18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
marcino0o_pl 2011-11-21, 17:59 1
Grubas i jego chude popychadło
Zgłoś
Avatar
PyskatySkurwiel 2011-11-21, 18:02 3
O kurwa Koli wrócił Myślałem, że dostał bana na wieki wieków, ale widocznie zarząd strony postanowił wprowadzić więcej humoru na portalu
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2011-11-21, 18:06
Rozumiecie ?! hehe
Zgłoś
Avatar
tony.soprano 2011-11-21, 18:07 6
Novik napisał/a:

gimbusy gdyby by to pokazał koleś który ma 20 lat byście pisali

O kurwa zajebisty koleś nie ma co.

żałośni jesteście chłopak ma zajawkę i nie siedzi tylko przed monitorem.... coś robi może kiedyś mu to pomoże, teraz jest mały i krótkie rączki ma ale jak sobie potrenuję i dopracuję.

@Koli tak tak miałeś iść na siłownie ale najebałeś 11 letnią dziewczynkę..

Co do filmu i do was gimbusy, chłopaczek coś robi nie siedzi przed monitorem, może nie robi najlepiej ale nie każdy był dobry w tym co zaczynał 1 raz... gdyby to był filmik 20 latka byście mówili jaki on nie jest zajebisty.



ja pierdole ! i juz wiemy kim jest drugi chłopak z tego filmiku ! hehehe
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2011-11-21, 18:16
@novik, jaką zajawkę, czy ty jesteś nienormalny ? przecież to jest tak chujowe że się płakać chce.
Zgłoś
Avatar
ihatesovietrussia 2011-11-21, 19:04
Najwięcej na tym filmiku nauczył mnie telewizor w rogu.
Zgłoś
Avatar
Kelin 2011-11-21, 20:05
Nie ma ciosu w ryja - nie ma piwa.
Zgłoś
Avatar
babycow 2011-11-21, 20:12 1
Pamietajcie, warto zaobserwowac jak wali!!
Zgłoś
Avatar
makasa20 2011-11-21, 20:12
Mogę się założyć że ten dzieciak wie więcej na temat samoobrony, niż wy wszyscy piszący głupoty tutaj
Zgłoś
Avatar
Aishenbai 2011-11-21, 20:53
Samoobrona jest dla lamusów. Łatwiej jest zadać cios niż go złapać, więc chuja oni wiedzą. Postawcie trenera samoobrony przeciwko zawodowemu bokserowi. Walka potrwa 5 sec...
Zgłoś
Avatar
brodziu666 2011-11-21, 21:27
W zwolnionym tempie, idzie sierp...

a wykręcanie ręki pokazemy w czwartym odcinku
Wymiatają
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-11-21, 21:38
Koli napisał/a:

Ale śmieszne...
Jak byłem w ich wieku, to pod klubami składałem największych kozaków w mieście. Może jeszcze nie rządziłem, ale mogłem się już poszczycić kilkoma efektownymi zwycięstwami i miałem już wyrobiony szacunek ludzi ulicy.


To jak phłemiełh, też jest chłopak z ulicy.
Zgłoś
Avatar
Saint Spear 2011-11-21, 22:05
robson101 napisał/a:

z tego co wiem to jak ktos sie przyczepi to raczej nie zadaje ciosow w zwolnionym tempie ;]



Dlatego wszystkie combaty typu krav maga czy magiczne sztuki walki aikido przegrywaja z tradycyjnymi sztukami walki bo ich technik nie uzywa sie full contact, co za tym idzie wszystkie ciosy, dzwignie, chwyty trenujesz zazwyczaj z sila 3 latka.

Aishenbai napisał/a:

Samoobrona jest dla lamusów. Łatwiej jest zadać cios niż go złapać, więc chuja oni wiedzą. Postawcie trenera samoobrony przeciwko zawodowemu bokserowi. Walka potrwa 5 sec...



Chodzi o to ze trener samoobrony w 2 godziny nauczy Ciebie, albo kobiete gdzie uderzyc, gdzie najbardziej boli, jak wykrecac reke i powie Ci ze przed nozownikiem zawsze sie spierdala, a zawodowy piesciarz rozwija sie pod calkiem innym katem, robi to od malego i na trening poswieca kilka godzin dziennie.

Ich poradnik jest smieszny bo jesli robi sie unik, to po co jeszcze blokowac cios ktory i tak nas nie trafi zamiast wykorzystac ta reke do napierdalania przeciwnika? No i jest troche na odwrot, lepiej cios prosty zablokowac, a uniknac sierpowego.

Duzo widzialem takich chlopaczkow jak zaczynali trenowac. Poki co sa slabi ale jak juz ktos powiedzial zobaczymy co bedzie za kila lat jesli wytrwaja w trenowaniu jakikolwiek sztuki walki. Od siedzenia przed kompem jeszcze nikt sie wiekszym kozakiem nie stal chyba ze w gebie.
Zgłoś
Avatar
Drakooxxx 2011-11-21, 22:09
"najpopularniejszym ciosem... cios z pięści w twarz"
Zgłoś
Avatar
Saint Spear 2011-11-21, 22:46 1
BTW. Dla mne trenowanie po to zeby miec +10 punktow w osiedlowej lidze kozaczkow to nieporozumienie, 2 razy szersi faceci odemnie klaniaja mi w pas nie dlatego ze ktoregos z nich pobilem.

I jesli zhejtujecie ta reklamie dlatego wystepuja tam czarni, to zhejtujcie caly boks, bo to wlasnie sport czarnych

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie