18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Komunikat Policji w moim miescie
Qunda • 2012-03-01, 12:30
Komenda Powiatowa Policji w (), poszukuje chętnych wolontariuszy, znających języki obce, do pomocy policjantom w obsłudze petentów z innych krajów, podczas EURO 2012. Osoby, które biegle znają obce języki i są chętne do wspólnego patrolowania miasta z policjantami jak i obsługi numerów alarmowych Policji, mogą się zgłaszać do Komendy Powiatowej Policji w (), przy ulicy () 13 do 15 maja 2012 roku.

źródło: KPP
Się pytam gdzie idą moje pieniądze
Zgłoś
Avatar
kobikUNW 2012-03-01, 23:29
Naucz się języków to je odzyskasz:D
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-03-01, 23:31 3
@matzitbg, znasz angielski, francuski, włosku i hiszpański, ale polskiego już nie "pomugł"...
Zgłoś
Avatar
kothletino 2012-03-02, 1:02
Ooo widzę dorobię będąc w Polsce na urlopie.
Zgłoś
Avatar
cappy_dk 2012-03-02, 1:06
mesiash napisał/a:

@BongMan policja prosi o pomoc, bo co ma robić? Funduszu na to nie dostała bo nikomu nie przyszło to do głowy. Chcą uniknąć sytuacji, w której ty z kolegami będziesz stał i śmiał się z niebieskiego, znającego tylko podstawy angielskiego, który próbuje dogadać się z Duńczykiem, dla którego jedyny znany obcy język to niemiecki.



Gwoli ścisłości, prawie każdy Duńczyk, wliczając babcie po 70stce, potrafi posługiwać się podstawowym angielskim, a to, że jedynym językiem obcym którym się posługują jest niemiecki to mit.

Ja tego rodzaju operacji całkiem popieram. Raczej ciężko byłoby wyedukować bandę gamoni tak, żeby dogadali sie bez problemu po angielsku czy niemiecku, o duńskim, greckim czy hiszpańskim nie wspominając. Chyba oczekują od nas spełnienia obywatelskiego obowiązku. Cóż, zawsze to jakieś zaoszczędzone pieniądze. I tak poszłyby w błoto
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2012-03-02, 4:16
kunda5 napisał/a:

Komenda Powiatowa Policji w (), poszukuje chętnych wolontariuszy, znających języki obce, do pomocy policjantom w obsłudze petentów z innych krajów, podczas EURO 2012. Osoby, które biegle znają obce języki i są chętne do wspólnego patrolowania miasta z policjantami jak i obsługi numerów alarmowych Policji, mogą się zgłaszać do Komendy Powiatowej Policji w (), przy ulicy () 13 do 15 maja 2012 roku.

źródło: KPP
Się pytam gdzie idą moje pieniądze



W Brodnicy czasem nie przejęli jakiegoś transportu narkotyków ostatnio, że na takie pomysły teraz wpadają ?
Zgłoś
Avatar
duży 2012-03-02, 4:53
Mieszkasz w nawiasach, czy taka wiocha, że wstydzisz się przyznać?
Zgłoś
Avatar
Qunda 2012-03-02, 9:36
duży napisał/a:

Mieszkasz w nawiasach, czy taka wiocha, że wstydzisz się przyznać?


Massdeath ci podpowiedział czy ja wiem czy wiocha,Kaufland jest,Mc'donald,Tesco,3 Biedronki,Brico i Intermarche,Lidl,Netto,w huj stacji benzynowych.No ale jakis hejter sie znajdzie i mu tłumacz.
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-03-02, 10:32
@Bambi.
67 procent swojego dochodzu oddaje mafii, ktora z tymi pieniedzmi robi czary-mary, bo ani forsy nie widac, ani pozytku. Instytucje, na ktore loze spore pieniadze, a ktore maja budzic respekt i publiczne zaufanie, nie wypelniaja wiekszej czesci swoich zobowiazan, ale przy tym od obywatela oczekuje sie 100 procentowej skutecznosci przy wywiazywaniu sie z zobowiazan. Panstwqo, ktore mnie okrada, chce zebym poswiecal swoj czas wolny, po to, aby nie doszlo do spektakularnej kompromitacji jaka bedzie EURO 2012 i ja sie mam na to zgodzic w imie czego?poczucia milosci do ojczyzny? Mogli zainwestowac po kilka baniek w nauke dla tych cymbalow z palami, ktorzy potrafia pisac mandaty, a poza tym kurwa nic innego. Bo
Wydaje mi sie, ze milion w te , czy we wte, przy takim deficycie i rozbuchanych apetytach tej zlowrogiej bandy z wiejskiej, to naprawde nic nie znaczy. Dla zasady nie pomoge. Nieposluszenstwo obywatelskie wersja alfa.
@Up
Krosno i Krakow maja mcdonaldsy, myslisz, ze to tak samo rozwiniete miasta?
Zgłoś
Avatar
gin 2012-03-02, 14:47
Bambi. napisał/a:

Ojej Ale przemyślenia mądre powyżej w komentarzach. "za friko", "pomagać policji" ?

Jaka to jet kurwa głupota :/ Jakie ograniczenie :/ Już nie można poszukać wolontariatu na imprezy masowe bo się gimbusy oburzą i plują gównem z ust własnych. Wolontariat z definicji jest pracą bez wynagrodzenia. A który z Was zna więcej niż 2-3 języki? Zna któryś portugalski ? duński? grecki? w stopniu komunikatywnym. Potrzebna jest pomoc wolontariatu na takiej imprezie jak euro. Wszędzie tak się robi przy dużych imprezach masowych. Sama inteligencja internetowa przecież się wypowiada. Weźcie się za coś a nie sadzicie śmierdzące bąki wszędzie

Temat z dupy i powinien szybko znaleźć się w sucharach.



Nie mówię, że nie wolno. Jestem jednak pewien, że jak bym znał kilka języków to nie robił bym za darmo.
Zgłoś