18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Koncert w brudasowie
Anal_Intruder_69 • 2024-09-09, 10:56
Hondusi, jak to hindusi, intelektem nie grzeszą, a że lubią smród, bród i hałas to tłoczą się na każdej możliwej powierzchni poziomej. Nie ma znaczenia to, jakie jest przeznaczenie danej konstrukcji, ważne, żeby stężenie turbanów na metr kwadratowy było jak największe. Takie zachowanie jednak może prowadzić do różnych nietypowych zdarzeń. Na przykład do czegoś takiego:


ukryta treść
Kilka osób zostało rannych, gdy blaszany dach zawalił się podczas występu orkiestry. Setki osób stało na blaszanym dachu, oglądając występ w mieście Chhapra, gdy dach zawalił się i spadł na setki innych osób stojących pod nim.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-09-09, 19:55 1
Za nim spadli na dół to już się urodziło pewnie z 5000.
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-09-09, 20:54
Anal_Intruder_69 napisał/a:

stężenie turbanów na metr kwadratowy



tylko za to piwko, xD bo sam filmik taki se.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-09-09, 21:22
Na koncercie przeludnienie pomimo, że tylko 50% biletów wyprzedane.
Zgłoś
Avatar
angel_punx 2024-09-09, 22:21
rafxx15 napisał/a:

Blokują SADISTIC w UK. Dostawca virgin



Mieszkam w UK, mam Virgin od lat i u mnie działa normalnie, sadistic jest wyświetlany bez problemu.
Zgłoś
Avatar
Smokw 2024-09-09, 22:23
"brÓd"? Ty wiesz co to jest?
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-09-10, 4:57
Smokw napisał/a:

"brÓd"? Ty wiesz co to jest?


Bród – płytki odcinek koryta rzecznego, często o twardym podłożu i spokojnym nurcie, umożliwiający przy niskich i średnich stanach wody przekroczenie (przeprawę) rzeki – piesze lub kołowe, bez użycia mostu czy łodzi. Także płytka część akwenu wody stojącej, umożliwiająca przejście lub przejazd na drugi brzeg

A tak serio to chuj wie czemu tak napisałem, chyba za dużo wódy.
Zgłoś
Avatar
Smokw 2024-09-10, 18:13 1
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Bród – płytki odcinek koryta rzecznego, często o twardym podłożu i spokojnym nurcie, umożliwiający przy niskich i średnich stanach wody przekroczenie (przeprawę) rzeki – piesze lub kołowe, bez użycia mostu czy łodzi. Także płytka część akwenu wody stojącej, umożliwiająca przejście lub przejazd na drugi brzeg
A tak serio to chuj wie czemu tak napisałem, chyba za dużo wódy.



Dlatego napisałem
Zgłoś