18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Jarrt 2013-08-17, 2:01 3
Macie zbiorczy na Kurwina, więc wyjazd mi z tym.
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-08-17, 2:11
Cytat:

Macie zbiorczy na Kurwina, więc wyjazd mi z tym.


W zbiorczym nie moznaby podyskutowac z lewakami, ktorzy sie pewnie tu zaraz zleca : P
Scroll ci sie w myszce popierdolil czy o co spina?
Zgłoś
Avatar
JackCola 2013-08-17, 6:34
Korwin-Mikke cierpi na Zespół Aspergera (ZA) - łagodną formę zaburzeń autystycznych. Nie jest tym samym psychopatą, ani typowym autystą. Niski poziom inteligencji emocjonalnej (EQ), społecznej oraz werbalnej jest częściowo maskowany przez wysoki iloraz inteligencji kognitywnej (IQ). Można powiedzieć, że JK-M jest kimś w rodzaju ultra-inteligentnego, ale pozbawionego empatii cyborga. ZA nie jest chorobą, ale zaburzeniem rozwoju i trwa przez całe życie. Przytoczmy cytat z Wikipedii dotyczący ZA: "Zaburzenie to obejmuje przede wszystkim upośledzenie umiejętności społecznych, trudności w akceptowaniu zmian, ograniczoną elastyczność myślenia przy braku upośledzenia umysłowego oraz szczególnie pochłaniające, obsesyjne zainteresowania, natomiast rozwój mowy oraz rozwój poznawczy przebiega bardziej prawidłowo w porównaniu do autyzmu dziecięcego". I dalej: "Najczęściej wymienia się zespół sześciu głównych kryteriów diagnostycznych Gillbergów z 1989 r.[2], obejmujących aspekty, które nie zostały wymienione w DSM-IV czy ICD-10. Są to: 1) zaburzenia interakcji społecznej, nieumiejętność lub brak chęci współpracy w grupie, 2) zaburzenia mowy i języka (opóźniony rozwój, powierzchownie perfekcyjny język ekspresyjny, sztywna i pedantyczna mowa, nietypowa prozodia i charakterystyka głosu, uszkodzenie zdolności rozumienia języka – przede wszystkim znaczeń przenośnych i ukrytych) 3) zawężone, specjalistyczne zainteresowania, połączone czasem z obsesyjnym zainteresowaniem jedną dziedziną, 4) zachowania powtarzalne, rutynowe, niezmienne, trudności w komunikacji niewerbalnej (ograniczone gesty, skąpa ekspresja twarzy, dystans fizyczny, zachwianie rozumienia bliskości do innej osoby, 5) kłopoty z kontaktem wzrokowym,
Zgłoś
Avatar
andreez91 2013-08-17, 9:32
Radeghost@ a ty na kogo zagłosujesz znów na PO po twoim komentarzu wnioskuję że żeby byc dojrzałym trzeba głosować ciągle na tych samych skurwieli złodziei i jeśli komuś odpowiadają słowa Pana Korwina to ma mniej niż 18 i jest gimbusem , sam reprezentujesz poziom ameby a gadasz na innych :/
Zgłoś
Avatar
GrzesMk4 2013-08-17, 9:44
No mój głos ma na pewno
Zgłoś
Avatar
antykreator 2013-08-17, 9:50
i znowu polityka na Sadisticu...
Zgłoś
Avatar
ElNino 2013-08-17, 10:12 1
Aż sobie popatrzyłem do Wikipedii o JKM. Napisane jest tak: W latach 1962–1982 należał do Stronnictwa Demokratycznego... czyli już od 51 lat jest związany z polityką. Przez ten okres czasu powinien mieć tyle informacji na to kto z kim i kiedy działał na szkodę państwa. Jakoś nie słychać o tym, że JKM wytacza jakieś procesy itp. a to dlatego, że jest tak samo umoczony w to gówno jak cała reszta. On coś ruszy to i inni ruszą na niego.
Zgłoś
Avatar
Darkeduar 2013-08-17, 10:38
ElNino napisał/a:

Aż sobie popatrzyłem do Wikipedii o JKM. Napisane jest tak: W latach 1962–1982 należał do Stronnictwa Demokratycznego... czyli już od 51 lat jest związany z polityką. Przez ten okres czasu powinien mieć tyle informacji na to kto z kim i kiedy działał na szkodę państwa. Jakoś nie słychać o tym, że JKM wytacza jakieś procesy itp. a to dlatego, że jest tak samo umoczony w to gówno jak cała reszta. On coś ruszy to i inni ruszą na niego.



