamiast mózgu tak kończą!
mi ostatnio gość wjechał w tył jak stałem przed przejściem dla pieszych, dlatego że chuj jechał w butach do snowboardu..., a moja kobieta jeździ bardzo dobrze, lepiej niż większość facetów
Zgłoś
Avatar
mauputa 2014-03-04, 18:39 1
Wszystko zrozumiem, nabijanie się z idiotki, która samochód wygrała w konkursie "najlepsze tipsy roku" jest jak najbardziej zrozumiałe, ale te swoje szowinistyczne przywary typu "spermochłon" zachowaj sobie na imiona dla swoich dzieci.
Zgłoś
Avatar
jacwing 2014-03-04, 18:58 2
Inspektor napisał/a:

Pączki w 18 smakach? Chuj tam z tą upośledzoną kobietą, weź lepiej powiedz jakie to smaki były



1 z bitą smietaną
2 z nadzieniem pomarańczowym
3 z nadzieniem tofii
4 z advokatem
5 z czekoladą
6 z nutellą
7 z nadzieniem wisniowym
8 z nadzieniem śliwkowym
9 z nadzieniem malinowym
10 z różanym nadzieniem
11 z nadzieniem porzeczkowym
12 z marcepanem
13 z nadzieniem truskawowym

Reszty nie pamiętam,
ale coś kojarze:

14 z martwym płodem
15 z zużytym kondonem
16 zakalec Bongmana;)
17 z pobitym szkłem
18 z LSD
itp

ogółem ceny do 1,49 (nadzienia, posypek nie żałowali)
w lidlu były dobre z nadzieniem truskawkowym po 0,44
I choć ścierw wielkopowierzchniowych nie cierpie (długi temat)
Pączki im się udały, cena/jakość polecam. Chyba że ktoś ma jeszcze Babcie itp;) to doceniajcie domowe smaki póki możecie!
Zgłoś
Avatar
MrYeni 2014-03-04, 19:37
Fryzjer90, pozdrawiam z dywanu
Zgłoś
Avatar
jacwing 2014-03-04, 19:44 3
mauputa napisał/a:

Wszystko zrozumiem, nabijanie się z idiotki, która samochód wygrała w konkursie "najlepsze tipsy roku" jest jak najbardziej zrozumiałe, ale te swoje szowinistyczne przywary typu "spermochłon" zachowaj sobie na imiona dla swoich dzieci.



Spoko złotko... lecz to SADISTIC! a nie fanklub Arki Noego

Czarny humor
Hard
Szowinizm
Rasizm
i wszelkie chamskie i "niepoprawne" jazdy są kwintesencją tego serwisu.
Wszelkim przydupasom z "ale" powinno się powiedzieć WON!
Zgłoś
Avatar
mauputa 2014-03-04, 20:03
jacwing napisał/a:



Spoko złotko... lecz to SADISTIC! a nie fanklub Arki Noego

Czarny humor
Hard
Szowinizm
Rasizm
i wszelkie chamskie i "niepoprawne" jazdy są kwintesencją tego serwisu.
Wszelkim przydupasom z "ale" powinno się powiedzieć WON!



Gówno prawda, prawdziwy "Sadol" jedzie po czarnych, ciapatych,żydach, tuskach czy tam innym ścierwie, ale szanuje kobiety(aczkolwiek ponabijać się czasem nie zaszkodzi) no i swoim szczerym zjebanym do bólu sadolowym sercem kocha zwierzaki !!
Zgłoś
Avatar
jacwing 2014-03-04, 22:13 2
mauputa napisał/a:



Gówno prawda, prawdziwy "Sadol" jedzie po czarnych, ciapatych,żydach, tuskach czy tam innym ścierwie, ale szanuje kobiety(aczkolwiek ponabijać się czasem nie zaszkodzi) no i swoim szczerym zjebanym do bólu sadolowym sercem kocha zwierzaki !!



Naprawdę gubisz się poza kuchnią... łańcuch masz za długi.

Chcesz kochać zwierzaki idź na spacer ze swoim psem... żyj... kochaj... lub chodź wejdź se na kotburgera, psie fora, cholera wie gdzie;) i baw się w klimatach miłości... Ale nie rób z sadistica oazy teletubisi...

I gdziekolwiek cokolwiek napisałem o zwierzakach że wstawiasz aniołku słodką wstawkę? Lecz odpowiadając... dobry zwierzak na sadolu to przeważnie martwy zwierzak...

Szanuje kobiety które na to zasługują. Takie z bólem dupy jak ty które szukają tu słodkich kotków i miłości właśnie nazywam jak nazywam.
Szkoda tylko żę jest tyle bydła które nie wie po co tu wchodzi, oczekuje i z bólem dupy płacze o tolerancje, poprawność itp...

P.S. Spójrz na swego sierściucha z avatara... czy tak wygląda szczęsliwe stworzenie?
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-03-04, 23:29
kkndkkndkknd napisał/a:

już sam fakt, że w tygodniu pojechała z Mokotowa (rejestracja WE) na Żerań po pączki robi z niej debilkę. Po odstaniu 2 godzin w zajebistym korku najwyraźniej chciała sobie oszczędzić czas wyjazdu z parkingu...



Pierdolisz tam synu! Dziś tablice rejestracyjne są jak nry telefonów. Nie ma już ani kierunkowych ani przypisanych do sieci.

Ja kupiłem jakiś czas temu furę z blachami SY i w urzędzie pani powiedziała mi, że mogę sobie takie zostawić i zapłacę tylko 80 zł za naklejkę i homologację, albo mogę wydać 180 zł i mieć nowe warszawskie blachy.
Chyba ktoś słabo przeruchał tę panią z taką propozycją. Oczywiście wybecelowałem 180 zł.
Zgłoś
Avatar
mauputa 2014-03-05, 0:07
jacwing napisał/a:



Naprawdę gubisz się poza kuchnią... łańcuch masz za długi.

Chcesz kochać zwierzaki idź na spacer ze swoim psem... żyj... kochaj... lub chodź wejdź se na kotburgera, psie fora, cholera wie gdzie;) i baw się w klimatach miłości... Ale nie rób z sadistica oazy teletubisi...

I gdziekolwiek cokolwiek napisałem o zwierzakach że wstawiasz aniołku słodką wstawkę? Lecz odpowiadając... dobry zwierzak na sadolu to przeważnie martwy zwierzak...

Szanuje kobiety które na to zasługują. Takie z bólem dupy jak ty które szukają tu słodkich kotków i miłości właśnie nazywam jak nazywam.
Szkoda tylko żę jest tyle bydła które nie wie po co tu wchodzi, oczekuje i z bólem dupy płacze o tolerancje, poprawność itp...

P.S. Spójrz na swego sierściucha z avatara... czy tak wygląda szczęsliwe stworzenie?



Ojojoj, ale dupisz bery. Nie piszę tu o marzeniach różowej księzniczki tylko stwierdzam to co zaobserwowałam od jakiegos czasu, czytajac komentarze.
ps. psu się smutno zrobiło jak mu powiedziałam, że takie frustraty egzystują między nami.. i poszedł do kuchni.. oh to pewnie suka !
Zgłoś
Avatar
Ucholski 2014-03-05, 4:45
Madroxx napisał/a:



Akurat większość aut które ma tablice "WE" było kupione w leasing albo na kredyt i jest własnością banku, który ma siedzibę w Mokotowie.



Akurat Micrę by w leasing brał
Zgłoś