18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:13
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:47
🔥 Policjant i pitbull - teraz popularne
Kolejne protesty
Veni_Vidi • 2024-07-20, 8:36
Irlandczycy mają już dość swoich polityków. Pokazują, że nie chcą u siebie uchodźców.

Nie zobaczycie w polskiej telewizji. W Irlandii trwają masowe protesty przeciwko rozmieszczaniu tam uchodźców. Kolejny ośrodek imigracyjny zostaje doszczętnie spalony.

Zgłoś
Avatar
maciora 2024-07-21, 0:14
Rozjebało mnie jak w filmie mówią o wkroczeniu policji do "rodzinnej restauracji", po czym pies wchodzi do McDonalda xD
Zgłoś
Avatar
AdrianoItaliano 2024-07-21, 9:33 1
metyoo napisał/a:

w republice też tego nie zobaczysz, więc skończ pierdolić!
i właśnie dlatego w Polsce razem nie wyjdą na ulice bo są podzieleni przez polityków z tobą na czele! bo rudy to, bo kaczy tamto! najebali wam do łbów swoich ideologii, pokazali jak macie myśleć, a tobie się wydaje, że twoja racja jest najtwojsza!


Hehehe tepaku jebany. Dawno Tusk gadał ze to są biedni ludzie i trwa ich wpuszczać.zemuru ni3 będzie a teraz jest i sami pod nim stoją. Jebany oalancie obudź się lewaku pierdolony
Zgłoś
Avatar
zetarectuli 2024-07-21, 10:16
A czy wiecie sadolki ze radykalne prawicowe partie w UK i Irlandii mówiły swego czasu że najpierw muzłumanie, a potem polacy mają wypierdalać?
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-07-21, 13:35
zetarectuli napisał/a:

A czy wiecie sadolki ze radykalne prawicowe partie w UK i Irlandii mówiły swego czasu że najpierw muzłumanie, a potem polacy mają wypierdalać?

Skąd masz taką informację?
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-07-21, 13:36
AdrianoItaliano napisał/a:

Hehehe tepaku jebany. Dawno Tusk gadał ze to są biedni ludzie i trwa ich wpuszczać.zemuru ni3 będzie a teraz jest i sami pod nim stoją. Jebany oalancie obudź się lewaku pierdolony



zanim zaczniesz innych wyzywać od tępaków, zainwestuj w swoją edukację, bo to c wypociłeś na klawiaturze chyba tylko ty rozumiesz! zabolała dupa, że napomniałem o republice, czy, że naród jest podzielony, czego twoje wypociny są idealnym na to przykładem?
Zgłoś
Avatar
R-D-K 2024-07-21, 22:03 2
Olashenco napisał/a:

No na razie to walczą sami ze sobą.
Wyobrażacie sobie być Polskim policjantem i pałować Polaków, bo urole chcą azylu?



Tak, podczas marszów niepodległości, prostestów przedsiębiorców, prostestow antylockowonowych i ostatnio rolnikow jakoś nie mieli żadnych hamulców. I tak samo będzie z prostestami przciw imigrantom, psy nie mają zadnej godności, sprzedali ją za wcześniejszą emeryturę i tylko czekają żeby uczciwych obywateli spałowac.
Zgłoś
Avatar
Lookas84 2024-07-29, 10:19
Zmuszają nas do tego no zmuszają - oni i ich zjebany pomysł na wspaniała EUROPE! Prędzej czy później zjawi się polityk który powie dość tego i pod tym pretekstem pójdziemy za nim by później okazało się że zrobił nas następny w chooja!
Zgłoś
Avatar
zetarectuli 2024-08-20, 20:25
bambinizm napisał/a:

Skąd masz taką informację?



Oglądałem bodajże w 2013 wywiad z udziałem tego łepka, w którym stwierdził najpierw islam wypierdalać, potem zaraz won Polacy.
No sory, taki prawacki autorytet cymbała.

Szukałem tego wywiadu, ale nie znalazłem żeby Ci wysłać, był na youtube albo vimeo
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-08-21, 0:47
zetarectuli napisał/a:

bambinizm napisał/a:

zetarectuli napisał/a:

A czy wiecie sadolki ze radykalne prawicowe partie w UK i Irlandii mówiły swego czasu że najpierw muzłumanie, a potem polacy mają wypierdalać?

Skąd masz taką informację?

Oglądałem bodajże w 2013 wywiad z udziałem tego łepka, w którym stwierdził najpierw islam wypierdalać, potem zaraz won Polacy.
No sory, taki prawacki autorytet cymbała.
Szukałem tego wywiadu, ale nie znalazłem żeby Ci wysłać, był na youtube albo vimeo


Fajna dyskusja
Zgłoś