18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
InsaneHarv 2014-03-16, 8:07
Policeman napisał:
Kozak to jest typ, który od 20 lat wstaje o 6 rano idzie do pracy i sumiennie robi swoje, a w wolnym czasie wychowuje porządnie swoje dzieci. Tutaj jest debil, który za jakiś czas spadnie i rozjebie sobie ten głupi łeb.

Jak spadnie i się rozjebie to pół biedy, jak spadnie i będzie kaleką to jeszcze każdy z nas będzie płacił za jego leczenie.
Zgłoś
Avatar
siwybis 2014-03-16, 9:24
To taki rodzaj modlitwy, gość ma Boga na wyciągnięcie ręki...
Zgłoś
Avatar
Donkapi 2014-03-16, 9:45
Pierdolicie tyle, jest kozakiem po prostu i zazdrościcie mu i już, taka prawda.Dla mnie Szacun.
Zgłoś
Avatar
rogalmr 2014-03-16, 10:16
Tu chodzi o adrenalinę. robiąc takie wyczyny nie można za dużo myśleć, trzeba być skupionym na tym co tu i teraz, w takim momencie problemy dnia codziennego nie istnieją. w pewnym sensie można zrozumieć dlaczego ludzie to robią, w ekstremalny sposób są wolni choćby na parę krótkich chwil. lepsze krótkie życie pełne tego co robisz niż długie nieszczęśliwe.
Zgłoś
Avatar
piramida_z_okiem 2014-03-16, 10:29
O najs, Daft Punk.
Zgłoś
Avatar
dud666 2014-03-16, 10:49
Natrafił ktoś na filmiki z tymi wariatami jak spadają w dół? Chętnie bym to obejrzał z kamerki na kasku
Zgłoś
Avatar
lllll 2014-03-16, 11:33 1
Policeman napisał/a:

Kozak to jest typ, który od 20 lat wstaje o 6 rano idzie do pracy i sumiennie robi swoje, a w wolnym czasie wychowuje porządnie swoje dzieci. Tutaj jest debil, który za jakiś czas spadnie i rozjebie sobie ten głupi łeb.



Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek przeczytam tutaj tak wartościowy komentarz.
Widać, że znasz się na życiu, szacun.
Zgłoś
Avatar
w6667812 2014-03-16, 11:47 2
Policeman napisał/a:

Kozak to jest typ, który od 20 lat wstaje o 6 rano idzie do pracy i sumiennie robi swoje, a w wolnym czasie wychowuje porządnie swoje dzieci. Tutaj jest debil, który za jakiś czas spadnie i rozjebie sobie ten głupi łeb.



aż takie smutne życie masz?
Zgłoś
Avatar
Say hello to psycho 2014-03-17, 0:01
Japierdole jak śmieszą mnie ludzie którzy nazywają typa głupim czy srakim i owakim. Szkodzi komuś ?
Może ty lubisz grać kurwa w chińczyka, to też mam mieć z tym problem ? Jak lubi to robić to niech robi, co cię to boli jebany idioto.
Zgłoś