18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Bartors 2014-06-26, 9:38
uFo125 o tym zagraniu było już pisane i ewidentnie widać że było zrobione dla beki. Nie takie rzeczy w rugby się robi.
Zgłoś
Avatar
Foka88 2014-06-26, 9:57
podrzućcie co to za nutka?
Zgłoś
Avatar
gigaherc 2014-06-26, 10:49
Kumpel grał zawodowo w Nowej Zelandii o ile dobrze pamiętam. Sęk w tym, że kontuzje są tam tak wyjebiście często i groźne, że chyba każdy zawodnik miał wstawiane przynajmniej raz zęby i/lub bark
Zgłoś
Avatar
Fibrizzo 2014-06-26, 11:10
#Foka88

Bitter End , The Veer Union
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-06-26, 13:08
ll_Mario_ll napisał/a:

Heuheuhue Gratuluje Zwirz13 oraz Snok zaliczyli test inteligencji sprawdzający czy potrafią rozróżnić post trollerski od postu normalnego.

Patrząc po wynikach i porównując je z tabelką IQ plasujecie się między taboretem a krzesełkiem wędkarskim jeśli chodzi o ilość zdobytych punktów.

Reszcie użytkowników dziękuje za udział w teście. Nic nie wykazał.



vomited-by-anal napisał/a:

ll_Mario_ll czekałem na to jak widać, DEBILE... Wszędzie debile. Pozdro dzidek!



Oj nie liżcie sobie już tak jaj, przynajmniej nie publicznie. To idealnie was odwzorowuje:
Zgłoś
Avatar
DjangoBambo 2014-06-26, 13:19 1
W rugby nie liczy sie tylko, szybkosc i sila. Piekne w tym sporcie jest to, ze trzeba w nim duzo myslec, Wiem, bo gram juz pare lat Gruby, czy chudy nadasz sie do tego sportu, szybki, czy wolny, nadasz sie do tego sportu. pozdro dla wszystkich grajacych !

"Pain is temporary, glory is eternal, and chicks dig scars"

"Rugby, Die on your feet or live on your knees. The choice is yours"
Zgłoś
Avatar
vomited-by-anal 2014-06-26, 13:39
SteelMike - stalowy rycerzu... fakt że liżesz jaja staremu, nie znaczy że wszyscy tak robią. A teraz wracaj do tatusia. No już już.
Zgłoś