18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Komunizm w nowym wydaniu
Simon2020 • 2012-11-11, 14:45
Tak właśnie działa w Polsce komunizm w nowszej wersji.
Władza zaczyna się bać?



Dodam że podczas transmisji marszu z Bronkiem gdy wzniosły się brzydkie okrzyki TVN natychmiast wyłączył głos
Gdzie my k***a żyjemy?
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-11-11, 16:02 6
Cytat:

demokratycznie wybranego prezydenta


przyjdę z kumplem do ciebie i będziemy głosować czy cię zastrzelić
2 głosy za, twój 1 przeciw
masz swoją demokrację, bo aby demokracja działała należy dawać głos myślącym ludziom a nie tępym chujom, których jak widać, w Polsce jest dużo
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-11, 16:04 5
pakicito napisał/a:


przyjdę z kumplem do ciebie i będziemy głosować czy cię zastrzelić
2 głosy za, twój 1 przeciw
masz swoją demokrację, bo aby demokracja działała należy dawać głos myślącym ludziom a nie tępym chujom, których jak widać, w Polsce jest dużo



Dlatego ty nie powinieneś głosować.
Zgłoś
Avatar
lapsikoss 2012-11-11, 16:25 4
"Polski prezydent został w Rosji zamordowany", "Obudź się Polsko i powróć do Boga!", "Dla najemnych judaszów POlszewickiej bestii nie będzie przebaczenia, nie będzie amnestii"

Z takimi hasłami to rzeczywiście patrioci, kurwa ich mać!
To nie jest święto przeciwników rządu, kościoła, czy Smoleńska! To święto wszystkich Polaków, ale jak zawsze znajdą się debile, którzy zniszczą doszczętnie jego piękno, tak jak zniszczyli już rocznicę Powstania Warszawskiego i katastrofy z 10 kwietnia. Wszystko zjebane, uskrajnione, a potem narzekają, że Naród traci ducha. Szkoda słów.
Na żadne marsze nie pójdę, bo jeszcze mnie ktoś weźmie za poplecznika kaczora, to byłby dopiero wstyd...

@pakicito
"ktoś, kto zagłosował inaczej niż ja" = "tępy chuj"?
No to faktycznie rozumiesz idee "władzy ludu".

@temat
Jak ktoś uważa, że mamy w Polsce komunizm, to jest ograniczony umysłowo, politycznie i społecznie.
Nawet gen. Ścibor-Rylski się oburzył na taką głupotę:
"Mówicie chwała bohaterom, a Ci bohaterowie płaczą, gdy słyszą wasze słowa."
"Serce boli, dlaczego wydajecie takie okrzyki? Zastanówcie się. Jak można. Gdzie macie komunę? Wiele tysięcy osób oddało życie, aby nie było komuny. (...) Jest wolna Polska możecie mówić wszystko, ale nie wolno wznosić takich okrzyków na takiej uroczystości. "
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-11, 16:30 5
Wiedziałem, że te pojeby sobie nie odpuszczą ujadania.

W tej suce to jakiś jebany kaptur siedzi. Wcale mi go nie żal.
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-11-11, 16:52
Cytat:

Ja pi*****e kolejny cieć który kogoś komu nie podoba się obecny rząd nazwie PiS-owcem.. człowieku może wejdź już na wp czy onet bo szalejesz a tam wiadomo sami swoi. Naprawdę aż tylu jest debili w Polsce że nawet ja tutaj na takiego trafiam?



Twój problem polega na tym, że dopierdalasz się z gównem i próbujesz wmieszać w to rząd. Na pewno czołowi politycy PO przerwą obmyślanie misternego planu, jak cię oskubać z reszty wypłaty tylko po to, by nasłać policję na niewinnych kiboli, jakby policja sama nie mogła decydować. Twój tok rozumowania jest na poziomie małego dziecka, które jak uderzy się głową w szafę to będzie ją biło za karę

A co do rządu mam swoje zastrzeżenia i szanuję osoby, które racjonalnie i rozsądnie rozliczają rząd za to, co robi, a nie dorabiają teorie spiskowe. A co kurwa, flagi to immunitet? Świetnie, może obrabuję bank, zgwałcę Ci żonę, ale ode mnie wara, bo będę miał flagę III RP! Tej, która i tak dyma waszą rodzinę od dawna
Zgłoś
Avatar
zaxc 2012-11-11, 17:14 3
Wolność. Po co wam wolność?
Macie przecież telewizję
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2012-11-11, 17:20 3
Simon2020 napisał/a:

Tak właśnie działa w Polsce komunizm w nowszej wersji.
Władza zaczyna się bać?

