18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
krasnal_hałabała 2024-03-19, 13:34
A mogła grzecznie z chłopakiem siedzieć i jemu obciągać a nie interesować się gangsta boyami.

Critic4ll napisał/a:

Zajebisty sposób znakowania bydła, niech u nas zaczną oznaczać tak pedofili i gwałcicieli, chociaż z drugiej strony niektóre parafie mogą tego nie dźwignąć ale jest to poświęcenie na które jestem gotów.



Przecież to oni są gwałcicielami, myślisz, że oni jej nie zgwałcili?

Nome napisał/a:

jak jej pierwszą dawkę dawali, to pewnie byli bardzo mili, straciłam kiedyś przez prochy koleżankę, przyczepił się do niej taki chujek, częstował prochami, bogata było, to mu się opłacało, potem kupę kasy z niej wyciągnął, na koniec rodzice ją wyrzucili z domu, bo wszystko kradła, po jakimś czasie dowiedziałam się od jej matki, że nie żyje, nawet nie pytałam się o szczegóły... zawsze jak oglądam takie filmy, to mam ochotę gnoi zabić



Tak, tylko się, kurwa, nie ćpa. Chłopaka miała? Pewnie wybrała kozaczka, który ją narkotyzował, potem był problem.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2024-03-19, 18:44 1
po makijażu widać że fanka zespołu Kiss
Zgłoś
Avatar
lesiu997 2024-03-20, 9:49
Jest jakas stronka z tego typu filmikami ?
Zgłoś
Avatar
QQRuQ 2024-03-22, 12:43
Słychać, że to są ukraińcy
Zgłoś