18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:41
🔥 Napad na sklep - teraz popularne
Avatar
wojtass 2011-06-26, 20:37
szkoda że nie był to śliczny dźwięk łamiącej się żuchwy
Zgłoś
Avatar
Flejtuszq 2011-06-26, 21:30
@Muppet

Nie pier*ol... Korona sie złamała znawco.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2011-06-26, 21:42
hmm czy oni nie mogą kupować sobie takich kasków. które zasłaniałyby całą głowę, myślą że się jebną tylko od góry ??
Zgłoś
Avatar
777 2011-06-26, 23:11
Cytat:


Widziałeś kiedyś BMXa z Dirt Jumperem?


ja widziałem, ale to rzadkość :p

mało kto jest tak pojebany
Zgłoś
Avatar
Muppet 2011-06-27, 0:50
Flejtuszq napisał/a:

@Muppet

Nie pier*ol... Korona sie złamała znawco.



Zaraz będzie że jajka taki dźwięk wydają przy nacisku
Zgłoś
Avatar
Reyz0rd 2011-06-27, 2:46
Tak, helm na cala glowa, i jeszcze ochroniacze na kreglosup i kostki. Kurwa, jechales kiedys na rowerze? wyobrazasz sobie jak wqrwiajcy jest najzwyklejszy helm? To nie jest motor gdzie jedyny ruch to twoj nadgarstek i twoja noga dodajaca gazu/zmieniajaca biegi/hamujaca.
Zgłoś
Avatar
sherman 2011-06-27, 13:08 3
Ja pie***le. Nie chce mi sie kopiować wypowiedzi tych wszystkich znawców mtb. KU*WA! Bedę nieskromny ale jeżdżę na rowerach roznej maści od 4-5 roku życia, ostatnie parę lat downhill i freeride, ładnych kilka tysięcy wpakowalem w swoj sprzęt wiec wydaje mi się ze mam trochę większą od was wiedzę na ten temat. Otóż:
-TAK, to jest MTB! Samo to jebane pojęcie jest bardzo szerokie! Do mtb zaliczają się rowery do XC, All mountain, downhillu, trialu, dirtu (tak jak na tym filmiku), freeridu, streetu i co tam jeszcze sobie wymyslicie (Są to po prostu rowery na kołach 24-26 cali służące do cieższych niż jazda po chodniczku zastosowan)
-Rower z filmiku to Kona Cowan, nie jest to rower z tesco i raczej 99% z was nie byłoby w stanie wydać na rower tyle ile on kosztuje, nie jest to co prawda sprzet z najwyzszej polki, ale w tym przypadku płaci się za markę.
allegro.pl/kona-cowan-2010-rozm-14-25-w-wa-i1688270953.html

-Na filmiku pękła sterówka amortyzatora, nie ma w tym NIC dziwnego, nie da się zrobić niezniszczalnego sprzętu, a na dodatek koleś marzocchi dirt jumpera, ktory moim zdaniem jest o kant dupy rozbic

Rozwiac jeszcze czyjeś wątpliwości?
Zgłoś
Avatar
Konan 2011-06-27, 14:34
@sherman

To się popisałeś, gościu ma niebieski rower a Ty do zielonego link przesyłasz :|
Zgłoś
Avatar
sherman 2011-06-27, 18:51 1
@konan, link wstawilem po to żeby pokazać ludziom ile takie rowery kosztują w sklepie! Kolor jest inny bo rocznik jest inny, a nie chcialo mi sie szukac ofert z 2006 roku ;p

jejamescycles.com/specifications/konaCowan06.html

pasuje?
Zgłoś
Avatar
Flejtuszq 2011-06-27, 20:38
@sherman

Ale ty fajny jesteś.
Zgłoś
Avatar
kiceczek 2011-06-27, 22:20
jebło mu przez to że nie doleciał ;s
Zgłoś