18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
A................r 2013-04-12, 0:54
Może i ja głupi jestem ale po cholerę wrzucać coś co każdy może zobaczyć na jutubie? To nie jest do huja jakiś ukryty huj wie gdzie zajebisty filmik o spadających noworodkach. To filmik jutiubowego celebryty który każdy zainteresowany może znaleźć bez problemu.
Aż tak potrzebne wam te darmowe piwa?

A teraz tylko czekać aż ktoś napisze,że nie każdy wchodzi na youtub'a
Zgłoś
Avatar
massq 2013-04-12, 1:01
blazejudo napisał/a:

Co za gówno. Jak można kurwa pierdolić, że podnoszenie koleżanki to odpowiednik ławeczki prostej. Koleś się gibie jak pierdolony resus, czyt. nie izoluje w ogóle mięśnia.
Drugie. Robiąc pompki, podnosisz tylko 33% masy ciała. Czyli pizdowato. Wg. mnie facet powinien na serii robić swoją masę, lub 10 kg więcej niż waży.
Jak już masz robić na takim gównianym sprzęcie jak na filmiku, to lepiej poćwicz crossfit, drążek, etc. Zbudujesz fajną tężyznę ciała.

Filmik z dupy.



Najpierw chciałem napisać "o jejku nie posraj się", ale doszedłem do wniosku, że napiszę coś więcej więc:
Nie wiem jakie leki bierzesz, ale pogadaj ze swoim lekarzem bo Cię w chuja robi.

PS. O jejku nie posraj się
Zgłoś
Avatar
blazejudo 2013-04-12, 1:21
A jebta się.
Jeżeli robił to dla żartu to po chuj? Po chuj początek tego filmiku o ławkach?

[/q
bovski napisał/a:

@blazejudo wybacz, że rozpierdolę Twój świat w drobny mak, ekspercie kulturystyki, ale on chyba tego filmiku nie nagrał do końca na poważnie. Co z tego, że nie robi poprawnie, skoro trzyma łapy na zajebistej dupie? ja pierdole :Duote]

miałem łapy na lepszych dupach i to o wiele lepszych ; ) także ssijcie ciapatą pałę, jeżeli hejtujecie mnie za to, że napisałem prawdę o tym chujowym filmiku ; )

Zgłoś
Avatar
danis008 2013-04-12, 2:05
powinien być zbiorczy z tym "siłaczem i fighterem" z koziej dupy a tak ps. szkoda że mu pierdnęła w twarz
Zgłoś
Avatar
skrimek 2013-04-12, 2:37
Niedługo mango będzie reklamować
Zgłoś
Avatar
s................u 2013-04-12, 7:32
jak mnie wkurwia gdy słyszę te "OM" na końcu zamiast "Ą".
Zgłoś
Avatar
kuczaj 2013-04-12, 7:57
Jak przy wszystkich filmikach, zebrała sie masa koksów i specjalistów szerokich jak trzydrzwiowe szafy
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-04-12, 8:12
Melegan napisał/a:

@dudeczek fajnom... domowom..
Japierdole..



Przykro mi, że nie zrozumiałeś ironii.
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-04-12, 9:06 2
@blazejudo

Jak po chuj? Wstęp był bo reklamował firmę Kelton, ławke pewnie dostał za free, na YT wrzucił link do aukcji. W ogóle ten cały film był reklamą firmy i każdy kto ma troche oleju w głowie to zauważy...
Zgłoś
Avatar
zyzyryxy 2013-04-12, 9:44
BJJB - być jak justin bieber
Zgłoś
Avatar
Hascik 2013-04-12, 10:13
i to na koncu "aż mi sie dymać chce"
Zgłoś
Avatar
blazejudo 2013-04-12, 11:34
@Abdulan
A kto to w ogóle jest, żeby dali mu stuff za darmo do reklamy?
Zgłoś
Avatar
stanson 2013-04-12, 11:49
Cytat:

Ależ on musi ją r*chać...



Oczywiście, zazwyczaj jak się ma dziewczynę to się ją też r*cha. Szansa mała, ale może kiedyś się dowiesz.
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2013-04-12, 11:49
Cytat:

Sądząc po jego budowie? Chciałbym was dzieciaczki uświadomić, że tak wygląda normalnie zbudowany facet. Jeśli poczekacie jeszcze parę latek, wasze łapki też nabiorą trochę mięśni (albo i nie, jeśli nosisz rurki).


Nie chcę ci psuć życia, ale ludzie mają różny metabolizm, budowę ciała i predyspozycje i nie każdy musi tak wyglądać ;o
Sam osobiście swego czasu trochę ćwiczyłem, do tego różne sporty i jak siła się wypracowywała tak masy ni chuj. Na co dzień wpierdalam za dwóch i po prostu mam taki metabolizm, że masę jest mi zrobić z 10 razy trudniej niż tacy moi znajomi co trenują judo.
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2013-04-12, 13:10 1
mojej żony by nichuja nie dźwignął
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie