18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
Komunikat serwera
S................n • 2013-07-09, 17:31
Ponoć my Polacy jesteśmy bardzo nietolerancyjni



Nie było na pewno bo moje własne.

P.S. Zaznaczam, że to niemiecki serwer
Zgłoś
Avatar
platini1 2013-07-10, 18:29
Mnie nigdy nie wywalili z serwera za bycie Polakiem w BF 3, a gram tylko na niemieckich serwerach, bo na naszych własnych, albo jest totalny rozpierdol i zero taktyki, albo płaczki, albo to i to naraz. Biegam dumnie z polską nazwą i dobrze się z tym czuję, gram w BF'a 3 od kilkunastu miesięcy i tylko dwa razy napisałem coś na czacie głównym, bo jakiś nasz rodak usilnie próbował ze mną porozmawiać. Oczywiście raz jakiś Niemiec z nickiem pokroju "Pr0Killer" czy czegoś w tym rodzaju nazwał mnie cheaterem, tylko dlatego, że zabiłem go zachodząc od boku, myślę, że to problem ogólnoświatowy, nie tylko Polski. U nas dzieci się zleciały do tych gier, głównie dzięki Rock'owi, Rojo i tak dalej, polecam obejrzeć jakiś ich materiał, gdzie za każdym z nich biega po pięciu medyków i rzuca non stop apteczki pisząc na czacie "czesc rojo czesc rok".
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-07-10, 18:38
DUST DEVIL napisał/a:

Na dodatek te nicki z końcówką PL... po co to komu?



Bo kurwa mam do tego prawo
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-10, 18:58
@Sick_Stick no i robisz wiochę -_- Wstawianie swojej narodowości do nicku to głupota, gówno kogo obchodzi jakiej jesteś narodowości, ale jak zrobisz coś źle to od razu zapamiętają, że to wina "polaczka" i tylko pogorszy się opinia... Tak działa nasze społeczeństwo, że wszystko co złe staramy się przypisywać narodowości lub etniczności.
Zgłoś
Avatar
lansnaskary 2013-07-10, 19:26
teraz to nawet w lolu ktoś z drużyny, czy to polak(zdarza się, że i polacy piszą to samo takich to zapierdolić) czy i nie polak pisze na czacie fucking pl, fuck you pl, etc. renoma zapracowana przez jebane gimby, ot co. gg
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2013-07-10, 20:13
kto pyka w bf3? ja nie ogarniam jeszcze gram dopiero z miesiac, ale możecie mnie dodać do znajomych na tej zjebanej platformie, nick -> winthek
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-07-10, 20:42
Jako człowiek grający w dotę, nie rozumiem o co chodzi.
Czasem tylko jakieś ścierwo z LoLa wpadnie i swoją raczy ludzi swoją śmieciową mentalnością, ale zwykle szybko odpadają.
Zgłoś
Avatar
mika93 2013-07-10, 21:02 1
a ja na swojego dedyka niemców i rusków nie wpuszczam
Zgłoś
Avatar
Fragless 2013-07-10, 23:38
IMO polacy to jedni z najlepszych graczy w europie. Niestety mamy rok 2013 i komputery połączone z internetem są już w 90% domów w polsce. Jak napisali niektórzy przedmówcy, gimbazjaliści to plaga w grach fps i mmo. Kiedyś, jak jeszcze grywali ludzie rozsądni i w miarę ogarnięci wpisywałem na końcu nicku "polaczkowe PL". Dzisiaj nie ma nawet o tym mowy. Ostatnim razem spotkałem się ze spamem odnośnie "golda" w World of Warcraft czy "gimbazjalnym dziamaniem mordą w BF3".
Zgłoś
Avatar
Jungl3 2013-07-10, 23:48
A dupa tam . Kolesia polusy trolowali i zalozyl autobana na IP z Polszy. Przez jakis h... sobie tam nie pogracie
Zgłoś
Avatar
NoFacee 2013-07-11, 0:32
To może ja też coś dodam od siebie, bo też siedzię w BF3 i nawet w ESL się bawię, może nawet ktoś w znajomych się znajdzie albo co mnie kojarzy z forum BF'a Problem z Polskimi graczami wygląda tak, że albo dla wszyscy lepsi od nich mają cheaty, haxy, makra co kończy się kickiem, banem czy głównie wyzywaniem od kurw, chujów, itp, itd. Do tego jak gra ktoś M16/Aek(najlepsze bronie w BF) to jest noobem bo nie umie inną bronią grać. Dziś przykładowo pod wywiadem z Universe (najlepszy polski zespół w BF3 w Polsce - wygrali ostanio turniej LAN w Pradze), że są noobami bo używali wyżej wymienionych gier. Nawet gracze mający ponad 30 lat zachowują się jak banda skretyniałych gimbusów( może ktoś z graczy kojarzy serwery od Elite Company). I potem się gimbusy dziwią, że nie chcą polskich graczy na swoich serwerach.
Zgłoś
Avatar
valook 2013-07-11, 23:40
Na prawdę dziwi cię to? Najwyraźniej zasłużyłeś, afera o to, że to Niemcy. Swoją drogą, jeśli mam już w coś grać, to we wszystko, byle nie z rodakami. Szczególnie w mmo.
Zgłoś