18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
johnnyy 2024-02-15, 17:09
Ważne info
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-02-15, 18:48
Nie wiedziałem, ze ktoś jeszcze używa vhs.
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-02-15, 19:05 1
Piłka nożna to patologia i huj, dzieci grające w piłke to patologia, tak jak starzy któży z powodu kopa wbiegają na boisko poszarpać dzieciaka zamiast zostawić sprawę sędziemu. Jakość to też patologia i huj.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-02-15, 22:44
borysbo napisał/a:

To jest byku kompresja danych, ktoś pewnie wysłał filmik komuś innemu sms czy innym gównem i tak się stało. Ziomek ma androida ja srajfona, i u mnie filmiki wyglądają zajebiście a do niego idzie kopia dokładnie taka jak ta tutaj.
co do samego ojca jakim trzeba być dzbanem xD mam nadzieje, że dostał wpierdol taki jaki mu się należał.



Dlatego filmów z telefonu nie wysyła się MMS-em (kompresja do 255KB) tylko mailem, whatsappem, messendgerem itp bez strat na jakości
Zgłoś
Avatar
lesku73 2024-02-16, 0:47 1
to wygląda na filmik z przełomu lat 80-tych i 90-tych nagrane radziecką kamerą
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-02-16, 9:58
Bul_od_bytu napisał/a:

Dlatego filmów z telefonu nie wysyła się MMS-em (kompresja do 255KB) tylko mailem, whatsappem, messendgerem itp bez strat na jakości

Czyli nagrywane srajfonem. iApple do tej pory nie zauważyło że cała reszta świata ma ciut lepsze standardy niż te z czasów Zbigniewa z Oleśnicy.
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2024-02-16, 20:51
Strasznie religijna ta Oleśnica
Zgłoś