Dodam że podczas transmisji marszu z Bronkiem gdy wzniosły się brzydkie okrzyki TVN natychmiast wyłączył głos
Gdzie my k***a żyjemy?



Lepsze było na tvn24 jak Wódz Naczelny odwiedził jakąś szkołę i pierdolił tam, że w tych trudnych czasach to chociaż słowem wesprze itp. Jak nauczycielki zaczęły mówić, że słowa to my już słyszymy od dawna, a może jakieś działania by podjąć Panie Premierze?

To wyraźnie było słychać "wyłącz tą kamerę" od któregoś z borowców i nagle zrobiono powrót do studia.

Totalitaryzm i tyle.
Zgłoś
Avatar
Cavaleria 2012-11-11, 17:27
@pakicito Ty chyba nie wiesz na czym demokracja polega... Demokracja to własnie to że profesor, policjant, nauczyciel czy byle menel z pod sklepu mogą zagłosować i ten głos jest równy, są oczywiście plus i minusy... A pomysł z głosowaniem nad zabiciem kogoś to już czysty debilizm... Pomyśl zanim coś napiszesz...
Zgłoś
Avatar
s................p 2012-11-11, 17:32
Popierdolone małoletnie kurwiszony idące w marszu którego prawdziwej idei nie pojmują ...
Zgłoś
Avatar
michal13579 2012-11-11, 17:32
to jest Polska i wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
chiver5 2012-11-11, 17:40 1
Prawdziwi Polacy rozpierdalający stolicę, pokazujący fucki do kamer, same zakazane ryje, lub wściekłe mordy ukryte pod kominiarkami - jestem taki, kurwa, dumny... right side FTW, nie ma chuja... -_-
Zgłoś
Avatar
Mew1 2012-11-11, 17:42 3
Ja pier** i taka jest ta wspaniała Polska. Teraz już rozumiem dlaczego wiecznie w Parlamencie kłótnie i zwady i choćby pomysł dobry to nie, bo k*** temu skur*** trzeba dopierd*** i zagłosować przeciw. Spójrzcie na siebie, kłócicie się jak szczyle na boisku, wyzywacie i prowokujecie. I tacy sami są politycy. Zamiast próbować coś zmienić, np. zamiast głupich politycznych tekstów wyrazić jakikolwiek szacunek dla Matki Polki, którą tak wielbicie, na każdym kroku podkreślając jak bardzo polscy jesteście, to może dla odmiany skoczylibyście oddać hołd ludziom, którzy faktycznie walczyli o wolność. Pójść pod pomnik Piłsudzkiego, Nieznanego Żołnierza, czy kogo tam uważacie za bohatera i podziękować za to, że dziś możecie siedzieć i grzać tyłki w swoich wolnych domach.

A Ci którzy tak często wspominają, że żyjemy w komunie, to przydałoby się zorganizować ścieżkę zdrowia, potem trochę podgłodzić na chlebie i wodzie i w zimie zakręcić ciepłą wodę. A i oczywiście podonosić na delikwenta np. że pirackie oprogramowanie, albo że zachodnią gazetę czyta.
Zgłoś
Avatar
sidsky 2012-11-11, 17:55 7
Nastawiłem na "jedyną wolną niezależną stację telewizyjną" aby pooglądać największe burdy, ale tam wyła banda jakichś dziadów w kościele. Transmisję puścili jak już wszystko się uspokoiło - no to się nazywa obiektywne przedstawienie prawdy!
Na dodatek z 5 minut transmisji Trwamowskiej zanotowałem jedynie śpiewy o pedałach i staruszki niosące transparenty wzywające do czynów karalnych wobec premiera i obrażające ludzi, którym zwisa smoleńsk.
Niech zgadnę, to byli lewacy przebrani w moherowe berety, nie?

Za wszystko odpowiadają oczywiście "lewaccy prowokatorzy", których "prawdziwie patriotyczny tłum" zamiast złapać i zbutować, przyjaźnie wpuszczał spowrotem w swoje szeregi po każdym ataku na policję.

Życzę takim patriotom rypańska pałami po nerach za każdą rzuconą racę i kamień.
Zgłoś
Avatar
gargo 2012-11-11, 18:01
""Dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf"- zwykł mawiać Andrzej Wyszyński, Kaczor i Ziober stosować.
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2012-11-11, 18:04 5
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie