18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Kompilacja Aresztowań
E................n • 2010-10-10, 10:26
Można im zazdrościć uprawnień i swobody działania przy zatrzymaniu. Nie idzie tylko zrozumieć czemu aresztanci zwykle mają tak wiele do powiedzenia i idą siedzieć zawsze za niewinność

Zgłoś
Avatar
SeniorBlue 2010-10-10, 21:31
i tak powinno być w Polsce
za fraki, na glebę i pałą po nerkach
Zgłoś
Avatar
Kam 2010-10-10, 21:43
co to kurwa ma być? gdzie użycie gazu i paralizatorów?
Czy wy nie rozumiecie że nie ma niewinnych murzynów
Zgłoś
Avatar
p................s 2010-10-10, 22:38
chciałbym by u nas też taka policja była... nawet bym się zaciągną by legalnie pizgać
Zgłoś
Avatar
sierra 2010-10-10, 22:45 2
NRiver napisał/a:

No i dobrze że tak robią po bezpieczeństwo policjanta też jest ważne a nie że on boi się wyciągnąć spluwę albo przywalić bo wyląduje w sądzie. Policjant też ma rodzinę i musi się bronić bo jak zginie to kto będzie wychowywał jego dzieci i robił na nie?



1. ten pan
tamten pan
ta pani ,wszyscy robimy na policje

2.uwielbiam akcje jak jakas mudżińska tłusta baba drze jape na policje pokazuje kim ona kurwa nie jest ale nagle czuje w ciele szpileczki i robi ałałałałałałałała i turla sie po podlodze XD paralizator powinien miec kazdy policjant ,jestem zwolennikiem tej zabaweczki
Zgłoś
Avatar
Exkalibur 2010-10-10, 23:19
Pytanie do wszystkich którzy popieracie dzialania tych policjantow:
-Ciekawe czy byście tak zajebiscie kłapali mordą jeżeli znaleźli byście się w sytuacji tych ludzi, i dostali pala w glowe, czy paralizatorem bo rzebrach, naprzykład przez pomylke?

Nie chodzi mi o obrone wszystkich tam ludzi, bo przykładowa gruba murzyńska krowa drze morde bez sensu jak by chciala stworzyć kurwa propagande... Ale kucie w kajdany i tarzanie ludzi ktorzy są obok jest według mnie działaniem bez sensu...
Zgłoś
Avatar
Mephic 2010-10-11, 0:11 6
@up Ty to kurwa powinieneś paralizatorem za nieznajomość języka ojczystego dostać po żebrach.

Skąd policjant ma wiedzieć, czy ktoś mu zaraz nie wyjmie gnata i nie odstrzeli jajec? Jest wezwanie, ktoś się opiera, to dostaje pałą. Nie wiem czy zauważyłeś, ale żadna z tych osób nie chciała współpracować.
Zgłoś
Avatar
tortured_soul 2010-10-11, 0:21
widze, ze czesc ludzi beczy jaka ta policja nie dobrai inne takie, bez nich, byscie kurwa nawet do sklepu po chipsy nie wyszli bo byscie kose w zebra zarobili. przypadek? zdarzaja sie, ale to tylko zapobieganie gorszemu obrotowi spraw, bez pytan na glebe a potem sie mozesz tlumaczc, jak nie masz nic na sumieniu to nie masz sie c bac, ja nigdy osobiscie nie mialem problemow z policja, wiec uwazam wszelkie ich dzialanie za uzasadnione, jak przedmowca powiedzial... maja rodzice dzieci... maja prace o podwyzszonym ryzyku, ciekawe jakbyscie sie sami zachowali na ich miejscu... 15 strzalow ostrzegawczych? i don't think so...
Zgłoś
Avatar
Malinaa 2010-10-11, 0:39
Ale operator ma zapierdol .
Zgłoś
Avatar
EvilSoran 2010-10-11, 1:40
Good job.
Zgłoś
Avatar
grim_wj 2010-10-11, 1:49
Czemu w Polszcze tak być nie może??
Zgłoś
Avatar
r4dzik 2010-10-11, 8:13
-no papi

- i aint your papi LOL
Zgłoś
Avatar
Konford 2010-10-11, 9:51
te cpuny są świetne "no pupy no"
Zgłoś
Avatar
Zahor 2010-10-11, 10:26
grim_wj napisał/a:

Czemu w Polszcze tak być nie może??



Bo Nasz Kochany Rząd to banda Pajaców którzy nie myślą o dobrze wspólnoty a o własnym.
Ciągle wprowadzając takie coś jak bezstresowe wychowanie i inne pierdoły.

Tak powinna wygladac praca Policji i innych organów odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-10-11, 10:30
najlepszy jest ruski policjant i wejście smoka
Zgłoś
Avatar
Bokito 2010-10-11, 10:55
W pierdol w dyby i do lochu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie