18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
eSeMGie 2020-07-14, 17:59
No ja pierdole. Ile jeszcze ?
Zgłoś
Avatar
bercisko 2020-07-14, 18:26 2
To czarne pokurwie z prawej skoczyło dziecku na głowę?
Zgłoś
Avatar
edgar_89 2020-07-14, 20:27
bercisko napisał/a:

To czarne pokurwie z prawej skoczyło dziecku na głowę?



Dokładnie tak...
Zgłoś
Avatar
hugo283 2020-07-14, 20:54
~Halman napisał/a:

jak by mi jakiś nawiedzony lewak powiedział że mam ich szanować jak ludzi to mu sie zaśmieje w twarz...



Na kogo głosowałeś?
Zgłoś
Avatar
rugawt 2020-07-14, 21:01 1
nie jestem rasistą i nie uważam że można oceniać człowieka po samym kolorze skóry tylko po czynach. W mojej opinii większość ludzi na tym filmie (wliczając nagrywających) to nie są już ludzie tylko coś gorszego niż zwierzęta ;////
Zgłoś
Avatar
Seavitia 2020-07-14, 21:28 1
Lobo24 napisał/a:

Ja takich ludzi szanuje. Wspieram i pomagam kiedy zajdzie potrzeba. Ale ja muszę bo pracuję w psychiatryku.



Osobnicy chorzy psychicznie stosunkwoo często maja jednocześnie stosunkowo wysoką inteligencje,do tego choroba psychiczna to jednak co innego niz skuwrwienie umysłowe, jakim charakteryzują się "małby" na nagraniu.

rugawt napisał/a:

nie jestem rasistą i nie uważam że można oceniać człowieka po samym kolorze skóry tylko po czynach. W mojej opinii większość ludzi na tym filmie (wliczając nagrywających) to nie są już ludzie tylko coś gorszego niż zwierzęta ;////



pare lat temu, na fali "biednych imigrantów" pojawiło się ciekawe porównanie: "masz miskę cukierków, jeden jest zatruty - poczęstujesz się?". W stosunku o czarnych wygląda to stosunkowo podobnie jednak z dwoma różnicami - masz miskę cukierków, połowa z nich jest zatruta - wpierdol co najmniej garść,, albo wepchniemy ci je siłą".

Stereotypy nie biora się z niczego. Jasne, że wśród murzynów bywają normalni, jednak na swoją opinię zapracowali latami i nadal pracują jedynie potwierdzając, że "stereotyp" to nic innego jak fakt.
Zgłoś
Avatar
Mar0 2020-07-14, 22:23
~Halman napisał/a:

jak by mi jakiś nawiedzony lewak powiedział że mam ich szanować jak ludzi to mu sie zaśmieje w twarz...



chyba strzelić a nie zaśmiać. I to tak najlepiej z ołowiu.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-07-14, 23:40 1
McQurwa napisał/a:

Jakoś 48,97% ludzi w Polsce jest gotowa szanować



Jesteście imbecylami i tyle, małe puste,zawistne chujki. Islandia przoduje jeśli chodzi o tolerancje itd, tutaj w RVK czy Akureyri znajdziesz najrózniejsze typy osobowości, lesby, gejów, czarnych, azjatów , ciapatych ale pare rzeczy rózni Islandię od Polski, choćby spizdowaciała polska policja, czy uzbrojeni mieszkańcy i rezydenci. Tutaj za taką akcję szybko by w ruch poszły strzelby automatyczne, podobne podejście mają Szwajcarzy, ale Poloki kurwa ciapatych widzą, czarnych widzą ale kurwa ukrów kurewa już nie widzą. Ja pierdolę jak wam się popierdoliło od tego szczucia jebanego karła z żoliborza i kurwy czosnkowsiego. Tępę pały, goje! jebane goje.... Musiałem bo ta arogancja bydła już o pomstę woła do niebios.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-07-15, 0:04
alexandrus napisał/a:

. Tępę pały, goje! jebane goje....



Zaczni od Siebie i swojej rodziny szanować wszystkich ludzi!
Dla Ciebie jedni są tego warci a drudzy już niekoniecznie.
Znam tą retorykę, którą tutaj prezentujesz
Zgłoś
Avatar
andysmith 2020-07-15, 7:29
kurwa kiedy ci biali idioci z hameryki sie ubudza i zaczna to scierwo utylizowac.
Zgłoś
Avatar
jebacpisdy 2020-07-15, 8:08
Całe to jebane czarne scierwo nadaje się tylko i wyczynie do utylizacji, człowieka się z tego bydła nie zrobi. Powinni ich trzymać w zoo albo w gettach.

McQurwa napisał/a:

Zaczni od Siebie i swojej rodziny szanować wszystkich ludzi!
Dla Ciebie jedni są tego warci a drudzy już niekoniecznie.
Znam tą retorykę, którą tutaj prezentujesz



Przestań być ryczącą pizdą. Czarnuchy akurat sobie zapracowały na likwidacje całej tej jebanej rasy.
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2020-07-15, 20:29
ddss napisał/a:

Bez oporu złamał bym jebany łeb jak bym coś takiego zobaczył. No kurwa bym wyrwał.



Chuja byś zrobil, jeszcze byś klękał do czarnej dzidy .
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-07-15, 22:09
McQurwa napisał/a:

Jakoś 48,97% ludzi w Polsce jest gotowa szanować



Klękać, obciągać czarne pały , całować niemieckie dupy. I mówić płynnym angielskim jak im smakuje.
Ale za Euro się opłaca. Program polityczny kandydata na prezydenta ? Na chuja komu.
Lepiej głosować na kogokolwiek kto jest gotowy skurwić siebie dla zagranicznych interesów.... bo przez lata udowodniono że sprzedawanie Polski po kawałku jest ZAJEBIŚCIE opłacalne....
Zgłoś