18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
Avatar
korinogaro 2014-06-10, 16:15
Zadzwoniłbym na policję, niech smerfy ustawią szeryfa.
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2014-06-10, 16:15
GDA, GSZ i co tu więcej mówić?
Zgłoś
Avatar
KarolFR 2014-06-10, 16:19
to jest Gdańsk ;p koło stoczni
Zgłoś
Avatar
rewer 2014-06-10, 16:31
sebastiannnn, jelo i qwachu dobrze prawią, taka jest idea jazdy na suwak. Idea jazdy na suwak usprawnia ruch tylko o tyle o ile sprawia że nie dochodzi do zapchania wcześniejszego skrzyżowania, bo kolejka do następnego jest po prostu krótsza. PORD nie przewiduje jazdy na suwak i w polskich warunkach albo się grzecznie stoi w kolejce na prawym zapchanym pasie, albo się jedzie lewym do końca i tam czeka na okazję wjazdu na prawy, zajęty pas. I myślę, że właśnie z tego powodu większość ludzi zawczasu zostaje już na prawym pasie, bo potem musieliby liczyć na życzliwość innego kierowcy, albo wymusić. Ale przecież nikt nie każe stać w korku, im więcej osób by to zrozumiało (jak zostało to zauważone np ci z prawego pasa przed blokującym autem) to kolejka skróciła by się sama. A jak się chce stać to się stoi a nie uprzykrza życie, łamiąc przy okazji przepisy, tym nielicznym, którzy mają mózg i chcą skorzystać z wolnego w takiej sytuacji pasa, licząc że ktoś życzliwy wpuści ich przy zwężeniu. Za takie szeryfowanie należy się jak najbardziej mandat.
Zgłoś
Avatar
twinspark 2014-06-10, 16:35
sebastiaann napisał/a:

A jak to wygląda w rzeczywistości? Ci z lewego pasa chowają się już jakieś 100 metrów przed zwężką, następnie wpuszczają kolejnych, tamci jeszcze kolejnych i zamiast oba pasy iść równo to lewy zawsze jest szybszy i przez to są takie sytuacje jak powyżej.


To jedź tym szybszym, a nie płaczesz nad niesprawiedliwością.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-06-10, 16:55
@aronq, kurwa debilu! Dużo nie jeżdżę - może z 10 000km zrobiłem w ciągu roku, ale w korkach trochę też się nastałem. Idioci tacy jak ty wjeżdżają 2km przed zwężeniem robiąc korek dużo dłuższy i trzeba przez ciebie mentalna babo co chwila hamować i ruszać. Pod koniec korka pas kończący się i pas kontynuujący jazdę zazwyczaj jedzie mniej więcej 30-40km/h z odstępami i jakoś wszyscy na suwak jadą. Jak ktoś już napisał - oddaj prawko i spierdalaj na rower.
Zgłoś
Avatar
Corradolicious 2014-06-10, 17:28
To jest nic, najbardziej trzeba uważać na tego barana z tablicami GSZ... Po nich można wszystkiego się spodziewać, ponoć tam się nie zdaje egzaminu tylko prawko w Lay'sach znajduje.
Zgłoś