18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
Avatar
Nabs 2012-04-21, 0:05 5
BongMan napisał/a:


Jak startuje z łapami to można przytrzymać, wykręcić rękę albo coś w tym stylu żeby się opanowała, facet ma więcej siły więc nie powinien mieć z tym problemu. Bicie kobiety to najwyższy szczyt, Mount Everest, cioterstwa. A z damskimi bokserami należy postępować tak jak zrobił to Sonny Corleone.



Nie rozśmieszaj mnie nawet. Są sytuacje kiedy podejdzie z nienacka i ci czymś zapierdoli i w takiej sytuacji wstałbyś i grzecznie jej wykręcił rękę, czekając aż drugi raz ci zapierdoli, być może zabijając cię?

Na jednej z okolicznych dyskotek w mojej miejscowości była sytuacja jak dziewczyna, właściwie była dziewczyna jednego kolesia którego sama zresztą zostawiła, była o niego zazdrosna że przystawiał się do jakiejś laski. Podeszła do niego i mu zapierdoliła z nie otwartej butelki lecha. Gość upadł i po chwili wstał i zajebał jej takiego prostego łamiąc jej nos i za chwile upadając. Miesiąc czasu był w szpitalu, a gdyby jej nie rozjebał kinola możliwe że dostałby drugi raz.

Nie ma za każdym razem takich samych sytuacji, nie ma jednego rozwiązania na wszystkie problemy. Bądź kurwa poważny i myśl poważnie, a nie próbujesz filozofować, bo chuj ci z tego wychodzi.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-04-21, 2:39
@Nabs rozłączył mi się internet w punkcie "była dziewczyna jakiegoś kolesia, którego zresztą zostawiła, bo przystawiał się do laski"
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-04-21, 8:01
ta kamerka to ściąga samych rudych
Zgłoś
Avatar
ssiruuvi 2012-04-21, 9:07 1
@Rozenkranz czytamy ze zrozumieniem, nie zostawila go bo przystawial sie do laski, tylko juz po fakcie rzucenia spotkala go na dyskotece i tam byla zazdrosna o to ze sie przystawial do laski, jak juz nie byli razem... zreszta cokolwiek by nie zrobil to jakim prawem kobieta moze uderzyc faceta? nie dane mi bylo tego zrobic i mam nadzieje ze tak nie bedzie ale jezeli mialbym dostac po twarzy za nic to niech baba bedzie swiadoma ze otrzyma liscia w nagrode.. nie jestem workiem do bicie zebym mogl sobie na to pozwolic.. jak ktos wyzej napisal chcesz byc traktowana jak kobieta - zachowuj sie jak kobieta..
Zgłoś
Avatar
niepoprawnymateo 2012-04-21, 9:37 1
Nabs napisał/a:



Nie rozśmieszaj mnie nawet. Są sytuacje kiedy podejdzie z nienacka i ci czymś zapierdoli i w takiej sytuacji wstałbyś i grzecznie jej wykręcił rękę, czekając aż drugi raz ci zapierdoli, być może zabijając cię?

Na jednej z okolicznych dyskotek w mojej miejscowości była sytuacja jak dziewczyna, właściwie była dziewczyna jednego kolesia którego sama zresztą zostawiła, była o niego zazdrosna że przystawiał się do jakiejś laski. Podeszła do niego i mu zapierdoliła z nie otwartej butelki lecha. Gość upadł i po chwili wstał i zajebał jej takiego prostego łamiąc jej nos i za chwile upadając. Miesiąc czasu był w szpitalu, a gdyby jej nie rozjebał kinola możliwe że dostałby drugi raz.

Nie ma za każdym razem takich samych sytuacji, nie ma jednego rozwiązania na wszystkie problemy. Bądź kurwa poważny i myśl poważnie, a nie próbujesz filozofować, bo chuj ci z tego wychodzi.



To slaba glowe ma jak po jednym lechu padl
Zgłoś
Avatar
thez 2012-04-21, 11:34
@BongMan

I pamiętasz jak Sonny Corleone cienko skończył
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-04-21, 11:48
Koleś który nagrywał mówi" nikt nie pomoże kobiecie no" jakby sam był lepszy, tez dupy nie ruszył.
Zgłoś
Avatar
pufacz 2012-04-21, 14:34
@BongMan: bardzo nieuwaznie ogladales film lub bardzo wybiorczo. Sa sytuacje kiedy kobieta zasluzyla sobie. Wyszukaj na YT: The Godfather: Part 2 (4/8) Movie CLIP - It Was an Abortion (1974) HD
I obejrzyj od 1:55.
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-04-21, 14:35
Właśnie tak wygląda w praktyce równouprawnienie.
Baba bije faceta - odważna
Facet oddaje - bydlak
Zgłoś
Avatar
wysokogatunkowy 2012-04-21, 18:28
Cytat:

Koleś leje żone w słoneczny dzień



A to można tylko w dni pochmurne ?
Zgłoś
Avatar
fifa40 2012-04-21, 18:47
RaScad napisał/a:

Jak dla mnie to ten filmik może poslużyć jako przestroga dla tępych babsztylki, którre myślą, że facet im nie odda. Dobrze, kurwa, jak staruje z łapami to w pysk!


Jestem przeciwko zidiociałym babom, które myślą, że mogą lać mężczyzn, ale najbardziej nie lubię skurwiałych padalców, które myślą, że jak pobiją kobietę to są kozaki.kop w dupę dla agresywnych pań, obcięcie kutasa damskim bokserom.Dziękuję dobranoc.
Zgłoś