18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Kolejny filmik z ASG
G................o • 2014-04-28, 21:50
Jakiś czas temu wstawiłem 2-3 filmiki z ASG spotkały się z dużym odzewem, z dużą ilością piw, więc postanowiłem wstawiać dalej.


Miłego oglądania, proszę oglądać do końca
Zgłoś
Avatar
Ryba112 2014-04-29, 19:49 4
A ja mam komentarz do wszystkich hejtujących ASG, UWAGA ! : chuj wam w dupe
Zgłoś
Avatar
F................d 2014-04-30, 1:16
Jest dużo więcej lepszych filmików, nawet u tego autora.

Ten jednak mnie wielce nie powalił, a oglądałem go już wcześniej na YT.
Zgłoś
Avatar
sadolek 2014-04-30, 10:01 5
JAPIERDOLE pisane shiftem.
Wiadomo, że jak się komuś podobają takie zabawy, to nie pójdzie na wojnę jak co niektórzy radzą.
Po to są takie twory aby można było doświadczyć "zabawy" jak prawdziwy żołnierz.
Oczywiście można postrzelać z broni palnej, ale problem polega na tym, że grając tak, gra się tylko raz.
Rozumiem ludzi, którzy hejtują, wszakże najlepszą rozrywką jest walenie browarów na klatce... rapery jebane.
Zgłoś
Avatar
michalmln 2014-04-30, 10:26 8
Ja widzę ,że największy ból dupy to mają tu te "twardziele" z ASG, które w końcu mogą ubrać mundur i poudawać mężczyzn. Dla was każdy kto nie strzela się na kulki jest kretynem i lamusem siedzącym przed kompem? W wojsku śmieją się z takich. Sorry ale to zazwyczaj ludzie z ASG są maniakami komputerowymi, których jedynym "sportem" jest strzelanie się na kulki i udawanie, że jest się żołnierzem.
Zgłoś
Avatar
billabong 2014-04-30, 10:46
To teraz zrobimy na przekór i nie będzie piw.
Zgłoś
Avatar
Dragoon44 2014-04-30, 11:34 4
AxL napisał/a:

Żeby zacząć przygodę z ASG rzuciłem palenie. W pół roku udało mi się kupić cały sprzęt. No ale przecież lepiej upalić się maryśką i leżeć z ziomami zaśliniony na fotelu śmiejąc się z byle czego prawda? Albo co wieczór na piwo i pierdolnąć sobie dwa 4-paki. Z tym że ja mogę swój sprzęt sprzedać i część kasy do mnie wróci. A wy co najwyżej wyrzygać



Kolego, przecież to Polska! Tutaj jest modą palić zioło i chlać... Ci co piszą, że palenie nie szkodzi i powinno być legalnie, bo jest bezpieczniejsze od alkoholu, ale... no właśnie ale!... sami jarają i chleją
Jak zbesztasz DonGuralEsko, JKM, alkohol, marihuanę, muzykę klubową, polski rap, Linuxa, idealnymi argumentami i realnymi historiami, to bedziesz miał p*******e! Żeby spokojnie żyć, trzeba popierać głupotę, bo przecież to jest Polska - tutaj trzeba być cebulakiem uwaga, teraz będzie ogromny ból tyłka od narodowców, którzy wiecznie chodzą na marsze, ale nic nigdy nie zmienili wiem, wiem - a co ja niby zrobiłem ?? uuuu, właśnie coś zmieniłem, ale wole być tutaj anonimowy

PS> Kolego AxL - poleciało piwko, bo masz rację i właśnie takich ludzi cenię tutaj
Zgłoś
Avatar
lubiegolfy 2014-04-30, 12:12 4
zaraz mamo bawie się w wojsko
Zgłoś
Avatar
Anioleq 2014-04-30, 12:32
ASG to nie sport to styl życia...
Zgłoś
Avatar
Poloo 2014-04-30, 12:33
Końcówka filmiku lepsza, niż ten początek przy muzyce
Zgłoś
Avatar
Anioleq 2014-04-30, 12:36
Tu nie chodzi tylko o to by pojść się postrzelać tylko żeby się czegoś nauczyć bardxxzo wiele osob z mundurówki się w to bawi a picie i jaranie nawet wskazane ale po strzelasniu a jezeli chcecie pisac że bawią się w to dzieci to brawo ponieważ w moim składzie jest z 10 osob po 40 więc wasza teoria wziela wlasnie w łep dla ciekawskich zapraszam forum(dot)redberetairsoft(dot)com
Zgłoś
Avatar
Dragoon44 2014-04-30, 12:45
Anioleq napisał/a:

Tu nie chodzi tylko o to by pojść się postrzelać tylko żeby się czegoś nauczyć bardxxzo wiele osob z mundurówki się w to bawi a picie i jaranie nawet wskazane ale po strzelasniu a jezeli chcecie pisac że bawią się w to dzieci to brawo ponieważ w moim składzie jest z 10 osob po 40 więc wasza teoria wziela wlasnie w łep dla ciekawskich zapraszam forum(dot)redberetairsoft(dot)com



yyy... nie rozumiem... trochę jaśniej napisz, bo składnia w tym zdaniu mocno kuleje, no chyba, że ktoś mi wytłumaczy, o co chodziło "Anioleq" ??
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2014-04-30, 12:59 1
zauważyłem że im droższy sprzęt mają tym lepiej, wszystko musi być najdroższe i najlepsze tylko po to żeby polatać godzinkę po lesie a gdy jest mokro po deszczu nazwać to ciężkimi warunkami....pierdolone snoby bez jaj
ps zapierdole klasykiem
- co jest najgorszego w asg ? Powiedzieć ojcu że się jest ciotą i poprosić na nowe spodnie moro za 500 zł bo stare się lekko przytarły
Zgłoś
Avatar
Gerald0s 2014-04-30, 15:35
no dobra, pobiegałeś sobie, a strzelacie cos tam czasami w ogóle?
Zgłoś
Avatar
mimilol 2014-04-30, 15:43
ee tam, za dzieciaka biegało się i bawiło w takie rzeczy z pistoletami za 10 zł. Wtedy to była frajda i nikt nie potrzebował ochraniaczy, sprzętu i ciuchów za tysiące złotych, zwykłe ubrania, ktoś dostał miał siniaki i tyle. Dzisiaj to by się w kryminale za takie zabawy siedziało...
Zgłoś
Avatar
Ciasny 2014-04-30, 18:48
Nie mam nic do asg, ale ten filmik jest jeszcze bardziej hujowy niż poprzedni...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie