18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Grzesznick 2021-01-29, 1:08 1
Trochę chujowo że się nie załapał . Poczułem się jakbym jadł kanapkę z chlebem
Zgłoś
Avatar
PoliteP 2021-01-29, 4:58
Grzesznick napisał/a:

Trochę chujowo że się nie załapał . Poczułem się jakbym jadł kanapkę z chlebem



No ten akurat nie popisał się debilizmem, więc trochę niezasłużony opis. Wiem, co czujesz, sam mam w ustach smak chleba posmarowanego nożem.
Zgłoś
Avatar
piotrszymek 2021-01-29, 5:43
ale okropny kraj.co za brud tam jest
Zgłoś
Avatar
htp 2021-01-29, 11:29
fish-killer napisał/a:

A ty widziałeś mądrego hindusa ??
No chyba że, na przewodach wysokiego napięcia aż inteligencja z niego paruje



Jest ich więcej, niż ci się wydaje.
Zgłoś
Avatar
JebacToGowno 2021-01-29, 12:27 1
22 wagony.
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2021-01-29, 17:07 1
To na pewno Indie? Pociąg prawie pusty jedzie?
Zgłoś
Avatar
bercisko 2021-01-29, 20:45
Juzwa napisał/a:

To fejk. Oni tam jeżdżą na dachach wagonów, a tutaj nie widać żadnego.



Ale to chyba nie ten. Ten wyglądał na pośpieszny. Albo juz pospadali
Zgłoś
Avatar
alterego 2021-01-30, 0:39
Rebeliant napisał/a:

Pomyliłeś portale kolego. Sadistic to nie jest forum naukowe na science.com ani nawet sekcja komentarzy na focus.pl.
Sadol to miejsce, gdzie materiały pokazują jak ludzkie ścierwo zabija/linczuje inne ścierwo albo jak intelektualne odpady ulegają wypadkom. A w komentarzach w specyficzny dość sposób śmiejemy się przez płacz z tego, że można być debilem czy też gnidą, w duchu licząc, że jednak nasz gatunek przetrwa.



Nic dodać nic ująć. bravissimo
Zgłoś
Avatar
ZgRyZ 2021-01-31, 18:40
Rebeliant napisał/a:

Pomyliłeś portale kolego. Sadistic to nie jest forum naukowe na science.com ani nawet sekcja komentarzy na focus.pl.
Sadol to miejsce, gdzie materiały pokazują jak ludzkie ścierwo zabija/linczuje inne ścierwo albo jak intelektualne odpady ulegają wypadkom. A w komentarzach w specyficzny dość sposób śmiejemy się przez płacz z tego, że można być debilem czy też gnidą, w duchu licząc, że jednak nasz gatunek przetrwa.



ja pier.olę, filozof, ku.wa. prawdziwy wiejski filozof. można płakać przez śmiech, odwrotnie to nie pa chuju. ja czytając większość twych wypocin, mam nadzieję, że wasz gatunek jednak nie przetrwa. spodlone odpady, próbujący dowartościować siebie, naśmiewając się z nieszczęścia innych, jesteście gorsi od tych, z których się naśmiewacie, próbując pokryć śmiechem swoje upadki, niedoskonałości i lęki. prawdziwą nadzieją na przetrwanie jest empatia i pomoc innym, mniej doskonałym.
nigdy nie wiesz, czy przypadkiem następny filmik zapodany przez halmana, czy innego buca, który nazwał sam siebie hieną, o tobie samym, lub twojej rodzinie, matce, ojcu, dzieciach, czy o kimś na kim ci zależy.ale jak tu dyskutować z kimś, kto siebie nazywa debilem, czy też gnidą.
proponuję ci, zmień swój nick, czytając twoje „rebelianckie” posty, jestem przekonany, że nick: gnida debila- jest dla ciebie lepszy, a: jebana w odbyt poprzez usta, gnida debila, będzie zarazem tłumaczyć twoje zapędy słowotwórcze. na koniec. nie odpyskowuj, bo nigdy nie czytam odpowiedzi i nie wracam na odwiedzane strony. onanizuj się sam, ja mam żonę i dwie kochanki.
pa pa palancie.
Zgłoś