18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kalijanek 2016-06-14, 16:08 1
winni są żydzi, ewentualnie ruscy
Zgłoś
Avatar
m................9 2016-06-14, 16:59
lubie wino
Zgłoś
Avatar
de_marco 2016-06-14, 17:08
Wyjaśniam: Winny jest PIS, a przede wszystkim Kaczyński... bo tak. Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2016-06-14, 18:45
Velture napisał/a:

Wina jest tego na lewym pasie. Nie ma co do tego wątpliwości. Każdy kto zdał prawko dobrze o tym wie.
Pomijam już fakt debilizmu tego focusa i debilizmu BeMeWe ale kurwa kunszt spierdolenia drogowców jest niesamowity.

No na chuja kurwa mać robią takie coś? Mamy drogę które się kończy aby 10 metrów dalej znów się zaczęła.
No kurwa mać gdyby nie fakt ,że filmik polski z polskimi napisami pomyślałbym ,że to jakiś wypizdów w rosji.
Chuj z tym ,że lewy pas robi się do skrętu w lewo ale na kiego chuja wyłączać na pierdolone 10 metrów pas z ruchu?
No kurwa jeden debil zaprojektował, drugi debil przyklepał, 3ci debil wykonał i stado debili przyklaskało na koniec.



nie masz racji. to nazywa się element spowolnienia ruchu i ma spowodować wolniejsze posuwanie się pojazdów, bo jak wiadomo, "prędkość zabija".
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-06-14, 18:48
@up
Jeden chuj.
Moim zdaniem debilizm uliczny ale chuja się znam.

Dalej podtrzymuję, że winne jest bemewe.
Zgłoś
Avatar
pseudonim 2016-06-14, 19:25 2
Prędkość nie zabija tylko jej gwałtowne wytracenie. Będzie sąd ni chybi. Dwa razy betki na najlepszych wejherowskich numerach zaparkowały na moim bolidzie i w zasadzie ja się tylko odbiłem na max pół metra a tamtym się posypało plastikiem. Żeby było zabawniej rejestracje jednego dalej idzie odczytać ze zderzaka. Skalp.
Zgłoś
Avatar
W................. 2016-06-15, 2:30 1
Kluczowa jest tu tajemna wiedza, co to są znaki poziome... Jeśli ktoś jej nie posiada i zadaje takie debilne pytania jak "kto tu był winny", to niech sobie wsadzi w dupę prawo jazdy, bo nadaje się tylko do zaspokajania przyjemności.
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2016-06-15, 2:37
up^ no wszystkim umknęło to że Bawara przepierdoliła przez wyspę i babka a nawet ja bym się go tam nie spodziewał.
Zgłoś
Avatar
Predator565 2016-06-15, 4:00
BMW jechało tam przypadkowo, nie ma to nic wspólnego z marką
Zgłoś
Avatar
bercik05 2016-06-15, 8:11
Może baba z forda się wystraszyła typa z BMW, bo ten jechał jak jebnięty. Trzeba było nie publikować tego nagrania. Wtedy dano by nauczkę "kierowcy wyścigowemu".
Zgłoś
Avatar
SaintRose 2016-06-15, 9:09
21 sekunda, Ford w trakcie zmiany pasa już częściowo na lewym pasie, BMW na wysepce- wina BMW włączanie się do ruchu.
Zgłoś
Avatar
kielek 2016-06-15, 9:35
To wina tuska!!
Zgłoś
Avatar
Sonal 2016-06-15, 10:07 2
siekol napisał/a:

W tym przypadku winę (wg mnie nie do końca słusznie) przypiszą fordowi. Dostanie za nieprawidłową zmianę pasa ruchu. A powinna byś współwina.
Jakiś miesiąc temu w Drogówce widziałem dość podobny przypadek. Kierowca wyjeżdżał z drogi podporządkowanej w wielopasmową jednokierunkową, miał znak ustąp i nakaz jazdy w prawo. Obejrzał się w lewo czy coś nie jedzie i ruszył.
Nie przewidział jadącego pod prąd busa, którego kierowca chciał sobie skrócić drogę. Doszło do lekkiej kolizji. Nie dogadali się i wezwali policję. Wg policjanta kierowca osobówki wymusił pierwszeństwo i cała wina spadła na niego. Kierowca busa zapłacił tylko za jazdę pod prąd.

Sam przecierałem oczy, temu idiocie jadącemu pod prąd powinni zabrać prawo jazdy, no niech stracę, na "tylko" 3 miechy (zaznaczam że zrobił to celowo, nawet nie tłumaczył się że się pomylił).



Niestety policjanci mieli rację - a Twoje pojmowanie tej sytuacji jest co najmniej dziwne. Masz USTĄP - to masz ustąp. Wszystkim. I co z tego, że wczoraj była to jednokierunkowa, jak np. dzisiaj może być już dwukierunkowa? Nie jeździ się na pamięć - tylko wg znaków. Patrzysz na znaki ze swojej strony - a nie rozkminiasz co jest na drodze obok. Więc masz ustąp - to ustępujesz pierwszeństwa i chuj Cię obchodzi czy ten jedzie pod prąd? A może właśnie policja zoriła w sytuacji szczególnej objązd itd.
Dlatego - lepiej patrzec na siebie.

Tak czytam i oczom nie wierzę - kurwa Ci co piszą o włączaniu się do ruchu po przejeździe przez częśc jezdni wyłączone z ruchu - na pewno nie mają prawka. A jak mają - to jakimś cudem zdobyli je nie trzymając kodeksu drogowego w ręce.
Więc teraz macie okazję, choćby po to by zapoznać się z art. 17.
I jak zawsze - każdy odpowiada za swoje wykroczenie:
BMW za
- nadmierną prędkość (ale tu się wywinie, bo nie była zmierzona)
- jazdę po części wyłączonej z ruchu
FORD za
- za kolizję w wyniku nieprawidłowej zmiany pasa ruchu.
Jak ktoś ma wątpliwości - to teraz mi już go tylko szkoda.
Zgłoś
Avatar
Sarkazm1 2016-06-15, 11:35
Ford Bumper? Jakiś nowy model?
Zgłoś
Avatar
adl123 2016-06-15, 11:55 2
Ktoś kto wymyślił to pole wyłączone z ruchu powinien dostać Nobla. Załóżmy, że jest korek na obu pasach ruchu. Jedziesz lewym, bo masz zamiar na skrzyżowaniu skręcić w lewo. Przed skrzyżowaniem musisz zmienić pas na prawy i wcisnąć się w sznur pojazdów na prawym pasie by za chwilę po przejechaniu obok pola wyłączonego z powrotem wbijać się na lewy pas, który jest pewnie już zajęty przez takich cwaniaków w pełnoletnich bmkach, którzy przelecieli po wymalowanych liniach wysepki. W Polsce jak nie postawisz betonowych bloków, to zawsze się znajdą tacy którym się spieszy i dla których pole wyłączone z ruchu to dodatkowy pas do wyprzedzania albo parking. Podobnie było kiedyś koło Służewca w Wawie, przy wjeździe na Puławską z Doliny Służewieckiej - większość zamiast jechać prawym pasem przecinała pole wyłączone z ruchu i od razu wbijała na środkowy i lewy pas Puławskiej, aż do czasu gdy postawiono betonowe zapory.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie