18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
M................e 2017-02-25, 15:26 1
Nie wiem jak u żuli ale po obejrzeniu materiału zrobiłem sobie szybkie obliczenia.
1-przypadek typowy Niemiecki strój 4x4 kufle 2l to jakieś 3euro sztuka za piwo. Daje to ok 200zł dla Niemca to tylko 48euro przeżyje.
2-przypadek skrzynka jakieś jabola 15x3zł czyli 45 żadna w zasadzie strata.
3-przypadek beczka 15l tutaj znów Niemcy czyli coś koło 2euro litr daje nam 30euro- 130zł ok.
4-przypadek ok 3,5 tysiące złotych- Jakieś 900 dolarów ok.
5-przykład jakieś euro za pół litra w takim kieliszku piwax4 to 16złotych ok czyli tyle co nic.
6-przypadek ok 16000zł przy cenie 5zł za litr prawdopodobnie jest już wszystko opłacone i miało być zabrane do transportu. Tego mi szkoda trochę bo albo mu przez pół roku pensji nie zapłacą ew. kilka miesięcy albo wypierdolą z roboty.
7-przypadek jedno piwo sikacz 0,5 dolara za jedna albo i mniej czyli już w ogóle nic nie warte.
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2017-02-25, 15:49 1
@up przeklinam Cię,
żeby Ci kiedyś piwa zabakło na kacu albo miał niedostatek na melanżu

każde PIWO na wagę ZŁOTA !!!
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2017-02-25, 16:05
Uczcijmy te tragedie minutą ciszy...
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-02-25, 16:14
Sonal napisał/a:

Pić plebejskie piwo to już dla mnie nie zrozumiałe.. ale żeby jeszcze za nim płakać....


Poczytaj pierw sobie o historii piwa, a potem pierdol takie bzdury
Zgłoś
Avatar
MarcinWrc 2017-02-25, 20:45 1
Ja ostatnio postanowiłem sobie kupić 3 piwa. Kupiłem, wróciłem do auta i postawiłem je na ziemi, żeby drzwi otworzyć. Niestety drzwiami delikatnie zahaczyłem o jedno z nich. Stało na spoinie kostki i się przewróciło. I się kurwa stłukło! Miejscowy menel widząc od początku wszystko skwitował to tylko "O kuuurwa przejebaane, panie! To już pech." Ot taka moja mała tragedia. Dokupiłem jeszcze dwa na te nerwy.
Najlepsze jest to, że następnego dnia kupiłem kolejne i jedno z nich wyleciało mi z pod pachy na beton (ja siedmiu nie zaniosę na raz?). Nie pytajcie jakim cudem, bo nie wiem, ale nie stłukło się.
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2017-02-25, 20:46 2
Właśnie, jak się wypije dużo piw i się człowiek napierdoli, a potem rzyga to też jest marnotrawienie?
Czy organizm już opierdolił procenty i tylko rzygam wodą?
Zgłoś
Avatar
Pigwaranek 2017-02-26, 1:16 2
Boss-man napisał/a:

Warszawa płacze [*]



Tak jak i reszta polskich wsi.
Zgłoś
Avatar
koko1993 2017-02-27, 10:41
panowie... piwo umiera...

na pal z tymi ofiarami losu!
Zgłoś