18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Geraldinio 2023-06-25, 7:55 1
0dbytBiskupa napisał/a:

Że kurwa co??? To chyba miliony lat ta woda tam stała...
To larwy komarów, jełopie! Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj, oszczędź sobie wstydu.
Ja pierdolę, sadolowi geniusze...



Woda może się zepsuć, niedawno wylałem pół butelki bo jebało gównem. i nie była to wina komarów, tylko bakterii, które się tam dostały, gdy piłem wcześniej prosto z butelki + upały.
Reszta mojego komentarza to żart, ale niektóre jełopy z sadola rzadko go wychwytują. Jakim geniuszem intelektu trzeba być, żeby myśleć, że ktoś na serio pisze o wynalezieniu koła przez bakterie?
Zgłoś
Avatar
0to 2023-06-25, 8:36
Larwy komarów - o co tyle krzyku.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2023-06-25, 8:41
0dbytBiskupa napisał/a:

Że kurwa co??? To chyba miliony lat ta woda tam stała...
To larwy komarów, jełopie! Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj, oszczędź sobie wstydu.
Ja pierdolę, sadolowi geniusze...



Jeżeli już wiadomo co to jest, to skąd się wzięło w zamkniętym naczyniu?
Czyżby jakiś uśmiechnięty ciapaty wypłukał tą wodą ciapate gardło i wypluł do czajnika?
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2023-06-25, 10:16
Podsumowując komentarze: albo to są larwy komara albo ciapaty ręce tam umył. Nie ma innych opcji.
Zgłoś
Avatar
Attero132 2023-06-25, 11:10
Geraldinio napisał/a:

Woda tak sama z siebie nie może się zepsuć, w zamkniętym obiegu musiały dostać się bakterie. ale żeby wyewoluowały w tak duże żywe organizmy, to musiałaby chyba z rok być nie wymieniana. Kolejny rok i może doszłyby do odkrycia koła xd
W hotelach ekspresy są często używane, ale jak bywam w prywatnych pensjonatach, to ekspres czy czajnik kilka razy przepłukuję, bo nie wiadomo, kiedy był ostatnio używany.



Przecież nawet w woda w butelce jak już została otwarta to po kilku dniach potrafi capić.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2023-06-25, 16:01
Ja pierdolę jakie zajebiste pokemony. Ej ma ktoś ultra pokeballa?
Mój Poke dex mówi:
Nazwa Super pokemona- Salmonella Enteritidiss- Jej atak to 100% sraka i mega ból dupy przez tydzień czasu, 100% odwodnienia. Po jej ataku na całym świecie zmarło 975 000 ludzi. Pokemon tazo złap je wszystkie.
Zgłoś
Avatar
sej_maj_nejm_bicz 2023-06-25, 19:58
Kto ani razu się nie spuścił do czajnika ręka w górę?!
Zgłoś
Avatar
BundyR 2023-06-25, 20:14
Kriski napisał/a:

To żadne bakterie czy organizmy z piekieł, ot stała woda kilka dni, przyleciał komar czy inny owad składający jaja w wodzie i cud się ziścił, masz przynętę na ryby.



Ty chuja łapałes, kto łapie na larwy komara,?..
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2023-07-02, 20:25
To larwy komara.
Zgłoś