18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Końcowe odliczanie
~_Yarko_ • 2021-01-14, 17:57
Phoenix, Arizona.

Policja wezwana przez dziewczynę na byłego, który ją nachodził.
Po przybyciu policji chłopak uciekał i udawał że ma ukrytą broń.

Zgłoś
Avatar
Razmes 2021-01-14, 23:04 7
RYHOO napisał/a:

Ja pierdole....
Jak można być takim zjebem. Jeżeli nie szanujesz swojego życia to co szkodzi poświecić je dla ludzi, którzy nie mają szans ani wyboru i dać im odrobine szczescia?
Samobójcy to jebane ścierwo. A tacy co odchodzą i jeszcze zostawiają syf po sobie to jebane zapleśniałe gówno tego świata.



Coś mi się wydaje, że samobójcy mają wyebane na Twoją opinię
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2021-01-14, 23:17
zbynekmaslanka napisał/a:

Raczej w jakim stanie psychicznym trzeba być, jakie mieć problemy życiowe żeby się zdecydować na taki krok . Naprawde uważasz, że taki koleś co sie na to decyduje to on sobie siedzi przed TV i z nudów albo ze "zjebania genetycznego" takie coś robi? Za tym stoją realne problemy.



Kurwa już pierwszy żeby oceniać. Skąd wiesz, że nie przed tv siedział i odjebało mu bo był słabym z\demoralizowanym socjaluchem?
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2021-01-14, 23:35
zbynekmaslanka napisał/a:

Raczej w jakim stanie psychicznym trzeba być, jakie mieć problemy życiowe żeby się zdecydować na taki krok . Naprawde uważasz, że taki koleś co sie na to decyduje to on sobie siedzi przed TV i z nudów albo ze "zj***nia genetycznego" takie coś robi? Za tym stoją realne problemy.



Ja nic nie uważam tylko wiem, ze problemy jakieby nie były mają wszyscy a nie pechowcy

zbynekmaslanka napisał/a:

Raczej w jakim stanie psychicznym trzeba być, jakie mieć problemy życiowe żeby się zdecydować na taki krok . Naprawde uważasz, że taki koleś co sie na to decyduje to on sobie siedzi przed TV i z nudów albo ze "zj***nia genetycznego" takie coś robi? Za tym stoją realne problemy.



Ja nic nie uważam tylko wiem, ze problemy jakieby nie były mają wszyscy a nie pechowcy
Zgłoś
Avatar
psylocebulka 2021-01-14, 23:49 2
RYHOO napisał/a:

Ja pierdole....
Jak można być takim zjebem. Jeżeli nie szanujesz swojego życia to co szkodzi poświecić je dla ludzi, którzy nie mają szans ani wyboru i dać im odrobine szczescia?
Samobójcy to jebane ścierwo. A tacy co odchodzą i jeszcze zostawiają syf po sobie to jebane zapleśniałe gówno tego świata.



Ironiczne, a wręcz zabawne bo oni myślą o sobie dokładnie to samo
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2021-01-15, 0:07
psylocebulka napisał/a:

Ironiczne, a wręcz zabawne bo oni myślą o sobie dokładnie to samo



Całkiem możliwe ale oni to nie ja i Ty więc...
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-01-15, 0:18 1
RYHOO napisał/a:

Ja pierdole....
Jak można być takim zjebem. Jeżeli nie szanujesz swojego życia to co szkodzi poświecić je dla ludzi, którzy nie mają szans ani wyboru i dać im odrobine szczescia?
Samobójcy to jebane ścierwo. A tacy co odchodzą i jeszcze zostawiają syf po sobie to jebane zapleśniałe gówno tego świata.



jak ktoś nie widzi sensu to będzie wolontariat uprawiał... jasne.... ale mógł pomóc inaczej, np wziąć ze sobą jakiegoś polityka w zaświaty
Zgłoś
Avatar
0___0 2021-01-15, 1:16 1
RYHOO napisał/a:

Ja pierdole....
Jak można być takim zjebem. Jeżeli nie szanujesz swojego życia to co szkodzi poświecić je dla ludzi, którzy nie mają szans ani wyboru i dać im odrobine szczescia?
Samobójcy to jebane ścierwo. A tacy co odchodzą i jeszcze zostawiają syf po sobie to jebane zapleśniałe gówno tego świata.



Zajebiste nagranie z kilku kamer jednocześnie, a Ty narzekasz. Jak taki mądry jesteś to zrób lepszy materiał.
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2021-01-15, 6:59
RYHOO napisał/a:

Ja pierdole....
Jak można być takim zjebem. Jeżeli nie szanujesz swojego życia to co szkodzi poświecić je dla ludzi, którzy nie mają szans ani wyboru i dać im odrobine szczescia?
Samobójcy to jebane ścierwo. A tacy co odchodzą i jeszcze zostawiają syf po sobie to jebane zapleśniałe gówno tego świata.



"samobójcy to zjebane ścierwo" najczęściej tak mówią ludzie ze skłonnościami samobójczymi. Uważaj na siebie bro
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2021-01-15, 12:27
Kurde26 napisał/a:

"samobójcy to zj***ne ścierwo" najczęściej tak mówią ludzie ze skłonnościami samobójczymi. Uważaj na siebie bro



Dzięki. Z tego co napisałeś mordeczko to można wnioskować ze albo jesteś samobójca albo ich rozumiesz.
Zgłoś
Avatar
batiz 2021-01-15, 21:00
a dla mnie ciekawe jest, że niektórzy z policjantów strzelali w ziemię
Zgłoś
Avatar
AtomicFeelings 2021-01-15, 23:33
Teraz ma tyle ołowiu w sobie że może jako ciężarek do wędki robić
Zgłoś