18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Seba43 2019-04-17, 12:28
Nie popieram tego. Kopią ich po twarzy a potem pretensje czemu strzelą do nich. Żarty żartami ale naprawdę u nich policja jest agresywna
Zgłoś
Avatar
LOOFAH 2019-04-17, 15:11
4:37, szkolni pielęgniarze ładnie zaaplikowali dawkę zdrowego rozsądku, drugi aż butem dopychał bo nie wchodziło.
Zgłoś
Avatar
Alicjontko 2019-04-17, 15:42
Kurde wiem, że wszystkie służby mundurowe przechodzą testy sprawnościowe, a widzę na filmikach policjantów ważących dobre 130kg i nie mam pojęcia jak oni wykonują swój zawód w spos ób inny niż siedzenie za biurkiem w papierach.
Zgłoś
Avatar
dziobak90 2019-04-17, 20:38
Zauważcie, że wszyscy policjanci/ ochroniarze na tym materiale to sporych gabarytów chłopy. Co najmniej 90 kg i 175 cm, w Polsce wielokrotnie widziałem na patrolach pizdusi 65 kg co worka zaprawy by nie podnieśli . Zawsze powtarzałem, że do służb mundurowych powinna być ostra selekcja ze względu na kondycję i gabaryty. No i na tych filmikach po raz kolejny widać czemu kobiety rzadko nadają się do pracy w terenie...
Zgłoś
Avatar
pankruk 2019-04-17, 23:32 1
Następny musiał zostawić tu swój kryptoprzekaz jaki jest fajny bo udało mu się zrobić masę i poćwiczył pół roku na siłowni, a teraz "hurrr durrr do służb tolka chopy min. 6 metuf wzrostu i 300 kg masy i dwa fiuty".
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2019-04-18, 0:04
kienzler napisał/a:

Następny musiał zostawić tu swój kryptoprzekaz jaki jest fajny bo udało mu się zrobić masę i poćwiczył pół roku na siłowni, a teraz "hurrr durrr do służb tolka chopy min. 6 metuf wzrostu i 300 kg masy i dwa fiuty".



Dwa fiuty powiadasz? a do czego?
Zgłoś
Avatar
NieZmienny 2019-04-18, 20:34
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Moim marzeniem jest,żeby w Polsce tak było,od dzisiaj będę modlił się do pana Boga,żeby w Polskiej szkole podstawowej tak napierdalali,to patologiczne zaszczane nieletnie gówno,ale mocniej!Zdrowaś Mario,łaski pełna...



Amen.
Zgłoś