Zapraszamy zatem na Youtube Np wywiad o lustracji. JKM w każdym z nich mówi o obecnych rządzących jako o agentach i o tym jakie to straszne rzeczy robili/robią dla tego państwa. JKM mówi takie rzeczy, za które 80% polityków chce i może mu wytoczyć procesy na grube odszkodowania za oczernianie, nie robią tego jednak a niektórzy pytani o to mówią, że nie chcą, bo JKM to zwykły oszołom. Dupa jasiu karuzela. Pierdolenie o szopenie i nic więcej. Nie wiem jak wy, ale ja, nie ważne kto by na antenie telewizji, przed milionową publicznością powiedział, że ileś tam lat temu, byłem kapusiem i torturowałem ludzi, to za kilka dni dostał by wezwanie do sądu. Nikt go nie pozwie bo po prostu się boją, a JKM czeka z procesami bo wie że gówno dadzą Mówił wielokrotnie, że na to przyjdzie czas jak będzie miał większe możliwości. Czyli po następnych wyborach !
Zgłoś
Avatar
ElNino 2013-08-17, 10:55
@up
Widzisz i jest dokładnie tak jak napisałem. On ma dowody na innych, ale i inni mają dowody na niego. Zamknięte koło.
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-08-17, 13:07
JackCola, Mozesz niczym nie potwierdzone lancuszki z fb wysylac dalej, nic to nie zmieni.
Radeghost, Piekny przyklad na to, o czym ostatnio pisalem, przyjdzie, zwyzywa od gimbazy i pojdzie cieszac sie z <wygranej dyskusji>
ElNino napisał/a:

Widzisz i jest dokładnie tak jak napisałem. On ma dowody na innych, ale i inni mają dowody na niego. Zamknięte koło.


Nikt na niego nic nie ma, a raczej - wykorzystali juz wszystko co mogli. Nie moge sie niestety teraz dokladniej rozpisac ze wzgledow technicznych.
A on juz wiele razy mowil, ze swoich dowodow uzyje dopiero jak dojdzie do wladzy, uzywanie ich teraz mija sie z celem, bo polowa sedziow to byli sb'cy a reszta jest nie mniej skorumpowana, byly przyklady przy okazji wyrokow lustracyjnych. To po prostu nie ma sensu, jak podanie do sadu krola slonce.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-08-17, 13:35 1
JackCola napisał/a:

1) zaburzenia interakcji społecznej, nieumiejętność lub brak chęci współpracy w grupie,



Oczywista bzdura ot chociażby marsze i wiece których jest współorganizatorem i bierze w nich czynny udział.

Cytat:

2) zaburzenia mowy i języka (opóźniony rozwój, powierzchownie perfekcyjny język ekspresyjny, sztywna i pedantyczna mowa, nietypowa prozodia i charakterystyka głosu, uszkodzenie zdolności rozumienia języka – przede wszystkim znaczeń przenośnych i ukrytych)



NIE MA drugiego takiego polityka który używałby w swoich wypowiedziach tylu przenośni i analogii co JKM.

Cytat:

3) zawężone, specjalistyczne zainteresowania, połączone czasem z obsesyjnym zainteresowaniem jedną dziedziną,



No tak, mistrz w brydża, szachista, cybernetyk, studiował kilka kierunków, posiadł znajomość ekonomii, dodatkowo działa jako publicysta. Zaiste W CHUJ WĄSKIE zainteresowania.

Cytat:

4) zachowania powtarzalne, rutynowe, niezmienne, trudności w komunikacji niewerbalnej (ograniczone gesty, skąpa ekspresja twarzy, dystans fizyczny, zachwianie rozumienia bliskości do innej osoby,



Ekspresja twarzy to jest aż karykaturalna u niego. Zrozumienia odmówić mu nie można - czym innym jest zrozumienie czyjejś sytuacji a pobłażliwe traktowanie.

Cytat:

5) kłopoty z kontaktem wzrokowym,



On nie ma z tym żadnych kłopotów, wystarczy obejrzeć kilka jego programów. Gdyby cały czas patrzył się rozmówcy w oczy byłby psychopatą

Podsumowując: jesteś zbyt ograniczony, żeby korzystać z wikipedii. Później przychodzą takie "uczone" do gabinetu lekarskiego i każą diagnozować u siebie jakieś curu czy beri-beri.

@ElNino

Pomyśl co się stało z Lepperem który miał wiele haków na polityków.
Pomyśl co się stało z Petelickim który otwarcie mówił o wrogości do rządu + miał realną możliwość zagrożenia mu. [analogicznie - JKM może sobie mówić dopóki nie pokaże im, że jest faktycznie zagrożeniem].

No i oczywiście to co zostało powiedziane wcześniej - KTO ma skazać obecnie rządzących? Nasze "niezawisłe" sądy które jak w przypadku Gdańska pokazano trzęsą dupą przed gościem który tylko udaje, że dzwoni z kancelarii premiera?
Zgłoś