18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


Przed Wami 9 i pół minutowa porcja soczystego wpierdolu, ale Wy to przecież lubicie, suki miłego oglądania !

Jeżeli było to wyjebać z taką siłą jaka jest na filmiku.
Zgłoś
Avatar
poloo89 2013-01-05, 20:54
A ja kurwa i tak nie zrozumiem jak można się wyłożyć po jednym strzale... jeszcze rozumiem jak nieraz siądzie taki lak, że łeb urywa... Ale w większości przypadków są to jakieś nie wypały co ledwo do pyska dolatują a ci się składają jak klocki jenga....
Zgłoś
Avatar
Uchy 2013-01-05, 20:58 2
Czasami mam wrażenie, że połowa tutaj loguje się, żeby cisnąć chuje na kogoś kto napisze "komplikacja". Ile można to czytać. Pieprzeni poloniści.
Autorowi też należą się podziękowania za wyrażenie zgody na usunięcie filmiku! Naprawdę bez tego admini mieliby związane ręce i musieliby słać gołębie pocztowe do Pipidowa Górnego, z prośbą o możliwość usunięcia filmu. Jak mnie to za każdym razem wkurwia jak ktoś tak pisze.
Skoro już się powkurwiałem to filmik dobry, jest pierdolnięcie jest piwo
PS Propsy dla typa z 0:33
Zgłoś
Avatar
Macary 2013-01-05, 21:31
prawiebezglowy napisał/a:

Polonista jebał was w odbyt że tak znęcacie się nad moją poprawną polszczyzną ? Po prostu się pomyliłem znawcy



Pierdolisz. Po prostu jesteś chodzącym przykładem naszego "nowoczesnego" systemu edukacji. Jak widać nauka w gimbazjum nie idzie w las.
Powinni twojej nauczycielce od polskiego pensję cofnąć.

@up

Jak kurwa można być takim matołem, żeby kompilacji od komplikacji nie odróżniać?
Zgłoś
Avatar
hrynQ 2013-01-05, 21:54
ma ktoś może tą tapetę z końca filmiku bo wstawiłbym sobię na pulpit
Zgłoś
Avatar
adik300i 2013-01-05, 21:55 1
Druga nuta to:
Dony feat. Elena Gheorhge - Hot girls
Zgłoś
Avatar
patrykbas 2013-01-05, 22:16
ta muza w chuj pasuje do tego filmu, w dodatku jest tak chujowa az mnie leb rozbolal
Zgłoś
Avatar
normalnynick 2013-01-05, 23:51
muzyka rozpierdala XD
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-01-06, 0:01
Za ten latający obraz też Ci się lepa należy.

A nic mnie tak nie wkurwia jak kopanie w ryj kogoś zglebowanego...
-Skurwysyństwo !!!
Zgłoś
Avatar
Argatulius 2013-01-06, 1:36
Nie komplikujcie bardziej sprawy, drodzy sadole...
Zgłoś