18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Roszp 2013-09-26, 16:01 4
BongMan, nie graj eksperta, wszyscy pamietamy co pisałeś o swojej byłej.
Zgłoś
Avatar
zdrowoyebne 2013-09-26, 17:04 36
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-09-26, 17:10 3
Nigdy nie pokazuj babie, że ci zależy. NIGDY. No chyba, że poznasz naprawde normalną. Ale to graniczy z cudem
Zgłoś
Avatar
c1chy 2013-09-26, 17:24 3
@legion665 dał jedyną sensowną radę, grzecznie ale obojętnie wobec laski to sama przyjdzie jak nie ona to inna a pierwszej strata. Większość panien jest łatwa do poderwania, tylko faceci coraz większe pizdy się robią.
Zgłoś
Avatar
Myszka696 2013-09-26, 17:42 2
To,że kobitka nie chciała się z nim lizać może oznaczać,że po prostu koleś jej się nie spodobał.Kultura wymaga odpowiedniego zachowania dlatego grzecznie się odsuwała a nie powiedziała po prostu spierdalaj Brawa dla niej za cierpliwość bo koleś naprawdę nachalny..
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-09-26, 18:17
Roszp napisał/a:

BongMan, nie graj eksperta, wszyscy pamietamy co pisałeś o swojej byłej.


Mam już z nią zgodę od pewnego czasu i przyznaję przed wszystkimi (przed nią już przyznałem wcześniej i przeprosiłem), że zachowałem się po frajersku.
Aga - pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-09-26, 18:31
BongMan napisał/a:

Mam już z nią zgodę od pewnego czasu i przyznaję przed wszystkimi (przed nią już przyznałem wcześniej i przeprosiłem), że zachowałem się po frajersku.


Czekaj, czekaj. Mówiłeś wtedy, o ile mnie pamięc nie myli, że babka dawała na prawo i lewo. I to Ty się zachowałeś po frajersku?
Zgłoś
Avatar
lolsnic 2013-09-26, 18:39 4
legion665 napisał/a:

Ja pierdolę, najlepszym sposobem żeby takiego lachona wyrwać to nie nachalne pukanie się łbami, tylko udawanie że ma się wyjebane (a na prawdę w majtach wyrasta sosna kanadyjska). Należy być gentlemanem lecz bez zbędnej wazeliny, zachować się spokojnie i zaproponować kolejną randkę. Powiedzieć że było zajebiście (nawet jak było chujowo), przytulić lachona i się pożegnać (laska jak chce pójść w ślinę to nie trzeba ją o to prosić).
Jak mówi stare indiańskie przysłowie "miej wyjebane a będzie ci dane". A jeśli typiara nie ulegnie za kolejnym razem to już lepiej wyjść na wyluzowanego faceta niż na taką żałosną, upierdliwą pizdę.



Oto poradnik dla użytkowników sadistic.pl
Dzięki
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-09-26, 19:23
ja pierdolę, co za natrętny łeb.
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2013-09-26, 19:27 1
Ten typ z filmiku dobry przegryw
Cytat:

egion665 dał jedyną sensowną radę, grzecznie ale obojętnie wobec laski to sama przyjdzie jak nie ona to inna a pierwszej strata. Większość panien jest łatwa do poderwania, tylko faceci coraz większe p*zdy się robią.


i to jest prawda. Zależy też w jakim środowisku, ale w dzisiejszych czasach nie móc wyrwać przeciętnej laski to serio trzeba być albo jakąś mega pizdą, albo burakiem bez wyczucia. Ja tam polecam jechać na full kulturce, ale z dystansem i wyluzowaniem, może być lekko romantiko, rozśmieszyć panienkę parę razy i jeśli nie wyglądasz jak jakaś łajza to nie najgorsze 6/7 wyrwane.
Teraz mi napiszcie, żebym wypierdalał
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-09-26, 19:53
Cytat:

Czekaj, czekaj. Mówiłeś wtedy, o ile mnie pamięc nie myli, że babka dawała na prawo i lewo. I to Ty się zachowałeś po frajersku?



Dała mu dupy na zgodę a że kutas nie sługa Bonguś przyjął. Sosnowiec Style.
Zgłoś
Avatar
Kozojeb 2013-09-26, 20:11
@up
Panienka?! Wyrażaj się bucu!!
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-09-26, 21:49
Myszka696 napisał/a:

To,że kobitka nie chciała się z nim lizać może oznaczać,że po prostu koleś jej się nie spodobał.Kultura wymaga odpowiedniego zachowania dlatego grzecznie się odsuwała a nie powiedziała po prostu spierdalaj Brawa dla niej za cierpliwość bo koleś naprawdę nachalny..



Ale nie był na tyle brzydki by się przytulać? Ah ta babska logika
Zgłoś
Avatar
Myszka696 2013-09-27, 0:15
@szwagier9

Chyba lepiej już się przytulić niż lizać Przynajmniej nie musiała patrzeć na jego mordę
Zgłoś
Avatar
Kopalny 2013-09-27, 0:22 1
Ja pierdole, co za zdebilały desperat. Kurwa aż bolało patrzeć na tego chujowego szpetnego niedorajdę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie