18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Laomedont 2013-05-25, 23:13
Oglądając wszystkie filmiki z wypadkami motocyklistów i niemal wypadki, doszedłem do wniosku ze kurwa ci pajace w autach specjalnie wymuszają pierwszeństwo i to kurwa nieraz ewidentnie widać.
Dlatego kurwa nigdy na motor nie wsiądę bo on sobie lakier porysuje, a ja porysuje sobie w wyobraźni bo będę miał połamany kręgosłup i będę warzywem lub w kostnicy będę sobie rysował ...
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-05-25, 23:22
kamcios1 napisał/a:

Czego się spodziewać,haameryka



No tak. Podobno w Ameryce po twoimi komentarzu został wprowadzony ruch lewostronny. Gratuluję
Zgłoś
Avatar
MADErrFAKErr 2013-05-26, 0:01 1
kurwa ...jeżdżo po złej stronie i sie dziwio...
Zgłoś
Avatar
toiman 2013-05-26, 0:11
Do czego tu niby blisko było? Jedzie 30km/h po mieście, i trąbi bo jakiś chuj wyjechał kilkadziesiąt metrów przed nim, nawet gdyby się dobrze starał, to jedynie po takim czymś strup może być a nie hard!
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2013-05-26, 0:51
1:05
Co za pojeby. Wszyscy zapierdalają pod prąd, a potem się dziwić, że wypadki są
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-05-26, 1:18 1
Jak mnie wkurwia zachowanie takich cweli jak ten z 1.38. Kurwa jak już zajechałeś mi drogę to ten gaz pizdo wciśnij tak żeby ci dziurę w podłodze zrobiło, a nie pizdo hamulec -.- Kurwa mać zamiast uciekać od tego motocyklisty to się pizda głupia jeszcze zatrzyma i zmniejszy drogę na której motocyklista może wyhamować. Nic tylko wytargać z auta i przeorać facjatę po asfalcie.
Zgłoś
Avatar
werther 2013-05-27, 12:29
Rems napisał/a:

nic tylko kopać po lusterkach albo pamiątkowy odcisk buta na drzwiach.



A gdzie te motorki mają drzwi?
Zgłoś